2009 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Ayşe'cim maşallah bu arada Met'in uslanmasına çok sevindim.o da anladı herhalde yazık senin ne kadar bunaldığını

merhaba kızlar ben de okuldayım burda da hava berbattı şimdi açtı biraz dondum çok soğuk
ayşecim güle güle giysin ceylin hanım.ama 25 numara en küçüğü büyük gelmiycek mi?
gülin benim bile parmak arası yara oluyo hep çocuklar giyemez bence
maşallah de ayşe mert için.ben de geçen hafta uslandı diyodum ece için ama bu hafta acısını çıkardı sağolsun
ay emelcim işe yarıyosa sirke ben de içicem ama hep unutuyorum

herkese ıyı aksamlarrr
ben alısverıse gıdıyorum kızlarr
allahtan esıme sabır dılıyorum

operım hepınızııı

Allah allah ben de yıllardır gıyerım hiçbişey olmuyo.eğer derisi kalıteliyse yumuşaksa olmuyo bişey.ya da sizin tenınız çok hassastır belkı bılemıyorum.zaten önce denetıcez mecbur baktım rahat edemıyo o bellı olur zaten almam ben de.
çorap bizde de dert noracım.ben gıydırıyorum 2 dk içinde anneee deyıp gözumun içine baka baka çıkarıp atıyo çoraplarını.ateşli bunlar yaz bebeleri ya

gülincim ben de çok sewerim parmak arası terlik ama bir süre sonra beni bile sıkıyor.yağmura parmak arası yerine normal sandalet alıcam ben yaza...

ayşe hadi gözünaydın maşallah diyelimmm umarım uslanmıştır seni mi kandırıyor yoksaaa

hava burda inanılmaz açtı güneş gözüme giriyor pencereden...aldatıyor işteee tam hastalık havası..
bizde arkadaşa gittik oturduk geldik.onunda oğlu vardı yağmurla birlikte oynadılar.bi ara yağmur kızın kremini almış ellerine sürmüş.sonrada vazo devirdiler ama kim yaptı anlamadık.kesin yağmurdur
geldik uyudu.yemeğim var dünden taze fasülye bulgur pilavı.

emelcim sirke fayda ettimi gerçekten.ben içemedim ya onu...

bugün platese başladımm hadi hayırlısı gerçi yağmurla pek yapamadım ama alışacak artık o da.
benimle bir püflediii sıpaa

özlemcim botu 24 numara tam oluyor ayağına hatta ökçe kısmı zor girmeye başladıbizimkinin boyu da uzun ayaklarıda

valla bilemiyorum canım, yarın ölçüsü az koyucam 1 tatlı kaşığı kadar koyucam bakalım içebilecekmiyim.
ben portakallısını veriyorum canım.
kirazlısını kafana göremi aldın doktora sordunmu canım.
bizim doktor verdirtmiyor kirazlısını. 1 şişe bitirdik ikinciyi içiyor. bugünlerde içirmiyorum nefret ediyor kıyamıyorum aslında içirsem iyi olacak, yaz gelince 2 güne bir vermek zorunda kalıcam.

ay benimkide evde topuklu terlikleri çok seviyor ayağında çıkarmıyor komşular gelecek diye korkuyorum, tam taklitçi bu çocuklar.
Ayşe'cim maşallah bu arada Met'in uslanmasına çok sevindim.o da anladı herhalde yazık senin ne kadar bunaldığını
ay evet ya içler acısıydı halim antalyadan geldikten sonra değişti.

maşallah merte canım ne güzell
darısı bizim başımıza belki bizde akıllanırız

canım elma sirkesi bir süre sonra migdene zararvermeye başlar kokusu bile ne kadar keskin bence kullanma
birde çaydanlıklar için aldım sirkeyi demişsin ne faydası oluyor ve nasıl kullanıyosun

canım kuzuma aldım crocs lerden ama çakması
6tl
benim kayınvalideler memlekette oraya gittigimizde bahçelerde giysin diye aldım
çok sevde evde ayagından çıkarmıyorr cadoloz

canım benım kız ıcmıyor malesef aldık ıkı sıse evde duruyor off ne olacak bu halı
bılmıyorum ya neler denedım yok kusuyo zıllı yaa bende portakallı var canım

hıc sorma canım ınan gece alttan cıtcıtlı badı ıle yatıyo uzerınde uyku tulumu sabah bı bakıyorum gobek acıkta
ya ne ara actı ınan anlamıyorum gece kac kere kalkıyorum ustunu ortmek ıcın ama malesef...

özlemcim botu 24 numara tam oluyor ayağına hatta ökçe kısmı zor girmeye başladıbizimkinin boyu da uzun ayaklarıda

benım kızda 24 gıyıor anası gıbı ayakları buyuk olacak benımkının

canım kuzuma aldım crocs lerden ama çakması
6tl
benim kayınvalideler memlekette oraya gittigimizde bahçelerde giysin diye aldım
çok sevde evde ayagından çıkarmıyorr cadoloz

canım 6 liramııııı
ben baya kazık yedım yanı neyse aman saglık olsun ne yapalım artık dun okusaydım almazdım ya artık aldım dun aksam
neyseee cok rahat gercekten

kızlar gunaydınnn herkeseeee
dun aksam tek kelımeyle dagıttım resmen
ındırım var dıyorlar ama yalannnnn
bır tek gap te ındırım vardı cocuk tısortlerı 14,95 ti
lc waikikide bıle daha pahalıydı kızada bıkac bısey aldım kendıme de
işler yogun bugun
ben kactımm

günaydın kızlar döktürmüsünüz yine. Katılamadm size pzt.günü yigitin eli yandı masadan düştü elide dogalgaz sobasının camına degdi kocaman bi yanık Allahım 4 gündür ugrasıyorm onunla kahroldum sùrekli aglıyo kuzum gece uyuyamıyo falan yanınca bepanten sürdm tabi aksama kadar. Baktm su topladı patlayınca acık kocaman bi yara oldu doktora gittk merhem verdi temizledi. Kuzum nasıl dayandı bu acıya biz dayanamıyoken dün gece biraz uyudu yarada kurumaya basladı yanıktan cok korkardm nasıl dayanır diye rabbim korusun evlatlarımızı bi daha yasatmasın onun canı benimde icim yandı

çok geçmiş olsun canım ya kıyamam

çok geçmiş olsun.ablamın oğluda 2-3 yaşındayken elini yenı sönmüş ocağa basmışstı tezgaha tırmanıp.avucunun içi aynı dediğin gibi olmuştu.her gelene gösterıyodu yazık elini açıp.ama çok şükür hiçbişey kalmadı.yiğit'in eli de geçer merak etme ama ana yüreği işte

çok geçmiş olsunn.nasıl acır yanıkk biz bile dayaanamıyoruzzz.kıyamamm..

selam kızlar..ayşe ballı denemedimm hiç ben genelde ılık limonlu su içiyorum kalkınca.ballı deniyim bide bari.
platesimi yaptım yağmurla her ne kadar zor olsada.uyudu çok şükürrr.bende biraz iş yaptım bakayım dedim size..
yağmur 22,23 giyiyor ayakları şimdilik kısa gibi duruyor.benimkiler ince uzun onun da öyle.ben 40 giyiyorum ama sanırım o da öle olacakkk

sagol arkadasm gülindi sanırm, hep kendimi sucladm valla yanında yoktm abisiyle salondaydı daha kötüsüde olabilirdi belki Allah korudu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…