2009 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Ayşe'cim maşallah bu arada Met'in uslanmasına çok sevindim.o da anladı herhalde yazık senin ne kadar bunaldığını:KK59:

merhaba kızlar ben de okuldayım burda da hava berbattı şimdi açtı biraz dondum çok soğuk
ayşecim güle güle giysin ceylin hanım.ama 25 numara en küçüğü büyük gelmiycek mi?
gülin benim bile parmak arası yara oluyo hep çocuklar giyemez bence
maşallah de ayşe mert için.ben de geçen hafta uslandı diyodum ece için ama bu hafta acısını çıkardı sağolsun
ay emelcim işe yarıyosa sirke ben de içicem ama hep unutuyorum

bende öyleyim dolabı açıyorum hiçbirşeyim yok gibi gibi geliyor, ne giycem derdi tüm bayanlarda vardır zaten.
bende dün köfte yapmıştım fırında patatesli.
et bizimde evde köfte olarak yeniyor ayda 1 falan.

kurban etlerinin yarsıından fazlası duruyor, yazın birşeyler atmam lazım ama yenmiyor.

parça et dolu kavurma sevmiyoruz, başka ne yapabilirim fikrsiniz varmı kızlar. fırında bişeyler olabilirmi, tüketmem lazım artık hem bayatlıycak hem yer açmam lazım.

ayşe biz de et sevmeyiz hatta eşim ağzına koymaz.ben de ince dilimleyip pişiriyorum biftek gibi bol soğanlı biberli sote yapıyorum öyle seversiniz bence sevmiyor musunuz?

merhaba kızlar ben de okuldayım burda da hava berbattı şimdi açtı biraz dondum çok soğuk
ayşecim güle güle giysin ceylin hanım.ama 25 numara en küçüğü büyük gelmiycek mi?
maşallah de ayşe mert için.ben de geçen hafta uslandı diyodum ece için ama bu hafta acısını çıkardı sağolsun

canım bende gıyemıyorum parmak arası
anca yazlıkta falan yada tatılde hemen yara olur ayaklarım
ama severım bak guzel duruyor
canım hangısı uslu vallah gosterın banada
ınan evde bı kıymet kopuyoo her aksam coraplarını cıkarmak ıstıyo beyza hanım hayır dıyorum yok
banane dıyor vallahı hastalıktan yenı cıktı uzuluyorum artık bende guc bela gıydrıyorum coraplarını ama ıkı dk. sonra yıne cıkarmıs

oyle ıste
bakalım bu sendromları ne zaman bıtecek kucuk hanımların ve kucuk beylerın :KK34:

herkese ıyı aksamlarrr
ben alısverıse gıdıyorum kızlarr
allahtan esıme sabır dılıyorum :KK9::KK9::KK9::KK9:

operım hepınızııı :KK16:

Allah allah ben de yıllardır gıyerım hiçbişey olmuyo.eğer derisi kalıteliyse yumuşaksa olmuyo bişey.ya da sizin tenınız çok hassastır belkı bılemıyorum.zaten önce denetıcez mecbur baktım rahat edemıyo o bellı olur zaten almam ben de.
çorap bizde de dert noracım.ben gıydırıyorum 2 dk içinde anneee deyıp gözumun içine baka baka çıkarıp atıyo çoraplarını.ateşli bunlar yaz bebeleri ya:KK52:

Allah allah ben de yıllardır gıyerım hiçbişey olmuyo.eğer derisi kalıteliyse yumuşaksa olmuyo bişey.ya da sizin tenınız çok hassastır belkı bılemıyorum.zaten önce denetıcez mecbur baktım rahat edemıyo o bellı olur zaten almam ben de.
çorap bizde de dert noracım.ben gıydırıyorum 2 dk içinde anneee deyıp gözumun içine baka baka çıkarıp atıyo çoraplarını.ateşli bunlar yaz bebeleri ya:KK52:

gülincim ben de çok sewerim parmak arası terlik ama bir süre sonra beni bile sıkıyor.yağmura parmak arası yerine normal sandalet alıcam ben yaza...

ayşe hadi gözünaydın maşallah diyelimmm umarım uslanmıştır seni mi kandırıyor yoksaaa:KK62:

hava burda inanılmaz açtı güneş gözüme giriyor pencereden...aldatıyor işteee tam hastalık havası..
bizde arkadaşa gittik oturduk geldik.onunda oğlu vardı yağmurla birlikte oynadılar.bi ara yağmur kızın kremini almış ellerine sürmüş.sonrada vazo devirdiler ama kim yaptı anlamadık.kesin yağmurdur:KK52:
geldik uyudu.yemeğim var dünden taze fasülye bulgur pilavı.

emelcim sirke fayda ettimi gerçekten.ben içemedim ya onu...

bugün platese başladımm hadi hayırlısı gerçi yağmurla pek yapamadım ama alışacak artık o da.
benimle bir püflediii sıpaa:KK9:

özlemcim botu 24 numara tam oluyor ayağına hatta ökçe kısmı zor girmeye başladı:KK1:bizimkinin boyu da uzun ayaklarıda:KK1:

canım zorla ıcme gercekten faydası olmuyo

canım bencede pahalı 70 lira terliğe vermem
spor ayakkabı bot cizme olsa tamam ama terliğe değmezz
ben kıza buldum terlık yaz ıcın crocs alıcam daha dogrusu
ındırıme gırmıs normal fıyatları 60-70 cıvarı ama kampanya varmıs bızım burda 40 lıraya dusurmusler
benımde var pembe bayılıyorum cok rahat gecen sene yurtdısından kuzen getırmıstı
sagolsun

off hava berbat yaa ıcım sıkıldı ya
ıslerde bıtmedı vallah bıtse zaten dısımı kırıcam
operım hepınızııı
buralarda olabılırım belkıı :KK66:

valla bilemiyorum canım, yarın ölçüsü az koyucam 1 tatlı kaşığı kadar koyucam bakalım içebilecekmiyim.
merhaba kızlar, nasılsınız?
bursadada hava berbat yağmur felaket yağıyor
evdeyiz yani mecburen
iyiki dün parka gitmişiz
ayşecim ayakkabı çok güzelmiş güle güle giysin ceylin hanım
diğer ayşecimde merte maşallah diyelim nazar değmesin
bende elma sirkesine devam ettiğimden beri kilo vermeye başladım işe yarıcakmı ne
ama diyet falanda yapmıyorum tatlılar börekler herşey yiyorum ama az az abartmadan

sevenseas aldım dün, bayadır vermiyordum, kirazlı aldım bu sefer çok sevdi yusuf kayra ver birazdaha içicem diyor :) inşallah iştahı düzelir biraz
siz balık yağı veriyormusunuz kızlar?

neyse görüşürüz yine ben kaçtım
ben portakallısını veriyorum canım.
kirazlısını kafana göremi aldın doktora sordunmu canım.
bizim doktor verdirtmiyor kirazlısını. 1 şişe bitirdik ikinciyi içiyor. bugünlerde içirmiyorum nefret ediyor kıyamıyorum aslında içirsem iyi olacak, yaz gelince 2 güne bir vermek zorunda kalıcam.

hmmmm anladığım kadarıyla yurdumuzda hava bugün genel olarak berbat:)))
parmak arası ama arkadan destekli kızlar yani bi nevi sandalet gbi.Ayşecim benim deli giyer hiç şüphem yok ondan yana.kendisi benım ayakkabı terlik ne varsa gıyıp gezıyo çünkü koca gün evde.:KK53:
ay benimkide evde topuklu terlikleri çok seviyor ayağında çıkarmıyor komşular gelecek diye korkuyorum, tam taklitçi bu çocuklar.
Ayşe'cim maşallah bu arada Met'in uslanmasına çok sevindim.o da anladı herhalde yazık senin ne kadar bunaldığını:KK59:
ay evet ya içler acısıydı halim antalyadan geldikten sonra değişti.

ayşe biz de et sevmeyiz hatta eşim ağzına koymaz.ben de ince dilimleyip pişiriyorum biftek gibi bol soğanlı biberli sote yapıyorum öyle seversiniz bence sevmiyor musunuz?

ay inşalllah yine değişmez bu halinden çok memnunuz.
nasıl yapıyorsun canım detaylı anlatırmısın, birde ben çok ince kesemiyorum.

gülincim ben de çok sewerim parmak arası terlik ama bir süre sonra beni bile sıkıyor.yağmura parmak arası yerine normal sandalet alıcam ben yaza...

ayşe hadi gözünaydın maşallah diyelimmm umarım uslanmıştır seni mi kandırıyor yoksaaa:KK62:

hava burda inanılmaz açtı güneş gözüme giriyor pencereden...aldatıyor işteee tam hastalık havası..
bizde arkadaşa gittik oturduk geldik.onunda oğlu vardı yağmurla birlikte oynadılar.bi ara yağmur kızın kremini almış ellerine sürmüş.sonrada vazo devirdiler ama kim yaptı anlamadık.kesin yağmurdur:KK52:
geldik uyudu.yemeğim var dünden taze fasülye bulgur pilavı.

emelcim sirke fayda ettimi gerçekten.ben içemedim ya onu...

bugün platese başladımm hadi hayırlısı gerçi yağmurla pek yapamadım ama alışacak artık o da.
benimle bir püflediii sıpaa:KK9:

inşallah numara yapmıyordur. :emir_bebek:
bal koydunmu canım belki öyle içebilirsin.

selam kızlar, bugün erken kalktık erken dediysem saat 10 da. eşimi tembihliyorum yatmadan önce sabah giderken kaldır diye kaldırıyor. mertte erken kalkınca erkenden uyudu kuzum.
çok akıllandı maşallah, artık beni hiç üzmüyor. kendi başına oyun oynuyor gereksiz ağlamaları mızmızlıkları 1 haftadır yok. :nazar:

bimden elma sirkesi almıştım çayddanlıklar için, onu sabahlarıda içiyordum sorun yoktu, adi marka diye gittim doğanay aldım aman allahım o ne keskinlik içemiyorum, içim kalkıyor, zorla içiyorum ama zorla içilen bişeyin hiçbir faydası olmazmış.

hava burdada berbat, rüzgar var, evin içinde biri ıslık çalıyor sanki:KK52::KK52:

maşallah merte canım ne güzell
darısı bizim başımıza belki bizde akıllanırız

canım elma sirkesi bir süre sonra migdene zararvermeye başlar kokusu bile ne kadar keskin bence kullanma
birde çaydanlıklar için aldım sirkeyi demişsin ne faydası oluyor ve nasıl kullanıyosun

canım zorla ıcme gercekten faydası olmuyo

canım bencede pahalı 70 lira terliğe vermem
spor ayakkabı bot cizme olsa tamam ama terliğe değmezz
ben kıza buldum terlık yaz ıcın crocs alıcam daha dogrusu
ındırıme gırmıs normal fıyatları 60-70 cıvarı ama kampanya varmıs bızım burda 40 lıraya dusurmusler
benımde var pembe bayılıyorum cok rahat gecen sene yurtdısından kuzen getırmıstı
sagolsun

off hava berbat yaa ıcım sıkıldı ya
ıslerde bıtmedı vallah bıtse zaten dısımı kırıcam
operım hepınızııı
buralarda olabılırım belkıı :KK66:

canım kuzuma aldım crocs lerden ama çakması :KK60:
6tl
benim kayınvalideler memlekette oraya gittigimizde bahçelerde giysin diye aldım
çok sevde evde ayagından çıkarmıyorr cadoloz:KK53:

merhaba kızlar, nasılsınız?
bursadada hava berbat yağmur felaket yağıyor
evdeyiz yani mecburen
iyiki dün parka gitmişiz
ayşecim ayakkabı çok güzelmiş güle güle giysin ceylin hanım
diğer ayşecimde merte maşallah diyelim nazar değmesin
bende elma sirkesine devam ettiğimden beri kilo vermeye başladım işe yarıcakmı ne
ama diyet falanda yapmıyorum tatlılar börekler herşey yiyorum ama az az abartmadan

sevenseas aldım dün, bayadır vermiyordum, kirazlı aldım bu sefer çok sevdi yusuf kayra ver birazdaha içicem diyor :) inşallah iştahı düzelir biraz
siz balık yağı veriyormusunuz kızlar?

neyse görüşürüz yine ben kaçtım

canım benım kız ıcmıyor malesef aldık ıkı sıse evde duruyor off ne olacak bu halı
bılmıyorum ya neler denedım yok kusuyo zıllı yaa bende portakallı var canım

hıc sorma canım ınan gece alttan cıtcıtlı badı ıle yatıyo uzerınde uyku tulumu sabah bı bakıyorum gobek acıkta
ya ne ara actı ınan anlamıyorum gece kac kere kalkıyorum ustunu ortmek ıcın ama malesef...

özlemcim botu 24 numara tam oluyor ayağına hatta ökçe kısmı zor girmeye başladı:KK1:bizimkinin boyu da uzun ayaklarıda:KK1:

benım kızda 24 gıyıor anası gıbı ayakları buyuk olacak benımkının :KK9:

canım kuzuma aldım crocs lerden ama çakması :KK60:
6tl
benim kayınvalideler memlekette oraya gittigimizde bahçelerde giysin diye aldım
çok sevde evde ayagından çıkarmıyorr cadoloz:KK53:

canım 6 liramııııı :KK52:
ben baya kazık yedım yanı neyse aman saglık olsun ne yapalım artık dun okusaydım almazdım ya artık aldım dun aksam
neyseee cok rahat gercekten

kızlar gunaydınnn herkeseeee
dun aksam tek kelımeyle dagıttım resmen
ındırım var dıyorlar ama yalannnnn
bır tek gap te ındırım vardı cocuk tısortlerı 14,95 ti
lc waikikide bıle daha pahalıydı kızada bıkac bısey aldım kendıme de :KK9:
işler yogun bugun
ben kactımm:KK51:

günaydın kızlar döktürmüsünüz yine. Katılamadm size pzt.günü yigitin eli yandı masadan düştü elide dogalgaz sobasının camına degdi kocaman bi yanık Allahım 4 gündür ugrasıyorm onunla kahroldum sùrekli aglıyo kuzum gece uyuyamıyo falan yanınca bepanten sürdm tabi aksama kadar. Baktm su topladı patlayınca acık kocaman bi yara oldu doktora gittk merhem verdi temizledi. Kuzum nasıl dayandı bu acıya biz dayanamıyoken dün gece biraz uyudu yarada kurumaya basladı yanıktan cok korkardm nasıl dayanır diye rabbim korusun evlatlarımızı bi daha yasatmasın onun canı benimde icim yandı

günaydın kızlar döktürmüsünüz yine. Katılamadm size pzt.günü yigitin eli yandı masadan düştü elide dogalgaz sobasının camına degdi kocaman bi yanık Allahım 4 gündür ugrasıyorm onunla kahroldum sùrekli aglıyo kuzum gece uyuyamıyo falan yanınca bepanten sürdm tabi aksama kadar. Baktm su topladı patlayınca acık kocaman bi yara oldu doktora gittk merhem verdi temizledi. Kuzum nasıl dayandı bu acıya biz dayanamıyoken dün gece biraz uyudu yarada kurumaya basladı yanıktan cok korkardm nasıl dayanır diye rabbim korusun evlatlarımızı bi daha yasatmasın onun canı benimde icim yandı
çok geçmiş olsun canım ya kıyamam

çok geçmiş olsun.ablamın oğluda 2-3 yaşındayken elini yenı sönmüş ocağa basmışstı tezgaha tırmanıp.avucunun içi aynı dediğin gibi olmuştu.her gelene gösterıyodu yazık elini açıp.ama çok şükür hiçbişey kalmadı.yiğit'in eli de geçer merak etme ama ana yüreği işte:KK59:

çok geçmiş olsunn.nasıl acır yanıkk biz bile dayaanamıyoruzzz.kıyamamm..

selam kızlar..ayşe ballı denemedimm hiç ben genelde ılık limonlu su içiyorum kalkınca.ballı deniyim bide bari.
platesimi yaptım yağmurla her ne kadar zor olsada.uyudu çok şükürrr.bende biraz iş yaptım bakayım dedim size..
yağmur 22,23 giyiyor ayakları şimdilik kısa gibi duruyor.benimkiler ince uzun onun da öyle.ben 40 giyiyorum ama sanırım o da öle olacakkk:KK52:

çok geçmiş olsun.ablamın oğluda 2-3 yaşındayken elini yenı sönmüş ocağa basmışstı tezgaha tırmanıp.avucunun içi aynı dediğin gibi olmuştu.her gelene gösterıyodu yazık elini açıp.ama çok şükür hiçbişey kalmadı.yiğit'in eli de geçer merak etme ama ana yüreği işte:KK59:

sagol arkadasm gülindi sanırm, hep kendimi sucladm valla yanında yoktm abisiyle salondaydı daha kötüsüde olabilirdi belki Allah korudu

X