2009 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

bekarken bende çok giydim, buzda falan incecik çizmelerle işe giderdim ama çocuk olunca bıraktım düztabamların rahatlığına alışınca yüksek topuk giyemedim.
evet yürüyorlar canım ama bazı durumlarda kucağıma alıyorum, mert elinden tutturmaz aşağıya iniyorum elni vermiyor yolun ortasından gidiyor arbalar geçiyor çok işlek bi cadde , o yüzden kucağıma alıyorum.

ayakkabında güzelmiş güle güle giyin.
bende sandalet alıcam ama dolgu topuk.

ben hep topuklu ayakkabı gıyıyorum ıste malum
ama hafta sonu falan gıyıyorum duz ayakkabılarımı
ama ne yalan soylıım bayılıyorum topuklu ayakkabıya

ceylin kucağı hiç sevmez illaki yürüyecek elim de tutuyo yoksa kucağıma alırım diyorum bırakmıyo elimi teşekkür ederim cnm.markafonide güzel oraya da bakabilirsin netten almayı düşünüyorsan
bugün ceyline de flo nun internet mağazasından kinetix in spor ayakkabısını aldım 35 tl ye galiba çok hoşuma gitti oraya bakın kızlar tavsiye ederim.dolgu topuk güzel sandaletler vardı orada da cnm

canım bı bakarım artık ama yarına kaldı bırazdan cıkıcam
bende kıza ayakkabı arıyorum hanımefendıye spor ayakkabı dayanmıyo vallah
cızıyo kalemle benı sınır edıyo yaa
neyse operım hepınızı ıyı aksamlarr

dün floya baktım canım, yesi sezon ürünleri harika, geçen yılın ürünlerini hiç beğenmemiştim, bu yıl hepsine bittim. ayakkabı dünyasınada bakıcam orasıda uygun.
çocuk ayakkabılarına bakamıyoruz, denettirmiyor mert, onada sandalet alıcam yaz iyice gelsin, zaten ayağınaki spor ayakkabı mevsimlik.
senin dediğin fiyat çok uygunmuş. floda geçen yıl 65, 75 falandı rakamlar.

ayy o kalem işini hiç sorma bizimde kıyafetler, duvarlar, elleri ve yüzünü bile çiziyor sakladım tüm kalemler görmesin bir kere yazmadık yer kalmıyor en çok sevdiği şey karalamak

evt fiyatlar çok uygun çok begendim bende
Siyah / Beyaz / Fuşya 11320802 HERBERT J P 4002 / 11320802 HERBERT J P 4002 / bunu aldım ceyline

günaydın kızlarr......

güzelmiş tatlım güle güle kllanın bizde aldık inana geçen gün tam ortopedik

gunaydın filizcimmm sanada ve tum hazıran annelerıneee
off hava cok kotu ama bend aha kotuyum dun gece ykum kactı ve hı c uyuyamadım yaa
ama ıyı oldu kıtaplarımı bıtırdımm herkes uyurkenn

bende benım kıza ayakkabı alıcam sandalet tarzı ıstıyorum
umarım bulurum aksam alısverıse gıdıyorummmm oleyyyy
allah su shoppıng fest ıyı oldu magazlar gece 2ye kadar acıkmıs
vallah benı bıraksalar sabaha kadar alırım da neyse
uzuluyorum ama orada calısan ınsanlarada ya canları cıkıyordur

kızlar buralardayımmm

günaydın kızlar.ben okuldayım 1 dersim daha kaldı sonra çıkıp eve gıdıcem ordan da seminere(
İ
zmir'de öyle berbat bı hava var ki anlatamam.kapkara bır gökyüzü ve şiddetli lodos.hava patladı patlayacak yağmura yakalanmadan gitsem bari.
Ayşe önumuzdekı kış için mi aldı ceyline ayakkabıyı güle güle kullansın?ben gecen gün parmak arası sordum Derin'e.ay çok güzeller ya taktım kafaya alıcam benımkileri giyip duruyo zaten evde ama 70 tl dedi.çıldırmış herhalde dedim içimden.bıraz daha iner herhalde.ben gecen yaz hep sandalet tarzı gıydırdım rahat etti çocuk.hele İzmir gibi bi yerde yazın kapalı ayakkabı kabus oluyo.
anaaaaaam şimşekler çakıyo.

selam kızlar..
felaket bir hava var burda.lamba yanıyor sokaklarda o derece karanlık yani..
kapkara bir gökyüzü yağmurda yapıyor hemde savurarakkk.
yağmuru uyuttum.arkadaşa gidicem ama hava berbatt..bakalım açar umarımm...

ayşe güzelmiş güle güle kullansın ceylin hanım..
ben yağmura geçen ay aldım nike dan 50 tl çok da güzeller.
gülinnn parmak arasını nasıl giyiyor çıkmıyormu ayağından.sağlıksız diye biliyorum bize bile.
70 lira mı şaka yapıyorsun heraldee
saçmalamışlarrrr resmennn

yok cnm kış için değil mevsimlik bu. sandaleti var var bu yaz yeter.bu kış bot almıştım seneye olmaz bi daha alacağız seneye

selam kızlar, bugün erken kalktık erken dediysem saat 10 da. eşimi tembihliyorum yatmadan önce sabah giderken kaldır diye kaldırıyor. mertte erken kalkınca erkenden uyudu kuzum.
çok akıllandı maşallah, artık beni hiç üzmüyor. kendi başına oyun oynuyor gereksiz ağlamaları mızmızlıkları 1 haftadır yok.

bimden elma sirkesi almıştım çayddanlıklar için, onu sabahlarıda içiyordum sorun yoktu, adi marka diye gittim doğanay aldım aman allahım o ne keskinlik içemiyorum, içim kalkıyor, zorla içiyorum ama zorla içilen bişeyin hiçbir faydası olmazmış.

hava burdada berbat, rüzgar var, evin içinde biri ıslık çalıyor sanki

gülin parmak arası derin nasıl giyecek, floda bi tane beğendim taşlı falan çok güzel ama parmak arası olduğu için alamadım, rahat edemiyorum.
çocuk terliği içinde 70 pahalı. ama çocuk ayakkabılarında işçilik daha fazla olduğu için yetişkin ayakkabısından daha pahalı oluyor.

canım zorla ıcme gercekten faydası olmuyo

canım bencede pahalı 70 lira terliğe vermem
spor ayakkabı bot cizme olsa tamam ama terliğe değmezz
ben kıza buldum terlık yaz ıcın crocs alıcam daha dogrusu
ındırıme gırmıs normal fıyatları 60-70 cıvarı ama kampanya varmıs bızım burda 40 lıraya dusurmusler
benımde var pembe bayılıyorum cok rahat gecen sene yurtdısından kuzen getırmıstı
sagolsun

off hava berbat yaa ıcım sıkıldı ya
ıslerde bıtmedı vallah bıtse zaten dısımı kırıcam
operım hepınızııı
buralarda olabılırım belkıı

merhaba kızlar, nasılsınız?
bursadada hava berbat yağmur felaket yağıyor
evdeyiz yani mecburen
iyiki dün parka gitmişiz
ayşecim ayakkabı çok güzelmiş güle güle giysin ceylin hanım
diğer ayşecimde merte maşallah diyelim nazar değmesin
bende elma sirkesine devam ettiğimden beri kilo vermeye başladım işe yarıcakmı ne
ama diyet falanda yapmıyorum tatlılar börekler herşey yiyorum ama az az abartmadan

sevenseas aldım dün, bayadır vermiyordum, kirazlı aldım bu sefer çok sevdi yusuf kayra ver birazdaha içicem diyor :) inşallah iştahı düzelir biraz
siz balık yağı veriyormusunuz kızlar?

neyse görüşürüz yine ben kaçtım

hmmmm anladığım kadarıyla yurdumuzda hava bugün genel olarak berbat:)))
parmak arası ama arkadan destekli kızlar yani bi nevi sandalet gbi.Ayşecim benim deli giyer hiç şüphem yok ondan yana.kendisi benım ayakkabı terlik ne varsa gıyıp gezıyo çünkü koca gün evde.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…