2009 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

peki aldıkların resimde görünen kadar güzel ve kalitelimi duruyor, bazıları resim aldatıyor ama eve geince çok basit kalitesiz duruyor diyor.

sen hangi butikten alıyorsun.
cnm benim aldıklarım resimdeki gibi kaliteli çıktı.çantanın biri elle diğerini de benottondan aldım cnm
elbileri de birini hatırlamıyorum ama çok güzeldi kumaşı falan.
diğerleri melly mell den aldım 3 tane üçü de çok güzel çıktı.

bugünlerde havalara hiç belli olmuyor güneşle soguk bir arada bebişlere ne giydirecegimizi şaşırdık inanki
ohhhh afiyet olsun canım götürmüşsün sütlaçları
neyapacagız bu tatlı tutkusunu
eşim eve gelmeden önce istedigin bişiy varmı diye soruyor telde
bende çikolata yada tatlı getir diyorum her seferinde

hatunlar nerelerdesinizzz
yine sessizlik hakim olmuş buraya
bende bebişleri uyuttum geldimmmm
sizleri bekliyrum

tatlım ben yaptım kredi kartı ile yapabiliyon ödemeyi.

sağol canım....

ben 2 aydır veriyorum sipariş geneldede çevrem aldı zaten.ama geliş fiyatına verdim çoğuna.kendimede parlatıcı ve parfüm aldım.zaten çok fazla makyaj malzemem var.şuan bi ihtiyacım yok.sadece katalog geliyor zaten.hediyeler falanda gözüm yok.yapamamda okadar satış.uğraşamam walla...

herkese merhabalar.yağmuru uyuttum.evimi topladım duş aldım.yaptım bi kahve bakınıyourm nete.
yağmura kıymalı tarhana yapıcam birazdan.
sizz nasıl yediriyorusnuz kıymayı köfte çorba vs ?*

merhaba canım
ben kofte yapıyorum patates yemegıne koyuyorum
yeemgıdı sebzelerıde koftenın ıcıne karıstırıyorum
bazende koftelı corba yapıyorum yanı gunume gore degısıyoo canım
yemıyormu yagmur kofte falan canım

merhaba kızlar okuldan geldim bi bugün erken bitiyo ama bu saaten sonra pek işe yaramıyo ece uyumuş ben de biraz dinleneyim dedim
ilke bizimki yerse misket köfte yiyor başka şekilde yemez

selam hatunlar
bende köfteyi yemegin içinede koyuarım kuru köftede yaparım her türlü aç olursa yer
illa miskete yapmama gerek yok bölüp bölüp yediriyorum

tabiki çok iştahsız kızım çok aç olursa yerr

slm kızlar bugün yine alışveriş yaptım netten
makrofoniden ayakkabı aldım pembe dolaba ekledim resmini

canım allahtan benım kız sevıyo kofteyııı

slm kızlar bugün yine alışveriş yaptım netten
makrofoniden ayakkabı aldım pembe dolaba ekledim resmini

canım bayıldım bende pudra rengı bır ayakkabı aldım bugun ama
karsımda kı alısverıs merkezınden

selam kızlar, bugün canım sıkılıyordu dolabı boşalttım giymediğim kıtafetleri ayırdım, bazılarını niye hiç giymedim diye kızdım kendime, birçok kıyafet varmış, birbirine kombiniledim, şimdi almam gerekn vizon rengi sandalet ve açık kahve tuniklerden alıcam. başkada bişey almıycam o kadar şey varki zaten çalışmıyorumda nereye giyeyim, olanları giyinicem hiç giyinmediğim çok şey var almışımda almışım.

öğlen patates salatsı yaptım biraz yedi mert, birazda badem yedi, akşamada domates dolması yapıcam mercimek çorba yapıcam yanınadda yeşillik.

havalar çok soğuk ya, koloriferleride yakmamışlar, mert de banyo yappıcam diye tutturdu mecburen yaptırdım sıkıca giydirdim uyuttum.

şuanda yeşil çay içiyorum sallamanın faydası varmıki.

ayşe o kadar topukla nasıl yürüyorsun helal olsun valla
normal zaman neysede çocuk olunca çok zor oluyor, bende bayılıyorum platforma ama mert den dolayı giyinemiyorum.
topukluyu eşim yanımdaysa giyinebiliyorum merte bakıyor. hastaneye vs.. giderken sporlardan şaşmıyorum kucağımda mert kolumda çanta rahat oluyor sporlar.

bende topuklu ayakkabı hastasıyom hele bekarken karda buzda bile iğne topukla yürürdüm yani.
ceylin de büyüdü artık kucak çoçuğu değil. hem platformlar çok rahat oluyo yada bana öyle ben rahatca koşup zıplarım bile

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…