2009 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

burdayım canım
tayin nedeni ile bilecikten gidecem ya müdürüm sağolsun gidecem diye bütün hazine arazilerinin tesbitini yapmamı istedi ne yapayım bende bitirip gideyim diyorum.
öğleden sonra gene tesbitim var onun hazırlıklarını yapıyorum canım
artık aralarda uğrayabiliyorum çok giremiyorum

iyiyim canım işler yoğun işte çalışıyorum canım
oğluş maşallah iyi canım
özledim çok özlem var işte
eşimi dün elazığa gönderdim anlayacağınız evde kaldım yalnız

canım allah yardımcın olsunn
allah bır an once senı esıne ve oglusuna kavustursun ıns.
amınnn

selam hanımlar...
8 de kalktık kahvaltımızı yaptık.yağmuru uyuttum.arkadaşım geldi kahve içtik.o gitti bakayım dedim size.dünden yemeğim var rahatım bugün.
kızlar avona başladım bende.arkadaşım katalog bırakıyor bende gösteyiorum arkadaşlarıma.üye olmadım.zaten en çokda kendim alıyorum.yapan varmı başka burda??*

bayan merak çok geçmiş olsun.umarım en kısa zamanda atlatırsınız...

ben kaçtım yağmurrr bağırıyorrr anneeeeeee diyee:84:

merhaba canım
oo afıyet olsun bende sımdı ıcıyorum kahvemıı
ben avon kullanmıyorum canım ama komsum satıyor baya dırektor falan oldu evınden ıs yapıyor
cevren ıyıyse yap bencee

Son düzenleme:
Neslihancım bizimki aştı kendini sorma, bugünde babasının yanına gitmiş uyurken baba çok uçta yatma düşersin diyor :)
sütten kesmeyemi başladın Allah kolaylık versin canım, eymen kardeşi olsa çok kıskancak demekki bu arada
bizimkide çok severdi banyoyu eskiden şimdi sokamıyorum çok ağlıyor, dün yıkandıkya bugün yıkanmamıza gerek yok diyor :)

süpersin canım, valla iradenize hayranım
ben ne yedim dersin süpangle yaptım kaç kase yedim hiç sorma

yerim ben onun yanaklarını , büyüyorlar canım, zaman su gibi geçiyor

çok zor çocuklara ilaç vermek, geçmiş olsun canım, çabucak iyileşir kuzun inşallah

kolay gelsin canım, eşine ve oğlunada Allah kavuştursun en kısa zamanda

benim bişeyler almam lazım ilkeeee banada katalog gönder :))
evde ne kadar eski kozmetik varsa topladım attım, 2 yılmış ya bekleme süreleri
bişeyim kalmadı valla şimdi
ama süte geçer kimyasallar diye çok fazla kullanmıyorum zaten

merhaba canım
oo afıyet olsun bende sımdı ıcıyorum kahvemıı
ben avon kullanmıyorum canım ama komsum satıyor baya dırektor falan oldu evınden ıs yapıyor
cevren ıyıyse yap bencee

çok var öyle.resmen maaşla çalışıyorlar...ama ben uğraşamam.zamanım sabrım yok walla.sadece arkadaşlarıma gösteriyorum.en çokda kendi ihtiyaçlarımı alıyorumm...

netten bak emelcim.gönderirimmm ayıpsınnnnn
ben sewiyorum ya kozmetik delisiyim desem yeridir..

süpersin canım, valla iradenize hayranım
ben ne yedim dersin süpangle yaptım kaç kase yedim hiç sorma

vallah canım yedıklerıme sayıyorum artık ben

benim bişeyler almam lazım ilkeeee banada katalog gönder :))
evde ne kadar eski kozmetik varsa topladım attım, 2 yılmış ya bekleme süreleri
bişeyim kalmadı valla şimdi
ama süte geçer kimyasallar diye çok fazla kullanmıyorum zaten[/QUOTE]

canım bende dun aksam bı buyuk temızlık yaptım kullanmadıgım herseyı attım
mesela fondoten kullanmıyorum ama almısım 3 tane hemdee
hepsııı cop oldu vallah

sende bendensen yanı..
hıc bırsey olmasın gıder bı rımel alırım yada goz farı.
sonrada kullnmayarak atıyorum ıste..
parfum konusuna hıc gırmıyorum o ayrı bır manyaklık bende

ilkecim ben yaptım avon 3 sene dışarıya satmadım ailem ve kendi ihtiyaçlarımı aldım ne paralarımı yedi o avom 2 milyar harcadım aldığım bir çok şey daha duruyo aa ne güzelmiş onuda alayım şu kadar sipariş veririsem hediye gelecekderken çok paramı yedi avon
ama artık bıraktım ürünleri ahım şahım değil hepsini kullandım hala da elimde var ama artık dışarıdan alıyorum aynı fiyata dışarıda daha kaliteli markalar var ucuz gibi dursada koca bir kandırmaca aslında çok ucuz olan ürünleri işe yaramaz zaten çok çöpe attığım aldı kullanmadan bir ara şeffaf simli rimel gelmişti aman allahım bir sürdüm kirpiklerim yapıştı sanki uhu sürdüm direk atmıştım.avonun duş jelleri seviyorum sampuanları da fena değil makyaj malzemelerini tavsiye etmem ruj dışındakileri.farları çok kötü mesala ama rujları güzel. ne diye o kadar aldım bilmem makyajda yapmam oysa bi rimel bide rujdur benim makyajım ama çok seviyorum makyaj malzemelrini üye de olunca doldurmuştum eve

canım kalıte durumunu bılemıyorum
ben sephoradan alıyorum yada max factor kullanıyorum (rimellerini tavsiye ederimbirde bronz allık )
cıldım cok alerjık cunku
bende rımelsız sokaga cıkmam
rujuda kullanıyorum ama goz makyajını cok sevıyorum

emelcim 2 yaşı dolduğundsa emme işi noktalansın dıyorum....
o yuzden psikolojık olarak cok sarsılmamamsı ıcın azaltmaya basladım canım....
baya azaltma yaptım eskıye gore ama yınede emmıyo bayagı....dun yatarken verıcetım sadece ama cok perişan oldu bende dayanamadım verdım...bırde yatarken verdım...bırde gece uyanınca...bırde sabah uyuandıgında cok ısterse o zaman verıyorum...sen azaltmaya basladın mı canım.....

bu arada bızım oğlanın yemesı bıraz duzeldı....yogurt yemeye basladı kecı yogurdu....ama bakıcısından ve abımın hanımından yıyor ben verırsem yemıyor....
bu aradda bugun oğluma süt yüklemesi yapıldı.....bişey olmadı....sanırım yavas yavas sute baslıyoruz ...yanı dr artık kısmayın verin dedi.....ama ben hemen girişemem korkarım heralde...peynir,yogurt ve süt sıralamasını takıp ederım heralde....

emel kayraya masallah...cok akıllı bır cocuk...
bızımkıde bugun bakıcısına mutfakta yemeğini hazırlarken ''birsen teyze lutfen ayağını çekermisin ''demiş....bakıcımız basladıgından berı oğlumun konusması cok ılerledı....

hatunlar geçmiş olsun diyen herkese teşekkür ediyorum inşallah iyi olucaz:94:
hiçbir kuzucuk hasata olasın gülleri solmasın inşallah

ayşecim profilden yazamadım. evet mert o fotoda 1 yaşındaydı, yeni fotomuz yok, makineyi açamıyoruz.

kızlar sitedeki trendyol dan alışveriş yapan varmı, kredikartıylamı ödeme oluyor kapıdanmı.
çok uygun fiyatları düşünüyorum ama ödeme kapıdan olursa düşünüyorum.

bende bugün anneme gittim hava güneşli diye normal giydirdim, dışarı çıktım aman allahım kar yağıyor. çantamdan çıkardım bişeyler daha giydirdim. şimdi eve geldik hemen uyudu. karnım acıktı sütleç vardı yedim. sütlü tatlılara dayanamıyorum 1 kerede 2 kase yiyiorum.

ben alışveriş yapıyorum trendden sürekli çanta,tunik,elbise,saat bir çok şey aldım.hepsinden de memnun kaldım.şimdi yine ayakkabı ve çanta alacağım hergün takipteyim.kredi kartı ile ödeme yapılıyor sadece cnm

peki aldıkların resimde görünen kadar güzel ve kalitelimi duruyor, bazıları resim aldatıyor ama eve geince çok basit kalitesiz duruyor diyor.

sen hangi butikten alıyorsun.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…