2009 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

günaydın herkesee, uyanamadınız galiba, biz 8 buçuğa doğru kalktık, önce azra sonra ben kahvaltımızı yaptık, biraz oyun oynadık, şimdi kayuyu seyrediyo azra ben de bakayım dedim ama yine en yavaş topik biziz maalesef,
neyse biraz anlatiim de hareket olsun bari, dün akşam fatihe gittim kuaföre, dönüşte babamızın yanına bindik arabaya , çok zor oluyo önde, vitesi paylaşamadılar baba kız :)), babası sürekli kurcalayınca önemli bişey olduğunu anladı zilli, babasına vermiyo bi türlü vites kolunu, bi taraftan tüm radyo kanalları gezildi, yüzüme bakıp açiimmmii diyo sonra hemen tuşlara saldırıyo, neyse siteye girince babası kucağına aldı azrayı, direksiyonu tuttu hemen ennn ennn ennn diyo, çoook komikti, ilerde bizi hiç beğenmicek, herşeyi kandileri yapıcak bunlar, anne gel seni atiiimm gidicen yere diye de hava atıcaklar galibaa,
neysem birazdan bakıcısı yatırıcak ben de cevahire kaçıp biraz daha para harcıyacam :))
uynamaz olurmuyuz kız 7de kajlktık baktım kimse bişey yazmamışyazasım gelmedi
maşşalh azraya bunlar maşşalh çok akıllı oh hadige zparaalrı bizim içinde harca
günaydın kızlar,
tatilden döndük, evimi çok özlemişim.
önce bursada teyzemlerin 2 yazlığında kaldık sonra istanbula gittik. epey gezdik mertle biraz zor oldu ama yinede gezdik.
yavrumun heryerinde sıcaktan isilik oldu günde 3-4 kez banyo yaptırdık, havalar sernleyince geçti.
hiç kucağımızdan inmiyor mert, babasıyla beni perişan etti, herkes bize acıdı.
şimdi babayla oğlan uyuyor, bende valizleri falan boşaltıyorum 3-4 mak. çamaşır çıktı. evde bişey kalmadı alışveriş yapılacak.

h.g canım oh ii gezmişiniz ii olmuştur

günaydın kızlar,
tatilden döndük, evimi çok özlemişim.
önce bursada teyzemlerin 2 yazlığında kaldık sonra istanbula gittik. epey gezdik mertle biraz zor oldu ama yinede gezdik.
yavrumun heryerinde sıcaktan isilik oldu günde 3-4 kez banyo yaptırdık, havalar sernleyince geçti.
hiç kucağımızdan inmiyor mert, babasıyla beni perişan etti, herkes bize acıdı.
şimdi babayla oğlan uyuyor, bende valizleri falan boşaltıyorum 3-4 mak. çamaşır çıktı. evde bişey kalmadı alışveriş yapılacak.

hoşgeldin canım evine, güzel geçmesine sevindim tatilin, bebekle mutlaka zorlukları oluyo ama olduğu kadarıyla yetinicez artık, seneye süper olucak amaaa :))

uynamaz olurmuyuz kız 7de kajlktık baktım kimse bişey yazmamışyazasım gelmedi
maşşalh azraya bunlar maşşalh çok akıllı oh hadige zparaalrı bizim içinde harca

h.g canım oh ii gezmişiniz ii olmuştur

harcadım kuzum , C Adan kıza bişeyler aldım, DnR dan da kitap aldım kendime, bu ara vampir kitaplarına dadanmış durumdayım, gece evi serisini okuyorum, her an gaza gelip birilerini ısırabilirim yani, cevahirde beklerken okumaya dalmışım zaten, eşim gelicekti almaya, 20 dk aramış duymamışım telefonu, okurken o kadar kendimden geçerim yani kafamçokkarıştı

maşşlah mümine adam valla iyi kızmıştır aman kocanı ısırmada :)))))))))))))99

hadi ben kaçar melisi yıkayam evitoprlayacam uyur inşda sonra yemek yapacam grşşşşşşşşşşşşşş

slm kızlarrr uzun zamnadır yoktum samsundaydım memlekete gıtmıstım yenı geldım umarım bebişlerde ıyıdır gecmıs coooook bırıkmıs okuyamadım henuz.
tatılımız guzeldı cok şükür sağsalim evımıze döndük.
eve dönunce kızım yürümeye basladı elhamdülillah.
ama cok zormus yürüyen bebek elımı tutup süreklı gezmek ıstıyor.pestılım cıkıyor resmen.
bırde vaktım kalırsa kpss ye hazırlanıyorum.bu cadıyla nasıl olacaksa artık.
bızden böylee ....
ayrıca ıkı gun önce kontrole gıttık istahsız dedım dra.bır vıtamın verdı seven seas dıye portakallı.balık yagıda var ıcınde.masallah cok ıyı geldı kızıma. denemek ısteyenlere tavsıye ederım.verdıgım herseyı cıkaran kızım mam mam dıye her gördüğüne saldırıyor artık.3 ay kullan dedı.fıyatı 29 tl bıraz tuzlu ama değdı valla.almak ıstenelere duyrulur.

merhaba kızlar biraz hareketlenmiş topik ne güzel ben hala annemlerin yanoındayım ama kızımın dişleri çıktığı için çok huysuz durup durup ağlıyo bir de burda uyku düzeni bozuldu iyice huysuzlaştı ama bakıyorum da diğer çocuklara göre bizim cadı çok yaramaz herkes bana acıyo.
müminecim bakıcıya alışmasına sevindim aynı şeyleri ağustosun son haftası ben de yaşıycam ve hala bakıcı bulamadım.şimdiden napıcağımı düşünüyorum nasıl bırakıcam

alhancım aldık biz de o vitaminden ama kullanmaya fırsat olmuyo yani içiremiyoruz ama içirdiğim gün gerçekten etkisi oluyo

maşşlah mümine adam valla iyi kızmıştır aman kocanı ısırmada :)))))))))))))99

yok canım kızmaz benim kocacım, azcık söylenir o kadar, pek sinirli değildir sağolsun, ben ona göre daha sinirli sayılırım tam tersi

slm kızlarrr uzun zamnadır yoktum samsundaydım memlekete gıtmıstım yenı geldım umarım bebişlerde ıyıdır gecmıs coooook bırıkmıs okuyamadım henuz.
tatılımız guzeldı cok şükür sağsalim evımıze döndük.
eve dönunce kızım yürümeye basladı elhamdülillah.
ama cok zormus yürüyen bebek elımı tutup süreklı gezmek ıstıyor.pestılım cıkıyor resmen.
bırde vaktım kalırsa kpss ye hazırlanıyorum.bu cadıyla nasıl olacaksa artık.
bızden böylee ....
ayrıca ıkı gun önce kontrole gıttık istahsız dedım dra.bır vıtamın verdı seven seas dıye portakallı.balık yagıda var ıcınde.masallah cok ıyı geldı kızıma. denemek ısteyenlere tavsıye ederım.verdıgım herseyı cıkaran kızım mam mam dıye her gördüğüne saldırıyor artık.3 ay kullan dedı.fıyatı 29 tl bıraz tuzlu ama değdı valla.almak ıstenelere duyrulur.

hoşgeldin canım , sevindim tatilinizin güzel geçmesine, yürümeyede başlamışız ne güzel,
seven seas benim de aklımdaydı epeydir, alayım bari, inşallah faydası olur

merhaba kızlar biraz hareketlenmiş topik ne güzel ben hala annemlerin yanoındayım ama kızımın dişleri çıktığı için çok huysuz durup durup ağlıyo bir de burda uyku düzeni bozuldu iyice huysuzlaştı ama bakıyorum da diğer çocuklara göre bizim cadı çok yaramaz herkes bana acıyo.
müminecim bakıcıya alışmasına sevindim aynı şeyleri ağustosun son haftası ben de yaşıycam ve hala bakıcı bulamadım.şimdiden napıcağımı düşünüyorum nasıl bırakıcam

kolay gelsin canım bakıcı işi zor, ama işe başlamadan en az 1 ay gelip seninle kalsın , bebek hemen güven kuramıyo çünkü

hepiniz saolun kızlar,
benimkininde işdahı yoktu tatill öncesi dokdotra götürdüm, seven seas ortakallı yazdı.
birde boyuna göre kilosu azmış zayıf dedi doktor.
9,5 kilo. bezini ayakkabısını herşeyi çıkarttırdı tarttı. aptamil kullan dedi ama oğlum hiç mama yemedi yemez almadım bende. 1 kilo eksiği varmış.

evleri toparlıyorum, makine akşama kadar çalıştı bütün eşyaları yıkadım valizleri bile.

benimki hala yürümüyor. 4 aydır ellerimize yapışarak yürüyor herkes yürüyecek diyor ama bize güveniyor cesareti yok.

tatilin ilk günü havuza giricem baktım adet olmuşum nasıl moralim bozuldu mayomu bile giyemedim, son 1-2 günde girebildim denize.
mert denizi çok sevdi, ayaklarını ellerini çırpıyor çıkan suya çok güldü. sahilde uykusu geldi simite yatırdık kumda uyudu saatlerce bizde denizde gönlümzce eğlendik.

Herkese merhaba. Ben de memleketten dönenlerdenim:) Benim kızım da koltuktan inmeyi öğrendi, çıkıyordu ama inemediği için bir kaç kez düşmüştü. Bir de tek ayağına bizim terliklerden bir tane giyip ordan oraya onunla yürüyo, çok komik oluyor:)

Bir de azılardan bir tane çıktı, diğerleri de baya sertleşmiş. iştahını engellmedi şükür diyordum ama bugün çok az yedi. Umarım geçicidir. Yoksa ben de tavsiye ettiğiniz şu vitaminden alayım.

Taksit taksit aklıma geliyo kusura bakmayın, memlekette doktora götürmüştüm Sude'yi. Keçi sütü verdiğimi söyledim, Keçi sütünde B1 vitamini olmadığını ara sıra inek sütü de vermemi söyledi doktor. Benim gibi sadece keçi sütü veren var mı bilmiyorum ama paylaşayım dedim.

ıyı aksamlar kıızalr...uzun zamandır buralarda yokum ama arada yokluyorum sızlerı.....malum allerjık bır bebegım var tum vaktımı alıyor....bırde benım bebegım gıbı ınek sutu proteını allerjısı oln bebeklerı olan kısılerın formuna takılıyyorum genelde....aman aman bebeklerın kılosunu hıııııııııııııc takmayın yterkı saglıklı olsunlar...benım oglumu goren kılosu ıyı dıyor ama nelerle mucadele edıyoruz...bunada sukur tabı....

Herkese merhaba. Ben de memleketten dönenlerdenim:) Benim kızım da koltuktan inmeyi öğrendi, çıkıyordu ama inemediği için bir kaç kez düşmüştü. Bir de tek ayağına bizim terliklerden bir tane giyip ordan oraya onunla yürüyo, çok komik oluyor:)

ay o terlık hastalıgından bızdede var babasının terlıgını gecırıp evı arsınlıyor bütün gün.bırde canta krizimiz tutuyor.kucuk bır canta var koluna takıyor ayakta terlık gerisini düşünün artık :)))

gerçekten komik oluyodur canım, gözümün önüne getirince gülümsemeden edemedim

Taksit taksit aklıma geliyo kusura bakmayın, memlekette doktora götürmüştüm Sude'yi. Keçi sütü verdiğimi söyledim, Keçi sütünde B1 vitamini olmadığını ara sıra inek sütü de vermemi söyledi doktor. Benim gibi sadece keçi sütü veren var mı bilmiyorum ama paylaşayım dedim.

keçi sütü güzel ama gerçekten tek başına eksik kalır canım, inek sütü de ver mutlaka

ıyı aksamlar kıızalr...uzun zamandır buralarda yokum ama arada yokluyorum sızlerı.....malum allerjık bır bebegım var tum vaktımı alıyor....bırde benım bebegım gıbı ınek sutu proteını allerjısı oln bebeklerı olan kısılerın formuna takılıyyorum genelde....aman aman bebeklerın kılosunu hıııııııııııııc takmayın yterkı saglıklı olsunlar...benım oglumu goren kılosu ıyı dıyor ama nelerle mucadele edıyoruz...bunada sukur tabı....

kolay gelsin cnm, zor tabii ki ama Allah daha büyük dert vermesin, geçicek bu günler inşallah

ay o terlık hastalıgından bızdede var babasının terlıgını gecırıp evı arsınlıyor bütün gün.bırde canta krizimiz tutuyor.kucuk bır canta var koluna takıyor ayakta terlık gerisini düşünün artık :)))

kokoş olcak bunlar annesi, hele o maviş gözlerle kokoşluk birleşince senin de işin zor olucak vallaa, evin önünde kuyruk olurlarsa şaşma yaani :))

herkese günaydıııın, kalktık azraya kahvaltısını yedirdim, sıra bizde ama hiç kalkmak gelmiyo içimden, oooofff off, öbürgün işe başlıcam ama nasıl gidicem sabahın köründe yaa, çok alışmışım tembelliğe bilmiyorumkismile

Günaydın herkese!

Biz bile ne yedirsek diye kara kara düşünüyoruz, seni tahmin edemiyorum. Allah kolaylık versin, daha büyük dert vermesin inşaallah.

Her yeni öğrendikleri şey nasıl da mutlu ediyor insanı. Onları öyle izlerken bütün dertler silinip gidiyor sanki.

herkese günaydıııın, kalktık azraya kahvaltısını yedirdim, sıra bizde ama hiç kalkmak gelmiyo içimden, oooofff off, öbürgün işe başlıcam ama nasıl gidicem sabahın köründe yaa, çok alışmışım tembelliğe bilmiyorumkismile
Benim de son 1 ayım. Ama 1 yıldan fazladır evdeyim. Biraz kızımı özlemeye ve evden uzak kalmaya ihtiyacım var artık. Tabi işe başlayınca aynı şekilde düşünür müyüm bilmiyorum:)

evet bendende herkese selamalr.. meleketten döndük. p.tei işbaşu:KK43:izin dönüşü kötü geliyor isnana:KK43:tatil çok iyiyidi. sadece ara ara iştshızlığımızda olmsa:KK43:(8azılar çıktı sadece biri çıkmak üzere:KK43:çok zorladı kızımı:KK43:inş şu iştajda düzlese:KK43:(

...................................................................

X