2009 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

geçmiş olsun diyen arkadaşlar çoksagolsun salgın var dikkaedin çocuklara
evlilik yıldönümüolnalara ömür boyu mutluluklar
ahmircim inşllah çabuk geçer migde bulantıların
neslicim düzelmiş batuhan çok sevindim geçmiş olsun
bizimde 37ateşi inşllah orada durur antibiyotik içioruz işte hafta sonuda annemlere gidesimvar arkadaşın dügünü varinşllah düzelir ozmana kadar

bende gebertirim valla
ben ağlamasına bile dayanamıyom
elin kadını gelip dövecek ha
ilke bizimde bugün evlilik yıldönümümüz.
07.07.2007
ALLAH bir yastıkta kocatsın canım

hoşgeldin kanka

selam kızlar.. ağustos annesi esra benim kkdan ilk arkadaşlarımdan.. başınz glenelre çok züldüm. sabah beri oralrdayım.. aman dikkt bakıcıya emanet edenlerinzi varsa içinizden..o bile çok güveniyordu seviyordu o kdaını.. ama kimseye güvenilmicekmiş(el kadar çocuktan ne istemiş ya ((

evlilik yıldönmü olanalr mutlu huzurlu bir ömür dilerim eşleinzile çocukalırnızla.. hasta bebişlerede çok geçmiş olsun.. benimkide bir iyi bir hasta.. bir yiyor bir yemyior

armağanım valla bende sabahtan beri orda takılıyom çok üzüldüm
bende düşünüyodum bakıcı

teşekkür ederim kızlar yıldönümümüzü kutladığınız için.

bakıcı olayı çok problemli bir iş, kadını işe alırken kamera döşeticem diye söylüyceksin aslında ama yapacak olan balkona çıkarır yine yapar. biz bile anne olarak bazen bağırıyoruz, bakııcıya göre bizim yavrumuz elin çocuğu. anne gibi merhamet olmazki.

armağanım valla bende sabahtan beri orda takılıyom çok üzüldüm
bende düşünüyodum bakıcı
sorma canım ya.. çok üzücüüsen emanet et emanete hıyanet.. ayşeninde dediği gibi biz bile baız sabırsızlanıyoruz bağırıyoruz istemeskde.. onalr el neden olsa.. ne olursa olsun bakıcı zor(

evet accıkda olsa kalabalığız:))ben öcneden beri diğer topikelre bakıyom. e buraya bakıyom bakıyom kimse yok((diğer topikler bizlerden daha canlı.. (

sorma canım ya.. çok üzücüüsen emanet et emanete hıyanet.. ayşeninde dediği gibi biz bile baız sabırsızlanıyoruz bağırıyoruz istemeskde.. onalr el neden olsa.. ne olursa olsun bakıcı zor(

evet canım bakıcı çok zor
hepsi aynı değil desek de bakıcı işi zor gözün arkanda kalıyo hep

evet elbet iyilrde varıdr.. benim yeğeneimde senelrdir bakcıı bakıyor ama onalr çok memnunla.r. herlade bişi olsaaa şlimdiye dek anlaşılırdı.. çocuk çok seviyor onu.. 5 yaşıdna geldi onun elinde.. ama aradaada annenane kontrolde ediyor tabi..

canım vardır ama işte gözün arkada

evet insanın içi hep pırpırne bilyim çocuk büyütmek çok zor meşakketli birde mesuliyetli iş.. bakamıyaaksan bakmıcaskın bu kadınlar gibi yapmıcaksın ama

Geçmiş olsun. Ben sebamed baby 45 kullanıyorum, memnunum da ama arkadaş coppertone diye bir marka tavsiye etti, bitince ondan alıcam.

Arkadaşın kızının bir kaç ay önce kapıya sıkışmıştı, ameliyat olmak zorunda kalmıştı, çok geçmiş olsun, ucuz atlatmışsınız.
Cevap verdiğin için sağol. Ben de öyle karar verdim. Dün emzik bıraktık, 9,30 - 10,00 da uyuyan çocuk 12,30 da uyudu ağlaya ağlaya. Gündüz de nerdeyse hiç uyumadı. Çok zor oluyo bakalım kaç gün sıkıntı çekicez. Emzik almadığı için de gece tekrar dalamaz diye kaldırmayacağım artık.
Ben kısa kollu body üstüne kese giydiriyordum, 1 haftadır sıcak diye keseyi çıkarttım, body, ince bi alt. çorap giydirmiyorum. Penye battaniye örtüyorum ama durmuyo tabi.

Maşaallah Ben bol bol dondurma yediriyorum. Bizimkilerin bile yarısına otlanıyo:) Krep yapıyorum, sütlü tatlılar, içine sevdiği meyvelerden koyabilirsin.

canım neden uyandırıyosun kı çocuğunu?ben aylardır gece beslenmesıne hiç kaldırmıyorum.uyumadan önce içiriyorum sütünü bidahada sabah kahvaltısını yapıyo.
Önceden 9 civarı uyuyordu, kahvaltıya kadar acıkıyordu. Kendi uyanıp uykusunun dağılmasını beklemeden ben uyku arasında içiriyordum. Bir kaç gündür bıraktım artık.

Ayşe, İlke evlilik yıldönümünüz kutlu olsun.
Ben henüz linki açmadım ama anlaşılan bir bakıcı faciası daha. Bunları duydukça kreşe verme konusunda ne kadar doğru karar verdiğimi anlıyorum. Umarım bakıcıya muhtaç olmam.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…