2009 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

kızlar hediyelerimi koydum bakın çok güzel hepsi sagol neslihancım

Kızlar selam...hepinize teşekkürler...alıntı yapamadım ....şifresiz net buldum her an kopabilir.....bebişlere hediye konusunda bir fikrim var....
biz batuya doğumgünü hediyesi bisiklet alacaktık...dayanamadık önceden aldık çok seviyo bisikletini...tavsiye ederim önümüz yaz ve 10 ay 5 yaş arası kullanabiliyolar...uzun süre kullanılabilecek ve kolay bıkmayacağı bişey tavsiye ederiz...
bizimki bundan...

http://bisikletcim.com/store/ProductDetails.aspx?productid=24561

neslihang nerdesin sesin kesildi kızzz
canım işe güce daldım walla yaa msn ekledim seni özel msj atamıorum
kızlar iyi akşamlar ben çıkıyorum oğluşuma kavuşma vakti
3 gün evdeyim :)
oo süper walla bolbol vakit geçir oğluşunla tatlım

kızlar ammacok kaynatmışsınız bizde bebek görmeye gittik ordanda arkadaşaa
gez cicim gezz bizim yerimizedee
canım güle güle kullanın çok güzelmiş kemeri falan varmı benim oğluş düşer henüz bundan dengesini tam sağlayamıyo

günaydın kızlar

ya sabah sabah uht süt zararlarını okudum gerildim yine.Benim anne sütüm gitti ne yapayım şimdi.Ayrıca hamileliğim boyuncada hep kutu süt içtim ben.O zaman temelden sarstık çocuğun bünyesini.

ılk adım sütü zararlı diyorsunuz ya zaten ilk adım sütü normal süt değilki içine dışardan ekleme var.Yani kaybolmuş olanların yerine yenisi eklenmiş.

Ne yapayım 12 aya kadar ilk adımı vereyim.Mahalle sütçüsünden alayım.Onun mikroplu olup olmadığını nerden bileceğim.Bide süt yerine su vermediğimi.

Mama vermemek için bende ilk adıma başladım.Çünkü mamalar çok kötü kokuyor.Bana hiç doğal gelmiyor.

ıki arada bir derede kaldık.Allah hayretsin.

neslihancım artık bu çocuklara ne verecez bende şaşırdım.
herşey zararlı:gitme:

kafayı yemek üzereyim zaten canım.Eski usül suya nişaşta koyup pişiricem.Yesin onu 3-4 öğün.Önceleri sütü olmayan anneler ne yapıyordu.Bulabilirse inek sütü bulamazsa ya pirinç unu ya nişaşta.Değişik değişik şeyler yesin diye nerdeyse maaşımın yarısı gidiyor duruya,ama ben iyilik yapmak isterken kötülük yapıyorum.of of

günaydın kılzar nasılsınız valla benim kıza bi haller oldu uyuyo aglayarak uynaıyo sustutr sustura bilirsen aglama dedikçe aglıyo dalamıyo tam bisat böyle uyanıyo dalaga kada r varmı böyle olan

aman kızlar herşeyi takmayın kafaya siz nekadar korursanız koruyun herşeyde bişey var işte bunu önüne geçemiyosunnn sallayın gitsin

günaydın kızlarr
gece sabahaa kadar elayla uğraştımm ağladı hep her saat başı gibi kalktıkk yaa diş jeli sürdüm rahatladı herhaldee ama yine uyandıı kaçkere off ya çıkamadı gitti dişlerr patlatamıyoo
süt konusuna gelinc takmayın kızlarr bu kadar yediğimiz herşey zararlıı sebzeler meyveler çok mu sağlıklıı hormonluu yiyoruz yedircezde bu düzen böyle gidiyooo arkadaşlar eskiden herşey veriyomuş annelerimiz şimdi biz takıyozz bakmayınnn

günaydın kılzar nasılsınız valla benim kıza bi haller oldu uyuyo aglayarak uynaıyo sustutr sustura bilirsen aglama dedikçe aglıyo dalamıyo tam bisat böyle uyanıyo dalaga kada r varmı böyle olan

ayy inanda bugün 12,30 da uyandı gecenin bir yarısı 2 de uyuduk oyun oynadık araba sürdük için içinde

acaba benimkide bi dişten yapıyo ama ban agazsancısı gibigeldiii

kızlar selam uzun süredir takip ediyorum ama yazamıyorum...hazır fırsat bulmuşken selam vermek istedim...arkadaşlığınız çok güzel, paylaşımlarınız da öyle....bu arada lcw den dün baktım...malesef anne oğul tshirtü yok...ama babalar gününden önce baba oğul olacakmış....benimde 10 aylık oğlum var...özenmiştim ama alamadım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…