2009 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

inşallah...ben de beklerim canım....seninki de benimki de misafirliği sevmiyo...artık plajda, çay bahçesinde falan buluşuruz:)
hadi bakalım gözunuz aydın.yettı doğuyu çektıgınız.

sağlıkla kucağına al canım 2.prensesini...selin ismi kesinleşti mi?

ilke geçmiş olsun....sarımsaklı da annemlerin yazlık var ....her yaz ordayız...belki de karşılaşıyoruz haberimiz yok birbirimizden...bu sene buluşalım filiz sen ben...

eşin sarımsaklının neresinde çalışıyo canım...belediye telekom falan mı?

ayşeeeeeeeeee tayin yeriniz hayırlı olsun...edirne güzel canım...benim öğretmen arkadaş var, çok seviyo, kayra ve ecenin doğumgününü de kutluyorum....nice mutlu senelere

evet, unutmayayım, kandilimiz mübarek, dualarımız kabul olsun
ne demek tatlım istediğin yer de görüşürüz gel misafirim ol başımın üzerinde yerin var
eşim emniyetin moral eğitim kampında çalışıyo kuzumm görmüşsündür

evet canım adı selin:))

selin kim gülin kuzum senin doğum gerçekleştiğimi ben kaçırdım uzun zaman görüşmeyince

Son düzenleme:
evet canım adı selin:))
adı da çok güzel, ablası gibi akıllı,güzel, annesini üzmeyen bi kız olsun inşallah
ne demek tatlım istediğin yer de görüşürüz gel misafirim ol başımın üzerinde yerin var

selin kim gülin kuzum senin doğum gerçekleştiğimi ben kaçırdım uzun zaman görüşmeyince
eveeeeeet o kampa gideriz biz yemeğe, emekli polis kartı var, ay harika valla, çok isterim seni ve oğluşunu tanımayıııııı,oğluşlar arkadaş olur belki

yok canım 12 gunum kaldı kısmetse.

adı da çok güzel, ablası gibi akıllı,güzel, annesini üzmeyen bi kız olsun inşallah

eveeeeeet o kampa gideriz biz yemeğe, emekli polis kartı var, ay harika valla, çok isterim seni ve oğluşunu tanımayıııııı,oğluşlar arkadaş olur belki

amın arkadaşım ınşallah huyu suyu derın'e benzer.ben de öyle dua edıyorum.

ayy vanım valla çok güzel olur
geldiğinde haberleşelim

yok canım 12 gunum kaldı kısmetse.

amın arkadaşım ınşallah huyu suyu derın'e benzer.ben de öyle dua edıyorum.
hadi hayırlısı gülincim
ALLAHın izniyle inş sağ salim kucağına alırsın
Nasılsınız kızlar,
ecenin doğumgünü kutlu olsun
ayşecim sizinde tayin yeriniz hayırlı olsun

sağol canım sen nasılsın

selam kızlar
doğumgünümüz daha 29 unda salı günü ama şimdiden kutladınız teşekkürler
biz de bütün kış hasta etmedik şimdi burnu akıyo boğazı şiş gibi dün kısa kolla gezdi hep giydiremiyoruz ve hasta oldu tabi ıhlamur falan da içmiyo şurup verdik başka napsam ki?

SELAM KIZLAR
sağol gülincim .çok çabuk geçti senin hamilelik maşallah daha dün öğrenmiştik.
ben de ecenin saçlarını kestirdim çook güzel oldu kendisi de çok beğendi zilli.tabi ikna edene kadar zor oldu

selam kızlar.
bu sene gidersek eğer buluşalım valla.2 sohbet ederiz :=)
doğum günü olan çocukların doğum gününü kutlarım uzun sağlıklı bir ömür dilerim.
kızlar öksürük için viks deneyin mutlaka.akşam yatarken ayaklarının altına sürün çorap giydirip yatırın yağmur'un öksürüğü bu şekilde geçti.

bende akşam kayınvalideme gidicem orda kalıcaz sabah da yağmuru ona bırakıp izmire gidicem annem ameliyat olacak.
bugün hava biraz güzel yaz gelmedi bir türlü.

selam kızlar.
bu sene gidersek eğer buluşalım valla.2 sohbet ederiz :=)
doğum günü olan çocukların doğum gününü kutlarım uzun sağlıklı bir ömür dilerim.
kızlar öksürük için viks deneyin mutlaka.akşam yatarken ayaklarının altına sürün çorap giydirip yatırın yağmur'un öksürüğü bu şekilde geçti.

bende akşam kayınvalideme gidicem orda kalıcaz sabah da yağmuru ona bırakıp izmire gidicem annem ameliyat olacak.
bugün hava biraz güzel yaz gelmedi bir türlü.

annene geçmiş olsun ilkecim....
kızlar size bi sorum var...biz belki biliyorsunuz wc eğitimindeyiz...çiş çözüldü çok şükür ama kakayı çözemedik...ayakta yapmaya alıştığı için oturtamıyorum lazımlığa ya da klozete...siz nasıl hallettiniz...saklanıp köşede yapıyo...oğlum gel kiatp okuyalım, video izleyelim , gofret vericem, parka gidicez vs aklıma geleni denedim...yok saklanıyo,köşelerde yapıyo..üstüne gitmek istemiyorum(kabız olur diye korkuyorum)...denemediğim bişeyler vrdır belki...tavsiyelerinizi bekliyorum

ay hiç hatırlamıyorum desem bızım 1 yıl oldu nerdeyse bırakalı.ama önce ben lazımlığa oturtuyodum tv nın karşısında.ay çok zor sureç allah yardımcın olsun.

selam kızlar nasılsınız?
ben de sabahtan beri ödev oku sözlü notu ver beynim allak bullak oldu bi bitse şu okul.
llkecim geçmiş olsun annene.
fatoş daha önce 4-5 defa yazmıştım.yapan bir çocuk görse daha kolay yapıyolar.bir de kayuyu seviyorsa kayunun tuvalet eğitimi kitabı var biz onu okumuştuk bayağı heveslenmişti. allah kolaylık versin
bizde durumlar aynı tatil yeri bakıyoruz bi taraftan ölüdenize daha önce gideniniz var mı?

kızlar merhaba.bugün öldüm öldüm dirildim.mezun oldugum lisede brunch gibi bişey vardı.neyse kalktık gittik okul çok buyuk kampüs gibi dıyım size.neyse benım kızla bı arkadaşın kızı 3 yaşında ıkısı de gözumuzun önunde oynuyolardı.2 dk falan gectı baktık yoklar.buralardadırlar dedık ama ara ara yok.tam yarım saat bağıra bağıra nerdeyse herkes nları aradı ama yok.yer yarıldı içine girdiler.
bı yandan ağlıyorum bı yandan koca karnımla yuruyorum koşuyorum kız yok.aklımdan öyle şeyler gectı kı bı daha hatırlamak bıle ıstemıyorum.en son bulundular lafını duydum yığıldım oldugum yere.sen ıkısı kalk ılkokul bınasına gıt 4.kata çık orda tuvalete gır kapıyı da kapat.bı ara çıkıp kafayı uzetmışlar da güvenlık o esnada kameradan göruyo bunları.
o bınaya kaç kışı gırdı seslendık yoklardı.annecim duymadın mı sesımız dıyorum saklambaç 0ynuyolarmış.karı koca dayak yemış gibiyz hala.mıllet sokaklarda arıyo ya çocugunu haberlerde göruruz aynı öyle sokaklara attım en son kendımı aramak için..allahım kımseyı evladıyla terbıye etmesin.

Gülincim düşünmesi bile korkunç valla Allah bir daha yaşatmasın
fatoşçum çok zor birsüreç bizimde baya oldu, klozete adaptör aldık biz,sen tuvaletteyken görsün oda tabi erkek çocuk olunca dikkatli oturmak zorundasın Allahyardımcın olsun

selam kızlar nasılsınız?
ben de sabahtan beri ödev oku sözlü notu ver beynim allak bullak oldu bi bitse şu okul.
llkecim geçmiş olsun annene.
fatoş daha önce 4-5 defa yazmıştım.yapan bir çocuk görse daha kolay yapıyolar.bir de kayuyu seviyorsa kayunun tuvalet eğitimi kitabı var biz onu okumuştuk bayağı heveslenmişti. allah kolaylık versin
bizde durumlar aynı tatil yeri bakıyoruz bi taraftan ölüdenize daha önce gideniniz var mı?

evet canım bu tavsiyeni hatırlıyorum, teşekkür ederim cvbın için...bizim çiş olayında sorun yok..o bitti çok şükür...kaka sorun, anladığım kadarıyla onu oturarak yapabileceğini anlamıyo, ayakta yapmaya alışmış ya, bi de utanma var, çişinden utanmıyo ama kakadan utanıyo sanırım, yapınca suçluymuş gibi üzülüyo ben temizlerken...hiç kızmadım oysa...kayu aldık canım neredeyse 1 senedir okuyoruz, hatta ' güle güle kakalar' adlı bi kitap da aldık...ama şimdilik olmadı...neyse olur elbet bigün..
tatil için güzel seçim ölüdeniz, ama otelin de çocukla gidilebilecek bi otel olması lazım...yani denizin otele mesafesi, yemekler( en önemlisi bu galiba ikimiz için-çok seçici ya bizimkiler),mini club aktiviteleri vs....o nedenle ben gidilecek yerden ziyade otel diyorum canım.....ayrıca eğer çocuğum kumda oynasın, deniz temiz ve derin olmasın, bursayada yakın olsun dersen sarımsaklıda otel tavsiye edebilirim....

kızlar merhaba.bugün öldüm öldüm dirildim.mezun oldugum lisede brunch gibi bişey vardı.neyse kalktık gittik okul çok buyuk kampüs gibi dıyım size.neyse benım kızla bı arkadaşın kızı 3 yaşında ıkısı de gözumuzun önunde oynuyolardı.2 dk falan gectı baktık yoklar.buralardadırlar dedık ama ara ara yok.tam yarım saat bağıra bağıra nerdeyse herkes nları aradı ama yok.yer yarıldı içine girdiler.
bı yandan ağlıyorum bı yandan koca karnımla yuruyorum koşuyorum kız yok.aklımdan öyle şeyler gectı kı bı daha hatırlamak bıle ıstemıyorum.en son bulundular lafını duydum yığıldım oldugum yere.sen ıkısı kalk ılkokul bınasına gıt 4.kata çık orda tuvalete gır kapıyı da kapat.bı ara çıkıp kafayı uzetmışlar da güvenlık o esnada kameradan göruyo bunları.
o bınaya kaç kışı gırdı seslendık yoklardı.annecim duymadın mı sesımız dıyorum saklambaç 0ynuyolarmış.karı koca dayak yemış gibiyz hala.mıllet sokaklarda arıyo ya çocugunu haberlerde göruruz aynı öyle sokaklara attım en son kendımı aramak için..allahım kımseyı evladıyla terbıye etmesin.
geçmiş olsun gülin...en korktuğum şeylerden birini yaşamışsın, allahtan sana bişey olmamış, o korkuyla erken doğum vs olabilirdi de, derini öpüyorum, o da bi daha yapmaz annesi, akıllı bi kız, anlatınca sen anlamıştır hatasını...

Gülincim düşünmesi bile korkunç valla Allah bir daha yaşatmasın
fatoşçum çok zor birsüreç bizimde baya oldu, klozete adaptör aldık biz,sen tuvaletteyken görsün oda tabi erkek çocuk olunca dikkatli oturmak zorundasın Allahyardımcın olsun

ah emelcim neler denedim bilemessin, yazsam roman olur, psikolojik olarak ikna olmalı kötü bişey yapmadığına...sanırım titizliğindende kaynaklanıyo, yakında olacak allahın izniyle

ayy gülin okudum aklım çıktı çok kötü bi duygu allah bi daha yaşatmasın. sen daha önce de bi kaybetmiştin sanırım değil mi? ama bu kadar uzun süre , ben çok paniğim kalpten giderdim heralde.
fatoşcum sarımsaklıya daha önce gittik o tarafı düşünmüyoruz ama fethiye ve alanyaya baktık yok yok yok. ay kafayı yiycez tam buluyoruz yorumlar o kadar kötü çıkıyor ki şaşırdık. pahalı olsun dedik onlarda da yer kalmamış. galiba pansiyona kalıcaz artık

ben burdayım özlemcim...ama arkadaşlar geziyor galiba...okulda işler yoğundu...çok şükür yarın bitecek..ondan sonra toplantı ve seminerler var ama onlara razıyım...biz bir de tadilatla uğraşıyoruz...ne zamana biter ne zamana taşınırız bilemiyorum ama bi an önce bitse de gitsek artık...siz de durumlar nasıl özlem...tatile ne zaman çıkıyorsunuz?

X