2009 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

bu arada bugün alışverişe gittik, her zamanki gibi elim egenin kullanabileceği şeylere gitti...kutular, oyuncaklar,tekstil vs...kendime fazla bakamadım, yarın ankarada alışveriş festivali başlıyor...artık ordan bakarız bişeyler...bi de eğitim yılının bitişini değişik bi şekilde kutlayalım bu sene dedik, her sene yemek olmuyo, bi otelde spa merkezi ayarladık, artık köpük kese, sauna, masaj vs yorgunluk atıcaz...ne çok anlattım...hadi öptüm görüşürüz sonra

günaydın kızlar inş herkez iyidir
1 haftadır giremedim
eşimle bi elazığ turu yapıp geldik
eşim nihayet son sınavını da verdi okulu bitirdi
ağustosta askere göndereceme kısmet olursa eşimi
asker yolu gözleyecem

gülincim çok çok geçmiş olsun

bu arada bugün alışverişe gittik, her zamanki gibi elim egenin kullanabileceği şeylere gitti...kutular, oyuncaklar,tekstil vs...kendime fazla bakamadım, yarın ankarada alışveriş festivali başlıyor...artık ordan bakarız bişeyler...bi de eğitim yılının bitişini değişik bi şekilde kutlayalım bu sene dedik, her sene yemek olmuyo, bi otelde spa merkezi ayarladık, artık köpük kese, sauna, masaj vs yorgunluk atıcaz...ne çok anlattım...hadi öptüm görüşürüz sonra

hayırlı olsun güle güle kullansın kuzucun canım

selamm burdayım burdayım
nihayet karneleri de verdik tabi okula devam ama olsun.pazartesi yine işler var okulda. gülincim bizim seminer değil de sınavlar oluyor inş. 1 temmuza bitirmeye çalışacaklar sınavları sonra çıkarız tatile ama daha otel bulamadık bu sene açıkta kaldık ya uygun fiyatlıların yorumlarına bakıyoruz çok kötü pahalı olanlarda zaten yer kalmamış.napıcaz bilmiyorum.gülin hayırdır ne tadilatı?
fatoş oh ne güzel spa ha ?biz okul biterken hiçbişey yapmıyoz yemek bile verilmiyo sizin iyiymiş.
filizcim hadi gözün aydın bi de askerleik var demek .

bugün batuhanımın doğum günüüüüüüü:119::119::119::119:
anneannesi çok güzel bi hediye almış,kayaklı salıncak seti,2gün oldu vereli gerçide 2gündür nasıl mutlu oynuyorlar kardeşiyle bi görseniz,,ay allahım 3aydır bu kayağın hayaliyle yaşıyodum olsada evde binselerde üzerimden azcık yük gitse falan,ama sağolsun eşim sıkışığız diye diye almıyodu,,,annem canım annem çok büyük süpriz oldu önce bana tabi,,sonrada bıdıklarıma:KK9::KK16::KK16:
herkeze mutlu günleeerrr
:KK55::nazar::nazar:

arkadaşlar yaa bişey sorucam ben size,,şimdi oğlanla kızın arasında 1ay varya,,yani oğlanın doğum günü 8haziran ,,kızında 13 temmuz ben diyorumki ikisine ortak doğum günü yapsam nasıl olur,ya şuan taşınma telaşımız var bide,eğer olursa 15gün ordan 15gün ordan alıp 27haziranda üzerinde ikisininde resmi olan bi pasta yaptırsak falan,hem belki ozamana taşınmış oluruz, daha rahat yaparız diye düşünüyorum,,ev eşyaları baya bi topladık düzen yok bişey yok,oyüzden bugün yapmak istemedim,,iyimi ediyorumkii:KK31::26:

Son düzenleme:
kızlar nasılsınız? benim laptopa kayra su tabancasıyla su sıktı
tamirde ama yanmış galiba anakartı falan
eşim iş bilgisayarını getirmşte bakayım dedim size
özlemcim biz assosa gitmiştik çok güzeldi denizi temiz yemekleri kaliteli
düşün derim
okudum baya kızlar ama bilgisayar çok yavaş yazamıyorum
kendinize iyi bakın :KK5:

selam kızlar
emelcim o taraf soğuk oluyor ayvalıkta bile girememiştik biz ki şimdi çocıuk da var üşür gerçi çok zor durumda kalırsak görümcemler çanakkalde oraya gidicez ama suyu soğuk bilemiyorum.
trendy güle güle kullanın. bence aynı anda yapmak güzel olur neden olmasın ki?

kızlarrrrr merhaba.ben çarşamba sabahı doğum yaptım.bugun 3.gunumuz.fırsat bulursam gelıcem bı ara:))

bu arada bugün alışverişe gittik, her zamanki gibi elim egenin kullanabileceği şeylere gitti...kutular, oyuncaklar,tekstil vs...kendime fazla bakamadım, yarın ankarada alışveriş festivali başlıyor...artık ordan bakarız bişeyler...bi de eğitim yılının bitişini değişik bi şekilde kutlayalım bu sene dedik, her sene yemek olmuyo, bi otelde spa merkezi ayarladık, artık köpük kese, sauna, masaj vs yorgunluk atıcaz...ne çok
anlattım...hadi öptüm görüşürüz sonra

sauna mı köpük müüüüüüü allahım m ben de ıstıyorummmmm benım yerıme de keyıf yapın...

günaydın kızlar inş herkez iyidir
1 haftadır giremedim
eşimle bi elazığ turu yapıp geldik
eşim nihayet son sınavını da verdi okulu bitirdi
ağustosta askere göndereceme kısmet olursa eşimi
asker yolu gözleyecem

gülincim çok çok geçmiş olsun

çok mersi.şimdiden allah kavuştursun.

arkadaşlar yaa bişey sorucam ben size,,şimdi oğlanla kızın arasında 1ay varya,,yani oğlanın doğum günü 8haziran ,,kızında 13 temmuz ben diyorumki ikisine ortak doğum günü yapsam nasıl olur,ya şuan taşınma telaşımız var bide,eğer olursa 15gün ordan 15gün ordan alıp 27haziranda üzerinde ikisininde resmi olan bi pasta yaptırsak falan,hem belki ozamana taşınmış oluruz, daha rahat yaparız diye düşünüyorum,,ev eşyaları baya bi topladık düzen yok bişey yok,oyüzden bugün yapmak istemedim,,iyimi ediyorumkii:KK31::26:

aaaa ne güzel erken mi geldi yaramaz.Allah analı babalı büyütsün

benım de kızların arası 3 hafta falan.ama madem bu ılk d.gunu bence ayrı kutla.sonra kı yıllar beraber kutlarsınız...

ay şok oldum gülincim allah analı babalı büyütsün normal mi doğurdun?bir de gelmiş burda bizimle çene yarıştırıyor maşallah
biz de bugün hayvanat bahçeseine gittik tabi çok hoşuna gittii bizimkinin

kızlar napıyosunuz?
çook sıcak tatil oldu ama dışarı çıkamıyoz sıcaktan akşama doğru eceyi bi gezdiriyoruz o kadar
2 gündür evi temizledim ondan bari kurtuldum

merhaba kızlar,bizim topik son demlerini yaşıyor sanırım...kaç gün olmuş kimse yazmamış..gülin doğurdu da yazamıyo...diğerleri nerde acaba?....bengecenin bu vakti burdayım, çünkü yarın oğluşumun doğumgünü ve ben hazırlık yapıyorum..bu sefer pasta dahil herşey ev yapımı...eskiden menüleri yazardık ..fikir olsun diye..bu sene olmadı ya da ben kaçırdım...bizden sonraki doğumgünlerine fikir olsun diye yazayım menümü(bazılarımız kadar becerikli olmadığımı ve bugün seminerde yarın sabahtan da sınavda görevli olduğumu öncelikle belirteyim de bu kadarcık mı demeyin:KK1:)
-zeytinyağlı barbunya
-mantar sote
(şu an lafa dalıp yakmam umarım, ya da ocakta unutup yatmam inşallah, zira pişiyorlar kendileri)
-yoğutlu havuç salata (hem kolay hem hafif)(yapımı tamamlandı)
-ıspanaklı peynirli börek (deep freeze iyi ki icat olmuş,onu geçen hafta sarıp atmıştım)
-patlıcan salatası (köpoğlu da diyoruz)
-cheese cake (bu aynı zamanda doğumgünü pastamız oluyor)(yarın sınavdan sonra yapıcam son ikiyi)
ayrıca ezme,mevsim salata,kısır ve poaça yapmayı planlıyorum, bakalım yetişecek mi?
öpüldünüz ..hoşçakalın

fatoş hakıl.bizim topigin suyu çıktı artık:)) gelen gıden yok.benım şakülüm kaymış durumda kızlar.2 .çocuk çok zormuş.hem bakıcı hem annem var yanımda bı de.asıl tek kaldıgımda napıcam onu düşünüyrum.derının d.gunu de gelıyo.prktakı arkadaş gurubuyla gunduz yapıcam bişeyler.arkadşlar kutlasın ıstedım bu yıl.buyuklerle anlamıyo çocuk bişey.

gülin Allah yardımcın olsun canım, insan her zorluğa alışıyor, tek başınada halledersin
bende istiyorum artık , eşim pek istemiyor maddi açıdan ama kısmet artık
yusuf kayrada cep telefonumu kırdı, sırayla neyim varsa kırıyor ya, laptop gitti sıra telefonda

X