2009 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

selam kızlar
biz de bugün bursaya gittik gezmeye ama ece uyudu dolaşınca yoruldu biz de erken döndük zaten yağmurda yağıyordu eceye yine bir sürü şey aldık eve gelince hepsini denedi zilli bir de komşulara gösterdi giyime çok düşkün cadı

günaydın kızlar nasılsınız
uzun zaman oldu görüşmeli inş herkez iyidir
sanırım gülinin canı bişey çekmiş hemen sayfaları okuyacağım bakalım ne çekti
bizde iyiyiz şimdilik herşey yolunda
inan iyi maşallah bi çenesi düştü ki bize sıra vermiyo eşimle evde sohbet edemiyoz hemen kendi bişeyler anlatıyo dinlemezsek kızıyo "siz beni dinlesenize ya " diyo bize
neyse ben geçmişi okuyayım uzun zzaman giremedim merak ettim sizi okumaya başlayayım

canım nasılsın? bizimki de öyle çok geveze 2 çift laf edemiyoz. inan konuşmayı özledik eşimle

ılke yaa şu spiralı taktırması nasıl acıyo mu?doğumdan sonra ben de taktırıcam artık kaza lüxümüz yok malum.ama çok korkuyorum ben anestezi verırım hafıften dedı dr da.bı de kanama yapıyo dıye duyuyorum.senın de artmıştı dı mı başlarda?öyle hatırlıyorum.

gülincim spiral bende yok ama 2-3 kişi duydum spiral old. halde hamile kalan taktıranlar çok da güvenmeyin bence

gülinn zaten son günler pek gelmiyor çok az.benimde 5 gün sürerdi şimdi 1 hafta ama son 2 gün çok az geliyor.
özlem bende duydum tabiki 100 de 100 değil güvenirlik ama bünye kabul eder çok fazla sıkıntı olmazsa şekil a ben.gayet güzel.
2 sene olacak hiç sıkıntı yaşaamadım.zaten ya bu sene sonunda yada seneye çıkartmayı düşünüyorum.
emelcim netten bak biraz araştır bence olabilir daha yeni bıraktırmışssın ne de olsa.yinede doktora sor tabi.
bizde bugün dışardaydık hava iğrenç.
yağmur da öksürüyor,viks sürdüm ayaklarına çorap da giydirdim yatırdım iyi geliyormuş aklnızda olsun.

iki yıldan fazla emzirmede olabiliyormuş, birde kayra çok düşkündü memeye gece gündüz devamlı yapışıktık ondan hormon yükselmiş olabilir
tedaviye gerek yoktur yazıyor nette , birkaç ay daha bekleyim kesilmesse giderim doktora
korkmuştum valla sağolun kızlar

şükret haline benim 9 gün sürüyo :KK43: halim kalmıyor artık
bir şey sorucam kızlar, benim hala göğüs ucumu sıkınca süt geliyor normal değildir artık bu
çocuk 3 yaşına geldi 2 yaşında kesmiştim sütten bir sene oldu gitmesi gerekmiyormu sütün
bıktım ya hamilelikten önceki sütyenlerim falan olmuyor hala emzirme sütyeni giyiyorum
doktora gideyimmi sizce ?

canım günaydın
inan 7 aylık olana kadar emmi
benimde hala süt gelir normal değil mi dr ye falan sormadım hiç ama

filiz hoşgeldin nasılsın inan nasıl uzun zamandır yoktun ?
ben bugün kadın doğumcuya gittim.hem spirale baktırdım hem de akıntım çok fazlaydı onu sordum.iltihap varmış ilaç yazdı 4 tane.
yara,ur vb birşey yok dedi.spiralde yerinde sapasağlammış :)
eşim hemen spirali çıkarttıralım yağmur'a kardeş yapalım dedi yok dedim almayayım şimdi :)
yağmur'da geldi bizimle onu doğurtan doktorunu görsün istedim,doktor da onu.
çok sevdi doktor yağmur'u doğduktan sonra ilk kez gördü adam duygulandı resmen.aile dostu sayılır oyüzden yakından ilgilendi .

yağmur uyuyor,eşimde arkadaşlarıyla dışarda bende keyif yapayım biraz:KK24:
iyiyim ilkecim inan maşallah büyüdü
geçmiş olsun tatlım
ılke yaa şu spiralı taktırması nasıl acıyo mu?doğumdan sonra ben de taktırıcam artık kaza lüxümüz yok malum.ama çok korkuyorum ben anestezi verırım hafıften dedı dr da.bı de kanama yapıyo dıye duyuyorum.senın de artmıştı dı mı başlarda?öyle hatırlıyorum.
valla gülincim hiç acımıyo farketmiyosun bile ben doğumdan 5 ay sonra taktırdım 2009 aralıkta gayet rahatım
sorun olmadı hiç benim kanama falan olmadı ama hiç
anastezi mi veriyor valla ilk defa duydum bana vermedi ama

ay benım zaten 6 gun suruyo bı de o nu taktırınca kaç gun surer acaba:KK36:
benim 4 gün sürüyodu şimdi 6 gün bende de 2 gün uzadı
selam kızlar
biz de bugün bursaya gittik gezmeye ama ece uyudu dolaşınca yoruldu biz de erken döndük zaten yağmurda yağıyordu eceye yine bir sürü şey aldık eve gelince hepsini denedi zilli bir de komşulara gösterdi giyime çok düşkün cadı

canım nasılsın? bizimki de öyle çok geveze 2 çift laf edemiyoz. inan konuşmayı özledik eşimle

gülincim spiral bende yok ama 2-3 kişi duydum spiral old. halde hamile kalan taktıranlar çok da güvenmeyin bence

iyiyim özlemim sen nasılsın kuzucun nasıl
valla eşimle 2 laf edemiyoz
etsek onu dinlemesek küsüyo kızıyo
evet spirale çok güvenmemek gerekiyo spiralle kazaya uğrayan çok var

selam kızlar
4 aile karşı komşuya gittik bir sürü çocuk vardı zaten apartmandan da bildiği çocuklar ama yine de onların arasına girmedi ay bizi sinir etti rahat vermeyince de erken kalktık artık niye böyle yapıyor anlamıyorum ya artık dayanamıyoruz valla gittiğimiz hiç biyrede huzur vermediği için eşim de artık bi yere gitmek istemiyor

selam kızlar
4 aile karşı komşuya gittik bir sürü çocuk vardı zaten apartmandan da bildiği çocuklar ama yine de onların arasına girmedi ay bizi sinir etti rahat vermeyince de erken kalktık artık niye böyle yapıyor anlamıyorum ya artık dayanamıyoruz valla gittiğimiz hiç biyrede huzur vermediği için eşim de artık bi yere gitmek istemiyor

özlemim seninki şükür eve girmiş bizim ki içeri bile girmiyo ben misafirliğe gitmek istemiyorum diyo arkadaşlar çağırdığı zaman onlara gitmiyoz bize gelin diyoz artık bakalım inş alışırlar

bana anestezi verdikler azıcık...acımadı yani...dra gerek yok ben dayanırım dedim...olmaz az bile canın yansa hem aklına gelir...psikolojik olarak etkilemesin diye veriyorum demişti..ee gülin nasıl gidiyo hamilelik..artık sonuna geldin..hayırlısıyla kurtulursun inşallah

şükret haline benim 9 gün sürüyo :KK43: halim kalmıyor artık
bir şey sorucam kızlar, benim hala göğüs ucumu sıkınca süt geliyor normal değildir artık bu
çocuk 3 yaşına geldi 2 yaşında kesmiştim sütten bir sene oldu gitmesi gerekmiyormu sütün
bıktım ya hamilelikten önceki sütyenlerim falan olmuyor hala emzirme sütyeni giyiyorum
doktora gideyimmi sizce ?
bilemiyorum ama yine de dra görünmekte fayda var emelcim
selam kızlar
bizde de durum aynı canım...

özlemim seninki şükür eve girmiş bizim ki içeri bile girmiyo ben misafirliğe gitmek istemiyorum diyo arkadaşlar çağırdığı zaman onlara gitmiyoz bize gelin diyoz artık bakalım inş alışırlar

bazen içeri giremediğimiz de oluyo filizcim....ayvalık nasıl bu arada....temmuzda gelicem kısmetse

selammmmm uzun bir aradan sonra:KK3: tayinimiz edirneye çıktı önce bir şok yaşasakta şimdi çok memnunum.en doğudan en batıya gidiyoruz kısmetse:KK76:

günaydın kızlar
ayy ben geldim diyemi kimsecikler uğramıyo ya buraya

bana anestezi verdikler azıcık...acımadı yani...dra gerek yok ben dayanırım dedim...olmaz az bile canın yansa hem aklına gelir...psikolojik olarak etkilemesin diye veriyorum demişti..ee gülin nasıl gidiyo hamilelik..artık sonuna geldin..hayırlısıyla kurtulursun inşallah

bilemiyorum ama yine de dra görünmekte fayda var emelcim

bizde de durum aynı canım...

bazen içeri giremediğimiz de oluyo filizcim....ayvalık nasıl bu arada....temmuzda gelicem kısmetse

canım valla buralar ısındı
ayvalık gayet güzel denize çoktan girenler var bize kısmet olmadı ama giriyolar
canımcım geldiğinde mukakkak beklerim

selammmmm uzun bir aradan sonra:KK3: tayinimiz edirneye çıktı önce bir şok yaşasakta şimdi çok memnunum.en doğudan en batıya gidiyoruz kısmetse:KK76:

hadi bakalım gözunuz aydın.yettı doğuyu çektıgınız.

gayet ıyı gıdıyo canım sağ olasın.15 gunum kaldı allah kısmet ederse.son bı kaç küçük haazırlık başka bışey yok.beklıyorum artık.

selam kızlar nasılsınız?
evdeyiz,yağmur çizgi film izliyor bende taze fasülye koydum pişiyor.hava yağmurlu.
ısınamadı gitti bir türlü.
yarın izmire ggidicez yağmur'la.yeğenimin doğum günü var.2 gün kalıcaz.şansımıza yine yağmurlu.gerçi haftaya pazar yine gitcez.
filiz sen ayvalıktamıydın,sarımsaklı biizm her yaz mekanımız.bu sene de arkadaşlarla tekrar gidicez.
çok seviyorum sarımsaklıyı.
ya kızlar kadın doğumcuya gitmiştim demiştim size iltihapplı akıntı varmış 4 tane ilaç yazdı.2 si 500 mg.bir tane ağrı kesici.1 tanede hazneye koyulmak üzere birtane ilaç.
ayy ne bu biizm çektiklerimiz.ilaç içmediğim için çok ağır geliyor.uyurum artık bütün gün.
neyse ben kaçtım görüşürüz.

selam kızlar nasılsınız?
evdeyiz,yağmur çizgi film izliyor bende taze fasülye koydum pişiyor.hava yağmurlu.
yarın izmire ggidicez yağmur'la.yeğenimin doğum günü var.2 gün kalıcaz.şansımıza yine yağmurlu.gerçi haftaya pazar yine gitcez.
filiz sen ayvalıktamıydın,sarımsaklı biizm her yaz mekanımız.bu sene de arkadaşlarla tekrar gidicez.
ya kızlar kadın doğumcuya gitmiştim demiştim size iltihapplı akıntı varmış 4 tane ilaç yazdı.2 si 500 mg.bir tane ağrı kesici.1 tanede hazneye koyulmak üzere birtane ilaç.
ayy ne bu biizm çektiklerimiz.ilaç içmediğim için çok ağır geliyor.uyurum artık bütün gün.

ellerine sağlık ilkecim
geçmiş de olsun
evet canım ayvalıktayım
ama dikilinin köyündenim
eşim sarımsaklıda çalışıyo
valla beklerim canımcım herzaman geldiğinde görüşmek isterim.

selam kızlar
emelcim dün giremedim yusuf kayranın doğumgünü kutlu olsun
biz de gittik pasta siparişi verdik bugün üstünde barbie olacak
ilkecim geçmiş olsun sana da benim de gitmem lazım 1 yılı aşkındır çekiyorum çözümlenmedi

ayşecim hadi hayırlısı gözünüz aydın güzel bir yer çıkmış

günaydın kızlar
ayy ben geldim diyemi kimsecikler uğramıyo ya buraya

canım valla buralar ısındı
ayvalık gayet güzel denize çoktan girenler var bize kısmet olmadı ama giriyolar
canımcım geldiğinde mukakkak beklerim
inşallah...ben de beklerim canım....seninki de benimki de misafirliği sevmiyo...artık plajda, çay bahçesinde falan buluşuruz:)
hadi bakalım gözunuz aydın.yettı doğuyu çektıgınız.

gayet ıyı gıdıyo canım sağ olasın.15 gunum kaldı allah kısmet ederse.son bı kaç küçük haazırlık başka bışey yok.beklıyorum artık.
sağlıkla kucağına al canım 2.prensesini...selin ismi kesinleşti mi?

selam kızlar nasılsınız?
ilke geçmiş olsun....sarımsaklı da annemlerin yazlık var ....her yaz ordayız...belki de karşılaşıyoruz haberimiz yok birbirimizden...bu sene buluşalım filiz sen ben...
ellerine sağlık ilkecim
geçmiş de olsun
evet canım ayvalıktayım
ama dikilinin köyündenim
eşim sarımsaklıda çalışıyo
valla beklerim canımcım herzaman geldiğinde görüşmek isterim.
eşin sarımsaklının neresinde çalışıyo canım...belediye telekom falan mı?
selam kızlar
emelcim dün giremedim yusuf kayranın doğumgünü kutlu olsun
biz de gittik pasta siparişi verdik bugün üstünde barbie olacak
ilkecim geçmiş olsun sana da benim de gitmem lazım 1 yılı aşkındır çekiyorum çözümlenmedi

ayşecim hadi hayırlısı gözünüz aydın güzel bir yer çıkmış
ayşeeeeeeeeee tayin yeriniz hayırlı olsun...edirne güzel canım...benim öğretmen arkadaş var, çok seviyo, kayra ve ecenin doğumgününü de kutluyorum....nice mutlu senelere

kızlar kandiliniz mübarek olsun

evet, unutmayayım, kandilimiz mübarek, dualarımız kabul olsun

X