2009 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

bizim de 2 tane arabamız var biri normal diğeri baston ama kullanmıyoruz artık arabayı biz yürüyor ceylin

ümmügülsümde yürüyor
ama ikitane birden olunca ve ikiside ufak olunca elinden tutup yolda zaptedilmiyor maalesef
bende çok sıkıldım bebek arabasından
ama çantalrım market poşetlerim ve çocuklar güzelcene topluyor bizi

teşekkur ederim.valla benım yanımda ya eşim oluyo,olacak ya da h.içi bakıcısı var zaten derının evde.ikisiyle beraber tek başıma sokağa çıkacağımı pek sanmıyorum.yanı mecbur kalınca arasıra olur da pek tek kalacağımı sanmıyorum.

selam kızlarrr...
nasılsınız?
biz kıızımla anne kız gezdik bugün.ilk önce parka gittik sonra mağazalara baktık,yemek yedik.tam arkadaş oldu bana.
ordan da kuzenime kahve içmeye gittik.oğluyla oynadı yağmur.evdeyiz yemek yiyip yattı.ayy çok yoruldum anne diye diye:)
biizim arabamız var ama puset istiyorum bende.
gülin çok pahalı değilmi ya seninki.ben yağmur'un arabasını almıştım 275 e pierre cardin çok memnun kaldım.
şimdi de puset bakıcam.

e ben de 290 a aldım.puset dedıysem yazdım öyle uyduruk olan mınıklerden değil.kımı ınsan doğrudan onu alabilir bebek arabası dıye öylr bişey yanı.derının arabsını ben 500 tl ye almıştım 3 yıl önce o da chıccoydu.derın buna 1 sene bınse sonra ufaklık bıner dıyorum.

ben hep kendim tek başıma çıkarım işlerimi kendim hallederim ondan sordum canım
ama senin öyle durumun yokmuş
gerçi çıksan bile
bugün yeni bişiy gördüm nette
iki arabayı ayaklarından sabitleyip ikiz arabası gibi kullanabiliyormuşsun
çok hoşuma gitti zorda kalırsa insan öyle bişiyde kullanabilir

kızlar sizin afacanlar nasıl uyuyor.. benim oğlum yanına yatmadan uyumuyor. nasıl alıştırıcam kendi başına uyumaya siz neler yaptınız..

selam kızlar menekşe ben oğlumu hala ayağımda sallıyorum..kübra ikiz arabalarının da baston puset gibi olanları var..benim bi arkadaşta görmüştüm...katlanınca bizimkinden küçük oluyodu...öyle pahalı bişey de değildi..istanbulda olmanın avantajını kullanıp toptancıdan falan alabilirsin canım..gülin hayırlı olsun yeni pusetiniz...güle güle binsin prensesler...emelcim sorma ege de beni gittiğim yerde rezil ediyo..zaten işten dolayı fazla gezemiyorum...bugün gönlümü aldı ama oğlum...'hayatım seni çok seviyorum,çok güzelsin' dedi...zevkten 4 köşeyim...istediği zaman istediği yerden ısırabilir bugünlük

kızlar sizin afacanlar nasıl uyuyor.. benim oğlum yanına yatmadan uyumuyor. nasıl alıştırıcam kendi başına uyumaya siz neler yaptınız..

valla gunduz uykusunda sorun yok.yatıyo kendı yatağında bazen kendılıgınde uyuyo bazen ayakta sallanıyo.ama resmen yazdan berı yanımızda yatıyodu.yatağına yatırsan bıle sabah kalkıp gene gelıyodu.noldu anlamadım ama maşallah 1 haftadır hadı annecım gıy pijamlarını dıyorum yatma vaktı tamam dıyo.verıyorum sutunu de elıne kalkmak yok dıyorum uyuyo kendı kendıne

sağol fatoşcum.bak sen erkek tabı laflara bak sen küçük zampara

gülincim güzelmiş cnm güle güle kullanın.
yağmur kendi kendine uyur bebekliğinden beri.
gündüz yatıyorum yanına uyuyor o da.
geceleri zaten kendi uyuyorrr.uyku açısından sıkıntı yok.yağmur çok düştü bu arada üzerime.ben nereye gitsem o da gelcek.
dün kuzenime gittik biz mutfakta kahve içiyoruz bende gelcem sizinle oturcam diyor:)
sizde de varmı böyle durumlar ?

günaydın kızlar,
bizimki bazen sallanan beşikte, bazen ayağımızda sallıyoruz, çok yorulmuşsa kendi uyur
bu aralar iştah sıfır yine

evet İlkecim bızde de durum aynı.ben nereye o oraya.bı de aşırı bı sevgı var annem dıyo başka bışey demoıyo.gerçı ben bunu bıraz kardeş gelmesıne de bağlıyorum.oy kıyamam mıık kuzuma düşündükçe üzülüyorum valla

evet canım varmış bende netten gördüm
bi çıkıp bakacam şu arabalara
hava malum birden bozdu
birkaçgüne çıkar bakarım inş

canım ben dogdu dogalı ayagım sallıyorum
başka türlü öyle kendi kendine uyumaz
zaten uyku sorunumuz var elinden gelse hiç uyumadan yaşayacak
Allahın verdigine şükür ayaklarım nerdeyse nasır tuttu oglumuda kızımıda ayagımda sallıyorum
ve öyle 5dk dalamazlar saatlerce ayagımda sallarım maalesef

birtek sallanan biz değilmişiz demekki
gülincim hiç üzülme kardeşten ötesi varmı, ilerde derdini sıkıntısını erkek arkadaşını bile kardeşine anlatçak
hep bir kız kardeşim olsun isterdim, kayranında kardeşi olsun istiyorum ama önce bir işe gireyimde yoksa birdaha hamilelik lohusalık emzirme yaş 35i geççek birdaha kimse işe almaz beni

kübracım senin işin daha zor ikisinide sallıyormuşsun eşin yardım ediyormu bari, bizim geceleri babası sallıyor genelde

herkes benım gıbı bakıyo gıdıyo galıba.ben de dunden berı evdeyım.d.iznine çıktım kısmetse bı daha 2.döneme başlıycam okula.
öf yarın da yemeğe misafirim var çocuklarla beraber 12 kişi.ne pişiricem derdine düştüm.biraz sonra çıkıp migrosa gıdıcem alışverişe.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…