2009 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

çok geçmiş olsun
cana gelecegine mala gelsin
sizde bişiy yok ya
adamların canı sagolsun hep aynılar aman bir lafta içlerinde kalır sanki bilerek yaptın
neyse gelmiş geçmiş olsun

selam kızlar
gülincim geçmiş olsun.napalım ya geçen gün ben de ilk defa park ettiğim yerden çıkarken sağ tarafı hafif çökertip çizdirdim. ve ilk defa üzülmedim aman napiyim büyük araba almasaydı eşim ben o kadar dedim. velhasıl oluyo böyle şeyler nazar değmiştir sana
bugün kızımla 2 ev gezmesi yaptık haliyle gündüz uyuyyamayınca şimdi uyudu sabahı köründe kalkar

ay gülin geçmiş olsun.....canım karnını dreksıyona falan carpmadın ınsallah....canım gebelık ınsanda dalgınlık yapıyor....ben ılk buyuk kazamı gebeyken yapmıstım....sınava yetıscektım....yolun ortasındakı barıyerlerı gormeyıp ustunden karsıya gectım....cana gelcene mala gelsın....hıcbır can zarar gormedı ya onemlı olan da bu zatennnn....Allah esırgesın...

merhaba kızlar
bugün dışarı çıktık burnumuzdan getirdi. ota b.ka ağlıyo off sinir minir kalmadı bizde .

geçmiş olsun gülin..sana ve bebişe bişey olmasın..
ege havalar ısınınca kudurdu..hergün parka gidiyoruz...dönüşte ağlıyo kendini yerlere atıyo...ısırma huyu edindi bi de...saç çekme vardı...bi de bu tam oldu...sadece bana yapıyo allahtan...başka kim çekerki zaten...şimdi de numaradan ağlıyo...soruyorum oğlum noldu diye...'aklıma bişey gelmiyo' diyo...kabul ediyo yani numaradan yaptığını

geçmiş olsun gülin..sana ve bebişe bişey olmasın..
ege havalar ısınınca kudurdu..hergün parka gidiyoruz...dönüşte ağlıyo kendini yerlere atıyo...ısırma huyu edindi bi de...saç çekme vardı...bi de bu tam oldu...sadece bana yapıyo allahtan...başka kim çekerki zaten...şimdi de numaradan ağlıyo...soruyorum oğlum noldu diye...'aklıma bişey gelmiyo' diyo...kabul ediyo yani numaradan yaptığını

merhaba kızlar
bugün dışarı çıktık burnumuzdan getirdi. ota b.ka ağlıyo off sinir minir kalmadı bizde .

amaaaaan var ya derın de aynı öylr.iğrenç derece de mız mız bi tip oldu.bazen dıyorum kı al duvara çarp yanı o derece.

sağol canım eksık olma.sana bıle yapsa ısırması çok kötuymuş.bırakır ınşallah en kısa zamanda.

günaydın kızlar nasılsınız
tam havalar ısındı artık buraya gelmeler azaldı zamanı gelmiştiki
bugün hava bozdu
Allah affetsin yagmurlu ve kapalı hava içimi sıkar

bilenleriniz varmı bilmiyorum ama nisan yagmuru şifa derler
camlarınıza balkonlarınıza içidolacak bişiyler koyun ve yagmur suyunu için derim

bizde dün ilk defa sezonu açalım dedik ve cadının bisikletini çıkardık
biraz dolaştırdım bayıldı
geçen seneden unutmamış anne mandam nerdeydi diyor-şu pandalı bisikletlerdende-

kızlar ya bişiy sorucam size

bebek arabam çok eskidi malum iki çocuk birden bindirdigim için

yeni bebek arabası almayı düşünmüyordum

ama baktım olmayacak sanırım daha kızımıda bindiriyorum oglumda ufak

ikisiyle birlikte yollarda ellerinden tutup yürümek zor olacak

neyse ikisinin birden binebilecegi benim için kullanışlı hafif ve uygun bildiginiz modeller varmı

yardımcı olabilirmisiniz

valla biz daha dun aldık 2.arabayı kubracım.nasıl bındırıyosun 2 çocugu bırden anlamadım valla.2.zaten en az 6-7 ay ana kucağının içinde gıdıyo.yanı bızım araba öyle travel system dı.derının kı.2.ye on u kullanıcaz gene.derıne de dun çok guzel chıcco nun pembe puset arabsını aldık.şu baston denılenlerden ama öyle uyduruk ufacık olanlardan değil.bak yazlık araba aldık sana dıye kandırdık:)) yoksa hayatta vermezdı arabasını kardeşine:)) 290 tl ye aldık bız.tam kademe yatıyo ustunde guneşliği altında filesi bı de uyku tulumu var.tavsıye ederım.

bizim de 2 tane arabamız var biri normal diğeri baston ama kullanmıyoruz artık arabayı biz yürüyor ceylin

derın de çok sevıyo yurumeyı ama kardeşi doğunca ınadından ben bınıcem derdı o.tam sarı damarı var onda.bı de bazen onların ayağıyla gıdene kadar koyayım arabaya gıdeyım dıyo ınsan.

nasılsınız kızlar,
bende annemdeydim 3 gün kaldım geldim değişiklik oldu
gülincim çok geçmiş olsun, iyiki size bişey olmamış
ilkecim kayınvalidenede geçmiş olsun, gez bakalım bizim içinde
özlemcim gözünaydın temiz çıkmış sonuçların
herkes iyidir inşallah benimde bebek arabası çok eskidi ama pek binmiyor artık
2sini de bindirenleri gördüm ben ama küçük olan çok sıkışır bebecik rahatsız olur bence ikiz arabaları varya öyle bişey olabilir belki kübracım
fatoşçum ısırınca kız konuşma canımı acıttın özür dilemeden konuşmucam de, mızmızlık bizdede var , bizimki aşırı hareketli ananesinin evinide altüst ettik geldik :)
geçen arkadaşıma gitmiştim ben mutfağa girdim bir ara çıkmış televizyon dolabına itmiş tv lambur lumbur yere, Allahtan bişey olmadı rezil ediyor birde millete karşı

nasılsınız kızlar,
bende annemdeydim 3 gün kaldım geldim değişiklik oldu
gülincim çok geçmiş olsun, iyiki size bişey olmamış
ilkecim kayınvalidenede geçmiş olsun, gez bakalım bizim içinde
özlemcim gözünaydın temiz çıkmış sonuçların
herkes iyidir inşallah benimde bebek arabası çok eskidi ama pek binmiyor artık
2sini de bindirenleri gördüm ben ama küçük olan çok sıkışır bebecik rahatsız olur bence ikiz arabaları varya öyle bişey olabilir belki kübracım
fatoşçum ısırınca kız konuşma canımı acıttın özür dilemeden konuşmucam de, mızmızlık bizdede var , bizimki aşırı hareketli ananesinin evinide altüst ettik geldik :)
geçen arkadaşıma gitmiştim ben mutfağa girdim bir ara çıkmış televizyon dolabına itmiş tv lambur lumbur yere, Allahtan bişey olmadı rezil ediyor birde millete karşı

güle güle kullanın canım
valla mecbur olunca bindirdim
oglum oldugunda arabamız okadar eski degildi
ikinci bir arabayı almayı düşünmedim o yüzden
kızımı 7-8aya kadar bende pusetitle bindirdim arabasına ,
ama maalesef iki çocuk birden sıgdırmak için ogluma aynısını yapamadım
ee sen iki çocugu iki ayrı arabayla nasıl süreceksin canım
hımm bi bakayım bende seninkine netten

iyi yapmışsın bi degişklikte bize lazım
azcık havalar ısınsın çocuklarımı alıp biryerlere gitmek istiyorum inş

canım bebek arabam büyük modellerden oldugu için rahat bir şekildi sıgdılar
sıkışma durumu olmadı
valla canım ikiz arabayı bende düşündüm
ama acaba komik olurmu dedim şimdiye kadar normal arabayla dolaştık ikizde degiller
acaba komik olurmu dedimm
aslında niyetimde var ama ne yapacagımı bilemiyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…