2009 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

evet manyaklık dı mı:) ama biri dışında kıme de zahmet etme sen hamılesın demedi emelcim kımseye borçlu kalmayı sevmem.biz de gıttık onlara.ağırlaşmadan alayım çıksın aradan ıstedım.neyse yaptım menuyu yarına yapması kaldı.allahtan kadın var ya yanımda h.içi ona guvenıp çağırdım.yardım edıyo sağ olsun eli de hemçabuk hem lezzetli.

gülinnn menüyü alalım merak ettim...
ohh almış kadını yanına mis, kebapp

selam kızlar.annemdeyim hala döncem haftasonu evime.özledim eşimi evimi.
ama izmirden de kopmak gitmek zor geliyor her seferinde allahtan yakın mesafede zırt diye gelebiliyorum.
mesela haftasonu gidiccem 1 hafta sonra gelicem işim var

selam kızlar
ben de 2 gündür kafam bi dünya uğrayamadım artık şuram buram ağrıyo demeye utanıyorum. son 1 aydır göğsüm ağrıyordu.mamografi korkusuna bir türlü gidememiştim dr.a. neyse arkadaşla gittik .muayene oldum dr.bişey yok ama mamografi -ultrason bakalım dedi. önceki gün mamografi tek göğüs çektirdim acısına dayanamayıp çıktım çrktirmedim. neyse ultrasona girmiycektim ama dün son dakka hadi bi gireyim dedim. 2 göğüste de kitle var.dr. her kadında olur önemli değil ama 3 ay sonra gel bi daha muayene edelim dedi.2 gündür canımın tatlı olduğuna kitle old. ağla ağla mahvoldum. mamografi çektiremem ben acayip korkağım. işte böyle inş. zararlı değildir her şey stresle alakalı ama hayatımız stres.

geçmiş olsun tatlım da sen kaç yaşındasın kı momografı çektırıyosun???40 yaş altına önermıyorlar da çekmıyorlar da momografi.kıtleyı de dert etme.bende de var.ama çok kuçuk takmaya değmez.sen duzenlı gıt muayenı ol ıltrasonunu çektır.
benım annem 2001 de göğüs kanserıne yakalandı bı göğüsünü aldılar maalesef.o yuzden 11 yıldır ben duzenlı kontrolumu yaptırırım ıhmal etme ama kendını de yıpratma.

geçmiş olsun canım, bendede var, hiç korkma, kontrolü aksatma gülinin dediği gibi, bişey olmaz

oh rahatmışsın ozaman, menüyü yaz bak bende merak ettim

annenede geçmiş olsun canım iyimi şimdi

kızlar ben kayrayla başedemiyorum artık çokmu şımarttım anlamıyorum bugün sandalyeden bulaşık makinesinin üstüne ordada katı meyve presi vardı onada basmış buzdolabının tepesine çıkıyordu yakaladım kızdım tabi napıyorsun diye ve bunlar tuvalete gittiğimde oluyor başka türlü her an peşindeyim mahvoluyorum
kızdım diye sinirle kırdı döktü evi yerleri boyamış koltukları boyamış yerleri sildimde koltuklar sabaha artık
yemek yemez öyle peşinde koşmaktan bıktım yarın koycam masaya yerse yesin yemesse hiç koşmucam arkasından
yalnız diye yapıyor biliyorum okula başlasa değişecek ama onada zaman var
bişeyde seyrettirmez televizyonda fatmagülü seyredeyim dedim nerde zorla açtırdı çizgi film kanalını
uykusu öyle saatlerce salla salla
nasıl başedicem ben bu yaramazımla bilmiyorum

allah kolaylık versın emelcim ben okurken yoruldum.valla menü şu:))

sandal köfte
pilav
salata
patlıcan bıber kabak vs karışık kızartma
cibez
yoğurtlu havuç
köz patlıcan salatası
semız otu yoğurtlu
taze fasulye
sanırım bu kadar.bu grup rakıcı oldugu için ağırlıklı olarak meze var.

annem iyi emelcim çok şükür atlattı.ama yılda 1 kez kontrole gıdıyoruz tabı hepimiz.

selammm
sağolun kızlar. gülincim geçmiş olsun. benim de çektirmiycekti ama teyzemde de kitle var benim o yüzden çektirmek istedi . sen sadece ultrasona mı giriyorsun? mamografi çektirdin mi? bana da 3 ay sonra gel dedi ama ben mamografi çektiremem dedim.gerçi bursa da iyi bi dr.a gidelim diyo eşim ama dr. önemli değil diyince ben de üzerine düşüp canımı sıkmak istemiyorum.
emelcim maşallah kayraya.bugün rehberlikçiyle konuştuk. bizim kızın huysuzluğundan. tabi bizi suçladı çok taviz veriyosunuz kural koyun diyo haklı ama olmıyor ki erken uyutamayız zaten akşama kadar görmüyoruz. vs vs... yani teorikteki pratiğe uymuyo.

geçmişolsun canım
kafana takama kadınlardaolagandiyordr.
bendede 3 sene önce rahimde ur var demişti dr
daha çocugumda olmamıştı o zaman çok korkmuştum
şimdilerde de yok diyor dr
bu kadınlarda oluyormuş vücutları kitle yapıyormuş
korkulcak bişiy degil

annenede çok geçmiiş olsun canım Allah bir daha göstermesin

iyi pazarlar kızlar
kimseler ugramamış
hava malum biz evdeyizz
ve canım sıkılıyor bir sürüde işim var ama yapasım yokkk

selamm
evet kübracım hava kötü biz de çıkıcaktık ama bizim zilli yine giyinme konusunda inat etti biz de taviz vermemek için çıkmadık ama evde de boş durmadım tabi yoruldum

MERHABA GÜZEL ANNELER.
BİRÇOK ANNEMİZ KULLANDIĞI VE KALİTELİ OLDUĞUNU DÜŞÜNDÜĞÜ ÇİN MALI OLMADIĞINI-BPA İÇERMEDİĞİNİ DÜŞÜNDÜĞÜ BEBEK ÜRÜNLERİNİ SEÇTİ.
SİZ DE GÖRMEK VE ÇEVRENİZDEN KALİTELİ OLDUĞUNU DUYDUĞUNUZ ÜRÜNÜ SEÇİM YAPMAK İÇİN ANKETE OY VERİN.SİZDEN SONRAKİ ANNELERE FİKİR VERMİŞ OLURSUNUZ.BENİM GİBİ İLK BEBEĞİ OLACAK ÖNERİYE İHTİYAÇ DUYAN ÇOK ANNE VAR.FİKİRLERİNİZ ÖNEMLİ KIZLAR ŞİMDİDEN SAĞOLUN.BEBİŞLERİNİZLE MUTLU GÜNLERE
:119: :119:

EN KALİTELİ BEBEK DETERJANI
http://www.kadinlarkulubu.com/agustos-anneleri/520429-kaliteli-bebek-deterjani.html

EN KALİTELİ BİBERON
http://www.kadinlarkulubu.com/agustos-anneleri/520276-kaliteli-biberon.html

EN KALİTELİ EMZİK
http://www.kadinlarkulubu.com/mayis...niz-almayi-dusunuyorsunuz-2.html#post24118612

geçmiş olsun cnm, çok kafana takıyosan, özelime mesaj at tel. Nomu vereim, raporunu okursan seni biraz daha aydınlatabilirim en azından

selam kızlar
sağolasın müminecim.ultrasonda sağda 5 mm solda 4mm (küsuratları da var) kitle görülmüştür diye yazıyodu. ben de baktım biraz nette her kadında oluyomuş o yüzden takmıyorum artık inş. büyümez .en azından takmamaya çalışıyorum

merhaba kızlar.sabah uyandıgımdan berı kasığımda bı ağrı sankı her an altıma kaçırıcakmışım gıbı.2 adım atıyorum duruyorum falan.doktorumu aradım dedım böyle böyle.acaba dedım başı mı çok aşağıda da baskı yapıyo mesaneye.ağrı kasılma falan var mı dedı yok dedı.buyuk ıhtımalle ıdrar yollarında ıltıhap var nı tahlıl yaptırıp haber ver dedı.yaptırıp sonucu okudum telde buyuk ıhtımalle kum dökuyosun ( bol bol su iç dinlen dedı.
kum nerden çıktı yaaa.

özlemcim geçmiş olsun.
gülin sanada geçmiş olsun.hamileyken zor olur allah yardımcın olsun bi an önce döker kurtulursun inşallah.
bende eve geldim çamaşır temizlik derken anca bitirdim işleri.yağmur'u uyuttum biraz takılıp çıkcam yorgunum.

geçmiş olsun
bende kızıma hamileyken kaç kere başıma geldi
dr dedigi gibide bol bol su iç
inş biran önce geçer

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…