2009 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bizimkide çok nadir kendi isterse yiyor. Ama dediğin gini kendilerine kalırsa çok az yiyorlar. Elde kaşık peşinden koşturmak gerekiyor maalesef...

selam kızlar
gülin ayy çok kıskandım o kadar tatile ihtiyacım var ki. havuza giricek kadar sıcak mı ya? ne güzel.
emelcim bizimki de kendi yer hatta bizim yedirmemizi istemiyor ama sulu yemekleri ben yedirmeye çalışıyorum yoksa yemeden kalkıyo ama onun dışında her şeyi kendi yer maşallah.bugünlerde de suyu kendisi doldyrmaya çalışıyor damacanadan.

valla bıraksam belkı yer çocuk ama ben çok tez canlı oldugum için sıkılıyorum o yıyene kadar yanlış bılıyorum ama ben yedırıyorum.kuru şeyler olursa makarna köfte vs kendı yıyo.

yok canım kapalı havuza girdi derın.valla benım de hala ıhtıyacım var çunku hıçbişey anlamadım derının peşinde koşmaktan.

yavaş yavaş öğrencekler , bende öyle o almaya çalışırken biryandan yediriyorum tabi sıkılıp kalkıyor hadi koş peşinden
sulu yemekleri hep ben yediriyorum, köfte makarna pilav salata onları yiyor kendi , salatacı bizimki çok seviyor

selam kızlar sabah dr a gittik eceyle benim boyun ağrısı için .mr istedi yarın mr çektiricem biraz dolaştık geldik. şu anda zırlıyo herşeye evde olucağıma okulda olsam diyorum bazen

aynen özlem ya valla haftaya d.iznine çıkıyorum ama elimde olsa çalışırım.derın huy değiştirmıye başladı görunurde çok sevıyo kardeşini ama hiç inanmıyorum(

kızlar ya
oğlum düştü ve alnı yarıldı
4 tane dikiş attılar
birde üstüne ğrip oldu kuzum cok hırpalandı
çanım cok sıkkın

selam kızlar geçmişi okuyamadım, biz antalyadaydık yazamadım, otelde kaldık mert ayaklarını kumdan çıkarmadı çok sevdi ama tabi denize giremedik almanlar giriyor ama türklere hala soğuk :)
yarın komşuları çağırdım oturma sırası bende temizlik ikramlıklar falan derken çok yoruldum mert uyuyor bende size bakayım dedim.

kübracım çok geçmiş olsun, nasıl oldu?
baya derin yarılmış demekki , ah bu erkek çocuklar çok fena
bizimde yaramız beremiz eksik olmaz

selam herkese
kübracım çok geçmiş olsun üstüste gelmiş .allah beterinden korusun
yasemin sen nerdesin ya?
ayşe sen de iyi geziyon maşallah.
biz iyiyiz bugün gittim mr çektirdim cuma göstericem sonuçları

ayy çok üzüldüm cnm.. çok geçmiş olsun. Allah beterinden korusun..

çok geçmiş olsun kübracım.hayırdır nasıl oldu?

kübracım çok geçmiş olsun, nasıl oldu?
baya derin yarılmış demekki , ah bu erkek çocuklar çok fena
bizimde yaramız beremiz eksik olmaz

sağolun arkadaşlar
şimdi daha iyi Allaha şükür

hic önüne bakmaz
ayağı takıldı ve kapının köşesine çok sert çarptı

gerçekten oglan çocukları dahamı hareketli oluyor bilemiyorummm

selam kızlar
uğrayan olmamış bugün
mr sonucunu aldım gösterdim dr. a .allahtan temiz çıktı kas ağrısı dedi inş. mr sonucu doğrudur çünkü bugün de çok ağrıdı boynum
yalan dünyayaı izliyorum nerdesinizzz kızlarrr?

gözun aydın özlemcim.ben de bugun tam eve gırerken otoparkta kaza yaptım.resmen basıretım bağlandı.gerı gerı park yerıne gırıyorum dıye bastım gaza ama arada kaldırım var uzerınde da sokak lambası.küüüt diye bı gecırdım ona dırek yerınden sökuldu benım arabada bıraz hasar var diğer yanda da komşunun arabsı vardı adam daha yenı almış plakada kan duruyo daha.onunda kapısı çizildi bıraz(
hemen guvenlık geldı tutanak tuttluar falan sırf o salak demırle lamba 300 tl.komşunun arabası kaç tl tutacak bılmıyorum+benımkı.çok canım sıkıldı velhasıl.eşim de ağzıma ..... sonra gelmiş akşam boşver canın sağ olsun dıyo ama dıceğini dedı zaten

çokgeçmiş olsun gülincim.sana birşey olmamış gerisini boşver.
özlem gözünaydın.
bizde izmirdeyiz hala.kayınvalidem ege de ufak bir operasyon geçirdi.onlar döndü biz kalıcaz birkaçgün daha.hava süper bol bol geziyoruz yağmur'la.
keyfimiz yerinde...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…