2009 Ekim Anneleri

merhaba kızlar ben 2008 ekim annesiyim şimdi doğum haberlerinizi ouyunca gözlerim doldu o heyecanı bende şuan hatırladım ve hissettim..Rabbim bekleyenlere hayırlısıyla kolay doğum nasip etsin...hayata yeni merhaba diyen meleklerinizede uzun sağlıklı ömürler versin..
sizler doğum heyecanı yaşarken bizlerde ilk doğumgünümüzün telaşı içindeyiz..
herşeyden önce sabırlı olun çünkü sonunda küçük tatlı bir mucize war..
herşey düşlediğiniz gibi olsun......iyi geceler....yerimseniben

:asigim::asigim:senağlama
darısı basımıza canım ne gusel kendi sancıların gelmiş kurtuldun cok sukurr Aldın kucagına melegini

sabredemiyorsun demi canımmm bendeee yaa sabredemiyroumm hemen gelsin istiyor insan :)))))

Kısslar biz şimdi uyumaya gidiyorus. Sütümüz olsun diye. Geçmişi yarın okurum. Doğuma gidecek herkese allah kolaylık versin...

gulican Allah anali babali buyutsun...cok sevindim darisi basimiza insaallah..
sancilarin birden mi basladi oncesinde hicbir belirti olmadi mi??
benim suan kasiklarimda acayip bi baski var karnimin alt tarafi geriliyor..
karnimda da sanci var ama sadece karnim ve kasiklarim kasiliyor
belimde simdilik bi agri yok ..
dogumum yakin diye umitlensem mi ki :)

gulican gittinmi ?? bikac soru sorsam :))
catın normal doguma musait miydi acılman hemen oldumu

hadi bakalım canım:))))inşallah dogum sancılarındır
ekim anneleri simdi bebişlerinin dogum gunlerini kutlama planları yapıyrlar gelicek sene bizde bebişlerin dogum gunlerini kutlarız inş. hihoyyyt

kızlar ben yarın sabah doğuma gıdıyorum 10:30 hastaede olacam 12 sezaryene alınacam ınşallah.

selam kızlar.
maşallah baya bebişimiz olmuş herkesler dökülüyo yavaş yavaş..
allah bekleyenleri de bir an evvel kavuştursun bebiklerine....
özellikle günü gelmişleri, geçmişleri, bebişi tombilik olanları...
mafoldumben

ya ben size bişi sorcam.
bizimki geceleri zaten hiç durmuyor da, şu an çok fena durumdayım, tarif etmek gerekirse;
bebek çok hareket ediyor ve özellikle alt kısımlardaki hareketleri beni mahvediyor. ayağa kalkamıyorum. karnım da taş gibi oluyor. bu kasılma mı?

ha bir de bugün ikidir akıntı azcık koyu renkte geldi ben de heyecanlandım baya. kanlı değildi. sadece rengi koyuydu. nişan olabilir mi? özellikle tecrübeli kıslar bi yardımcı olur musunuz? sizde nasıl oldu, ya da bi fikri olan var mı?

kızlar ben yarın sabah doğuma gıdıyorum 10:30 hastaede olacam 12 sezaryene alınacam ınşallah.

hayırlı doğumlar canım..demek aynı gün doğum yapıcaz..ALlahım tez zamanda kurtarsın inşallah ikimizide ve herkesi..çok çok dua edicemmmmmm ama uyuyamıyorum ben yaw delikafadulden

zeynocan bu bahsettiklerin bende de oluyo.. ben nst ye bağlıyken sancım 100 e çıktığında sadece karnımın alt kısmında bi baskı ve idrarım varmış hissi yaşadım.. sancı dedim böylke bişeymiş. kasılma snasında bebek hiç hareket etmiyo ve karnın taş gibi oluyo... benim de akşam üstü akıntım koyu gibiydi dedim ben mi yanlış görüyorum 1 saat önce tekrar tuvalete gittiğimde miktarı da rengi de daha farkedilir şekildeydi. ama bunlar ne anlama geliyo bilmiyorum ama sanırım nu gece olmasa bile doğum yakınlarda:)

bu gece bende uyuyamıyorum nedense sanırım uyku saatimi geçirdim ondan uykum kaçtı..

Rabbim doğum yapan tüm annelerimizin kendilerine ve bebişlerine sağlık sıhhat versin inş. Allah analı babalı büyütsün. kırkbinkere maşallah

bizim gibi bekleyenler de tez zamanda sağlıkla en güzel şekilde bebişlerimize kavuşmayı nasip etsin Rabbim..:Saruboceq:

hayırlı doğumlar canım..demek aynı gün doğum yapıcaz..ALlahım tez zamanda kurtarsın inşallah ikimizide ve herkesi..çok çok dua edicemmmmmm ama uyuyamıyorum ben yaw delikafadulden

amin hayatım bende yle uyuyamıyorum merakedıyorum bı tuafım nedense vazmı geçsem dıye duşunuyorum.

İNŞALLAH...:Saruboceq:
ama eğer bu sancı demekse bende neredeyse her gece oluyo...
ya da rahim kasılması...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…