2009 Ekim Anneleri

İNŞALLAH...:Saruboceq:
ama eğer bu sancı demekse bende neredeyse her gece oluyo...
ya da rahim kasılması...

canım bu sancılar zaten 36. haftada başlarmış normalde ama yalancı olarak. ne zamnki düzenli olacak o zaman gerçek doğum sancvısı olacak... sıklığı ve süresi artacak

benim uyku başladı gelmeye heran sızabilirim öpüyorum herkesi yarın doğuracak tüm annelere şimdiden maaşallahh diyorum allah sağlıkla kolalıkla kucağınıza almayı nasip etsin

Çok saolun kısslar. Dün gece saat 3:30 da sancılar başladı sıklaşınca 6 gibi hastaneye geldik. Oğlumuz 10:00 da doğğdu. Kendi sancılarım yeterli oldu kıssslar. Çok sık ve güçlüydü. hastaneye 4 cm açıklıkla gelmişim 9:30 10 cm olmuştu, doğuma aldılar. tam 10:00 da doğdu. Hepiniz için dua ettim. Şimdi durumum iyi gibi, süt emiyo oğluşum.

çok sevindimhihoyyyt...Allah kurtarmış sağ salim opuyorumnanaktansağlıkla büyüt yavrunu:Saruboceq::Saruboceq:

off hiç uykum yok belim acaip agrıyorr

kuzularım neden vazgeciceksin cnm
hayırlısı ile kuzunu kucagına alıcaksın inş. yarın Allah kolaylık versin inşallah

allah doğmuş bütün bebeklerimizin yazılarını güzel yazsın, ana babalarına bağışlasın.. biz bekleyenler de sağlıkla kavuşalım inşallah.. artık zaman da geçmez oldu.. neyle oyalayacağımı bilemiyorum kendimi...
aslında her günün kıymetini bilmeli ya, elde değil.. geriye dönüp baktığımızda şimdi geçmeyen bu saatler, günler, anı olacak..
allah kavuşmayı nasip ederse eğer, o küçücük kuzularımız gün gelecek büyüyüp yanımızdan ayrılacak.. şimdiden bunu düşünür oldum. oysa başlangıçta ne kadar da minicik ve bize muhtaç olacaklar..
şimdi kimseyle paylaşmak zorunda olmadığımız bebeklerimizi, her geçen gün daha fazla insanla paylaşmak zorunda kalacağız.. önce aile, sonra eş-dost, sonra kendi arkadaşları olacak, öğretmenleri, sevgilileri..
zaman su gibi akacak..
her günün kıymetini bilmeli o yüzden işte. beklemenin bile, ama elde değil...ben de çiçeğimi koklamak istiyorum bir an önce, sağlıkla inşallah opuyorumnanaktan

yarın doğum yapacak arkadaşlar kolaylıklar ve sağlık dliyorum. hayırlısıyla kavuşsunlar inşallah kuzularına..

iyi geceler..

off hiç uykum yok belim acaip agrıyorr

kuzularım neden vazgeciceksin cnm
hayırlısı ile kuzunu kucagına alıcaksın inş. yarın Allah kolaylık versin inşallah

hayatım nebılım sankı ınsan ayrılmak ıstemıyo anlıyamadım tuaf bıde erkenmı neyse zaten gıdıyorum hastaneyı dua edın bana arkdaşlar.:gitme:

allah doğmuş bütün bebeklerimizin yazılarını güzel yazsın, ana babalarına bağışlasın.. biz bekleyenler de sağlıkla kavuşalım inşallah.. artık zaman da geçmez oldu.. neyle oyalayacağımı bilemiyorum kendimi...
aslında her günün kıymetini bilmeli ya, elde değil.. geriye dönüp baktığımızda şimdi geçmeyen bu saatler, günler, anı olacak..
allah kavuşmayı nasip ederse eğer, o küçücük kuzularımız gün gelecek büyüyüp yanımızdan ayrılacak.. şimdiden bunu düşünür oldum. oysa başlangıçta ne kadar da minicik ve bize muhtaç olacaklar..
şimdi kimseyle paylaşmak zorunda olmadığımız bebeklerimizi, her geçen gün daha fazla insanla paylaşmak zorunda kalacağız.. önce aile, sonra eş-dost, sonra kendi arkadaşları olacak, öğretmenleri, sevgilileri..
zaman su gibi akacak..
her günün kıymetini bilmeli o yüzden işte. beklemenin bile, ama elde değil...ben de çiçeğimi koklamak istiyorum bir an önce, sağlıkla inşallah opuyorumnanaktan

yarın doğum yapacak arkadaşlar kolaylıklar ve sağlık dliyorum. hayırlısıyla kavuşsunlar inşallah kuzularına..

iyi geceler..

canım ne kadar doğru söylemişsin benım oğluşum bu sene ana sınıfını başladı okadar bizden koptu kı anlatamam artık anne boyama yapalım demıyo gelıp saatlerce kucağımda oturmuyo bende babasıde çok üzüluyoruz kızım desen 5 sınıfta yuzunu göremıyoruz okulden gelınc ebı yemek sonra odasında ders çalişir bı gelır öper ıyıgeceler der okadar evet her gunun kıymetını bılmek lazım canım.:nazar:

bluecum dün doktorum saten benim zari yirtti ki sanci gelsin diye dünden beride sanci cekiyorum

evet bebegin zari . suyunu degil ay nasi anlatiyim bilmiyorumki eipollösung diyolar türkcesini bulamadim ben

hadi hayırlısı canım o zaman Allah bi avazda doğum nasip etsin canım opuyorumnanaktan

amin insallah bluecum bütün gece sanci cektim bugün hastaneye gidicem nst icin hayirlisi artik

kıyamam canım yaaa... hadi inşallah çok fazla uğraşmadan alırsın meleğini kucağına :Saruboceq:

ben kaçıyorum canım oğluşun karnı acıktı kahvaltımızı yapalım cokacimcoook

X