2009 Aralık Anneleri

fatma ve arzu resimleri yenıleyın artık oglanları görelım bakalım son hallerını :)

resimer büyük geliyor bir türlü yükleyemedim cnm ya fazlada uğraşamıyorum toprak tan fırsat bulamıyrum msnin varsa oraya atayım yada facebookun varsa fatma kır şahin ekle beni orada resimleeri yüklü oğlumun

selam canım biz iyiyiz oğlumla. aynı sorun oğlumdada vardı. hametan bepanten troysd dalin pişik kremi zeytinyağı denedim olmadı, bezi yaramamıştır dedim değiştim markayı olmadı, ıslak mendildendir dedım su ve pamukla temizledim olmadı. en sonunda her bezini almamda güzelce temizleyip altını 10dk. kadar açık bıraktım geçti çok şükür. bence bir dene. tabi elektirikli sobayı yaktım bebemin yanında her ne kadar kaloriferler yansada.

oglunun ismini çok begendım söylemeden geçemeyecegım Allah analı babalı buyutsun

resimer büyük geliyor bir türlü yükleyemedim cnm ya fazlada uğraşamıyorum toprak tan fırsat bulamıyrum msnin varsa oraya atayım yada facebookun varsa fatma kır şahin ekle beni orada resimleeri yüklü oğlumun

facebook yok msnde eklısın bende sen

selam canım biz iyiyiz oğlumla. aynı sorun oğlumdada vardı. hametan bepanten troysd dalin pişik kremi zeytinyağı denedim olmadı, bezi yaramamıştır dedim değiştim markayı olmadı, ıslak mendildendir dedım su ve pamukla temizledim olmadı. en sonunda her bezini almamda güzelce temizleyip altını 10dk. kadar açık bıraktım geçti çok şükür. bence bir dene. tabi elektirikli sobayı yaktım bebemin yanında her ne kadar kaloriferler yansada.

sen onu havalandırarak geçireceksın sanırım fatma bide sildıkten sonra kurulayıp sur kremı ıslak bırakma poposunu inşallah işe yarar
merhemı bu işe yarayanmış annem ablamın kızınada onu surdu hep merhem olmayan birişe yaramıyormuş
topragın resmını koymak ıstersen kullanıcı panelınden ayarlar özellıklerınde avatarını degiştirden koyacaksın geçen sormuşsun fatma

bende açık tutyorum aslında 10 dk kadar çok gazlı bebk acaba ondanmı bilmdm umrm ykında geççer çok cnmı sıkıyor bu durumm

bizde yasadık aynı problemı bak şimdi şok oldum demek ondanmış bizimkiside 10 gun yogunbakımda kalmıştı çıglık çıglıgaydı altı açılınca geçti ama daha sonra dokun ona sev karnını falan bacaklarını yavas hareket et ben altını degiştirirken 3-4 kere kucagıma alıyordum susuyordu tekrar devam edıyordum yıne aglıyordu ama öyle öyle geçti banyo yapmayıda çok sevıyor masallah benım elım hep karnında sevıyorum okşuyorum babası suyu dokuyor ben sabunluyorum kızımı sesı çıkmıyor o zaman dene istersen

daha yeni doğmuşlarken bile nasıl etkilenmişlerse psikolojileri nasıl değişiyor ya. bende ne yapsam, aralarda kucağıma almak zorunda kalıyorum. sürekli konuşuyorum hafif ses tonuyla, rahatlatmaya çalışıyorum, çoğu zaman işe yarıyor ama yine de çok stres yapıyorum. Geçtiğini duyduğuma sevindim, inşallah Mina ablasının yolunda ilerler de bizimki de atlatır.

teyzeleri masallah mına artık çok net aguu auvvv dıye sesler çıkartıyor ençokda babasına :)
darısı basınıza

arkadaşlar, benim oğlum çıplak kalınca inanılmaz korkuyor ve çok ağlıyor hatta ağlamaktan katılıyor. banyo yaptıracağım ve üzerini değiştireceğim zaman resmen strese giriyorum. doktor fototerapiden dolayı olabileceğini söyledi.orada çıplak yattığı için. Fototerapi alıp böyle bir problem yaşayan oldu mu?

selam canım, benim oğlum fototerapi almadığı halde öyle. yeni doğan tüm bebeklerdede olur bu genelde, normal .
tamamen soyduğunda bir bez parçasıda olsa karnının üzerine koy bebenin, yada elin karnında olsun, bak çok faydası olacak:))))))

daha yeni doğmuşlarken bile nasıl etkilenmişlerse psikolojileri nasıl değişiyor ya. bende ne yapsam, aralarda kucağıma almak zorunda kalıyorum. sürekli konuşuyorum hafif ses tonuyla, rahatlatmaya çalışıyorum, çoğu zaman işe yarıyor ama yine de çok stres yapıyorum. Geçtiğini duyduğuma sevindim, inşallah Mina ablasının yolunda ilerler de bizimki de atlatır.

çokiyı anlyrm senı bende stres oluyordum ter boşalıyordu resmen bızım stresımızıde farkedıyorlar önce sen sakın ol ona sakınlıgın yansıyacaktır merak etme ıstedıgı kadar aglsn sen konuş yavas hareket et telas panık yapma gececektır Allahın ıznıyle

çokiyı anlyrm senı bende stres oluyordum ter boşalıyordu resmen bızım stresımızıde farkedıyorlar önce sen sakın ol ona sakınlıgın yansıyacaktır merak etme ıstedıgı kadar aglsn sen konuş yavas hareket et telas panık yapma gececektır Allahın ıznıyle

inşallah.... çok teşekkür ederim tavsiyelerin için.

aralık anneleri 17 gün oldu normal doğum yaptım dikişlerim hala düşmedi. nrmal doğum yapan anneler sizinki ne kadar sürdü.?çok fazla ağrı yok zaten 3- 4 dikiş var ama hala iplikler sallanıyor.
benim 15.gün düşmüştü iç dikişlerim fazlaydı senin 3-4 dikiş az mış

X