2009 Aralık Anneleri

çok saol cnm bnm rabbim herkesin yardımcısı olsun inş banada geçmiyodu ama bi bakmışsın geçmiş inş sende sağlıcakla kucaına alırsın bebişinia.s.

kaydirigubbakcemile5
canım ozaman hayırlısıyla doğurmanı diliyorum rabbim sağlıcakla kucağına almayı nasip eğlesin inşallah :Saruboceq:

sağol canım Allah sanada hayırlı doğumlar nasip etsin

maşallah bebişede inşallah sağlıkla kucağına alırsın ben de belki o zamana yaparım doğumu Allah hepimizin yardımcısı olsun

saol cnm bnm inş sende alırsın bebişini kucağına sağlıcakla fazla bekletmez kızın senikaydirigubbakcemile5

kızlar saçma belki ama bişey sorucam bu doğum sancısı nasıl bişey mesela benim karnım ağrıyor biraz ayaklarımı üşüttüm yani anlaşılır değil mi doğum sancısı

ay cnaım benim kıyamam yaa ben mart 2010 annesiyim size öyle bi bakayı mdedim bu ara bizim topikten buraalra gelen çoktur eminim ::):) bişey olmaz inşaallah çok sık vermene gerek kalamdna geçer bebeğini sancısı ... sağlıcakla büyüt inşallah... a.s.a.s.

kızlar saçma belki ama bişey sorucam bu doğum sancısı nasıl bişey mesela benim karnım ağrıyor biraz ayaklarımı üşüttüm yani anlaşılır değil mi doğum sancısı

annem demesine göre melike gaz sancisi gibi yani tuvalete gidesin geldiginde sancilanirsin ya bazen ona benzer bi sanci oluyomus ama dogum yakinsa bu sanci sik oluyomus...

annem demesine göre melike gaz sancisi gibi yani tuvalete gidesin geldiginde sancilanirsin ya bazen ona benzer bi sanci oluyomus ama dogum yakinsa bu sanci sik oluyomus...

sağol canım annemde sanki afedersin ishal olmuş gibi ağrı dedi karnım ağrıyor sanki adet olacakmış gibi ama kesilip başlamıyor sürekli devam ediyor

sağol canım annemde sanki afedersin ishal olmuş gibi ağrı dedi karnım ağrıyor sanki adet olacakmış gibi ama kesilip başlamıyor sürekli devam ediyor

ozaman acaba temizlik yaptiginda ALLAH korusun usuttunmuu dikkat et bence yat battaniyeyle falan sicak tut kendini

ozaman acaba temizlik yaptiginda ALLAH korusun usuttunmuu dikkat et bence yat battaniyeyle falan sicak tut kendini

kadın geldi ben yapmadım ama olabilir tabii doğsun diye dua ediyorum ama bugün karnım ağrımaya başlayınca anam dedim gelecek heyecan yaptım birden kafamçokkarıştı

kadın geldi ben yapmadım ama olabilir tabii doğsun diye dua ediyorum ama bugün karnım ağrımaya başlayınca anam dedim gelecek heyecan yaptım birden kafamçokkarıştı

evet saka maka derken birden basliyomus kasilma sanci doguveriyomuss 2 guneeekafamçokkarıştı:lepi:

rüyamda doğuma gidiyordum dr açılma var mı diye tahta öğretmen cetveliyle ölçtü ve 40 cm açıklık var sancı yok biraz daha bekleyeceksin dedi 40 cm açılmış sanki fil doğurucam )

ayy cok hossun melike delikafadulden

Amin Melikeceğim. Seninde çok az kaldı. Allah sağlıkla kavuştursun canım.

bu arada kızlar benım gıbı doguramayanlar yani :=)
suutu gelen oldu mu ?
benım goguslerden tık yok,hiç gelecekmıs falan gıbı de degıl,korkuyorum valla sutuım olmaz falan da allah korusun...

bu arada kızlar benım gıbı doguramayanlar yani :=)
suutu gelen oldu mu ?
benım goguslerden tık yok,hiç gelecekmıs falan gıbı de degıl,korkuyorum valla sutuım olmaz falan da allah korusun...

yok canım benim de gelmedi bildiğim kadarıyla gelmesinde sakınca yok ama gelmesi de gerekmiyor doğum kasılmaları süt bezlerini uyarıyor işin kötü tarafı benim fazla büyümedi de inşallah sütümüz gelir de bebişleri besleriz mamaya gerek kalmazcokacimcoook

amin kuşum yaaa :Saruboceq:

teyzem yere otur ayaklarını uzat eğer bir bacağını diğerinin üstüne atabiliyorsan doğuma daha var demektir dedi denedim ben yapabiliyorum ben zaten bu gidişle ocak şubat veya mart annesi olacam

teyzem yere otur ayaklarını uzat eğer bir bacağını diğerinin üstüne atabiliyorsan doğuma daha var demektir dedi denedim ben yapabiliyorum ben zaten bu gidişle ocak şubat veya mart annesi olacam

bende yapıom.GAYET DE RAHAT YAPIOM HATTA
BU DEMEK OLUYOKI BIZ DAHA BURALARDAYIZ MELİKECİM :CüvCüv:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…