2009 Aralık Anneleri

selam kızlar 15.12.2009 14.35 de kızımı normal doğumla dünyaya getirdim.Allahım herkese kolay doğumlar nasip etsin.

slm meyboncum nasılsın bebeğin çoook tatlı maşallah allah analı babalı büyütsün kavuştun bebişine darısı bizim başımıza inş sağlıcakla kavuşuruz bebiklerimize bizlerdekaydirigubbakcemile5

selam kızlar 15.12.2009 14.35 de kızımı normal doğumla dünyaya getirdim.Allahım herkese kolay doğumlar nasip etsin.

Allah sağlıkla büyütmeyi nasip etsin analı babalı büyüsün inşallah darısı başımıza nasıl oldu doğumun

:1shok:
bende yapıom.GAYET DE RAHAT YAPIOM HATTA
BU DEMEK OLUYOKI BIZ DAHA BURALARDAYIZ MELİKECİM :CüvCüv:

anaaaaaaaaaa ben atamadim hele sol ayagimii hicc kaldiramadimm degil atmak bide bugun ayagim cokkkkk sismis bakalimm kacgune dogurrum yada kac haftaya

evett nisabeyzaa kacinci haftanda nasil yaptin ilk bebisinmiydii anlatirmisin birazz

Selam Herkese,
16 Aralık saat 03:06da kızım dünyaya geldi. Acil sezeryan olmak zorunda kaldım. Bugün evimize geldik, bebek bekleyen annelere kolaylıklar, bu çok güzel duyguyu en kısa zamanda tatmanız dileğiyle...

kızlar ben 40+5 te normal doğum yaptım. bende çok merak ederdim sancı nasıl bişeymiş diye ama başına gelince anlıyomuşsun o yüzden anlamam falan diye takmayın kafanıza. benim sancım biraz fazla sürdü. gece 12 de başladı sancılar sabah 8.30 a kadar dayandım evde sonra hastaneye gittik.4 cm açılmam vardı.13 e kadar bekledik 7 cm oldu.arada suyumu da patlattılar açılma daha çabuk olsun diye. sonrasında sancı düzenleyici taktılar. sancılarım daha sık ve uzun sürmeye başladı. yarım saat kala doğumhaneye aldılar. ikindi 14.35 te bebeğim dünyaya geldi. o kadar güzel bişey ki anlatamam. benim doğumum çok da kolay olmadı ama sonuç herşeye değer. meleğim 3540 gr. ve 50 cm doğdu. 5 tane dikişim var.şimdi bebeğim uyuyor ve günden güne değişiyor onun değişimini izlemek muhteşem bişey. Allahım herkese hayırlısıyla zamanında nasip etsin.

Selam Herkese,
16 Aralık saat 03:06da kızım dünyaya geldi. Acil sezeryan olmak zorunda kaldım. Bugün evimize geldik, bebek bekleyen annelere kolaylıklar, bu çok güzel duyguyu en kısa zamanda tatmanız dileğiyle...

ALLAH anali babali buyutsub canimm neden acil sezeryana aldilarki ohh evinede gelmissin rahat edersin

:1shok:

anaaaaaaaaaa ben atamadim hele sol ayagimii hicc kaldiramadimm degil atmak bide bugun ayagim cokkkkk sismis bakalimm kacgune dogurrum yada kac haftaya

ana bak bu yapamamış teyzeme göre senin doğum yakın :)))))))

canim yaa cok cekmisin ama dedigin gibi kucagina alinca herseye deger diyosunn darisi basimizaaa

yaaaa selimpaşa da E-5 edirne yönü trafiğe kapanmış sel nedeniyle ben bu gece doğurmaya karar verirsem arabada doğururum ancak kızım boşver sen dur içerde

yaaaa selimpaşa da E-5 edirne yönü trafiğe kapanmış sel nedeniyle ben bu gece doğurmaya karar verirsem arabada doğururum ancak kızım boşver sen dur içerde

:roflol::roflol: kizzz demeeee valla cok kotu olur sik disini haaa

kızlar yaaa burada kar yağıyor heryer bembeyaz oldu ((((((((((((

kızlar yaaa burada kar yağıyor heryer bembeyaz oldu ((((((((((((

demeeee bugun korktugun hep basina geliyooo anam dogurma haaa ben senden önce doguracamm ama daha etek bitmedi ben doguramam sende bekle benii:roflol::roflol::roflol:

..................................................................................................................................

Son düzenleme:
demeeee bugun korktugun hep basina geliyooo anam dogurma haaa ben senden önce doguracamm ama daha etek bitmedi ben doguramam sende bekle benii:roflol::roflol::roflol:

sen eteği biraz yavaş ör şu karlar geçsin :)))))))))))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…