2009 Aralık Anneleri

ay ne kadar çok yazdım mina bir elimde klavye diger :)
hadi kaçtım ben fırsat bulunca gelirim yıne

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaa kimse yoooooooooooooookkkkkkkkkk doğuran doğurana ama ben burada tek başıma kaldım bari doğurayım

benim kizin gelecegi yok diye gecen hafta bebek bolerosuna basladim bu bitene kadar dogsun dedim bolero bitti tik yok simdide etegine baslicam ahanda boleroyu ekliyommm nasilll olmusss

Eklentiler

• $Picture 13.jpg
    34,3 KB · Görüntüleme: 39
benim kizin gelecegi yok diye gecen hafta bebek bolerosuna basladim bu bitene kadar dogsun dedim bolero bitti tik yok simdide etegine baslicam ahanda boleroyu ekliyommm nasilll olmusss

çok guzell olmus dilek
sen de bu hız bebeişte de bu naz varken o dogana kadar sen çeyızıni bıle tamamlarsın valla :hulya:

günaydın kızlarrr... ben de yarın sabah dokuzda hastahanede olacağım inşallah... heyecan ve korku var.... dua edin arkadaşlar...

çok hoş olmuş canım handeye katılıyorum kız baktı ki anne daha ciciler yapacak bekliyor bitmesini

günaydın kızlarrr... ben de yarın sabah dokuzda hastahanede olacağım inşallah... heyecan ve korku var.... dua edin arkadaşlar...

inşallah sağlıkla alırsın kucağına Allah kurtarsın ( gerçi bu laf bana biraz acayip geliyor ama adet işte Allah kavuştursun daha güzel ):Saruboceq:

bugün de bilge doğum yapacaktı yapmıştır heralde inşallah iyi haberrlerini alırız yaaa bende istiyom

Arkadaşlar merhaba, hepinize sağlıkla bebeklerinizi kucaklarınıza almayı diliyorum..
ben henüz çok yeniyim ama bu sayfada yanıt bulabileceğimi düşündüm.
ızmir Ege sağlık hastanesi Hüsniye Özcan hanımın hastası olan varsa aranızda bana doktor hakkında ve ege sağlıkta doğum ücreti (dokto+ hastane) hakkında bilgi verebilirse çok sevinirim.

teşekkürler :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…