2009 Ağustos Ayında Doğum yapacaklar buraya.

kızlar merhaba. ben 5+3 ken ultrasona girdim kese büyümüştü. şimdi 6+2 yim doktor geçen gittiğimde 15-20 gün sonra gel demişti acaba 7+4 de falan kalp atışı duyulur mu? yoksa 8 i de beklesem mi? karından baktırmak istiyorum moralimi bozmayım yine boşu boşuna.
bebeğinin kalp atışlarını duyanlara da hayırlı olsun darısı bizlerin başına. sağlıklı hamilelikler.

herlde 7 veya 8 haftakıkken duyuluyo kalp atışları çünkü dr banada 3 hafta sonra gel dedi kalp atışlarını duymak için bn 5+3 çünkü:ecrin_bebek:

7ile 8.hafta arasi duyuluyor kalp atislari ama bana hep vaginal bakiyor dr.um karindan duyarmi bilmiyorum, daha cok kucuk cunku, insallah duyarsin...

gözün aydın arkadaşım. mutluluğunu hissedebiliyorum yazından. ben de senin gibi doktorda 6 gün kazanıvermiştim birdenbire. iyi oluyor. cetvelini yeniden düzenle bari.

gözün aydın arkadaşım. mutluluğunu hissedebiliyorum yazından. ben de senin gibi doktorda 6 gün kazanıvermiştim birdenbire. iyi oluyor. cetvelini yeniden düzenle bari.

kızlar slm ben 4 haftalık hamıleyım ama karnım cok agrıyor kasıklaım cok korkuyorum sızde oldumu sız daha tecrubelısınız yardımcı olursanız sevınırım sız bu donemde neler yaşadınız

kızlar slm ben 4 haftalık hamıleyım ama karnım cok agrıyor kasıklaım cok korkuyorum sızde oldumu sız daha tecrubelısınız yardımcı olursanız sevınırım sız bu donemde neler yaşadınız

canım sakın telaşlanma bendede haftasonu durulmayacak kadar şiddetli bir ağrı vardı ama şimdi hiçbişey kalmadı rahmin genişliyor bebişin sana tutunuyor ağrılar bu yüzden telaşlanma sakin ol kanaman yoksa hiç telaşlanma

Canim hic korkma bundan 10 gun once bende inanailmaz bir agri duydum sol kasigimda ve ara ara agrim oluyor.Dr ilk hamileligin oldugu icin gayet normal dedi, rahim buyudugu icin, bence hemen bi dr randevusu al, dr'una danis 5. haftada falan keseyi gorurusun, 7. hafta gibide pit pitlari, bol sans, icini ferah tut:1rolleyes:

yok kanamam allaha şukur sadece agrım var adetım 3gn gectıson adedım 27kasımdı test yaptırdım 102.6 cıktı 2 haftalık yazıyor ama hesaplara gore 4 hafta 4 gunluk

bebeğin gelişimi çok şükür iyi en son geçen cumartesi gittim doktora boyu 2 cm idi hareket ediyor dedi doktor yeni bir kanama yok dedi şimdilik yolunda gidiyor

cok tşk cokrahatladım şimdı kendımı daha iyi hıssedıyotum.dr randuvu alcm. ben erken dıye duşunmuştumdr icım

Ya hanımlar.. bende başağrıları fora.. hergunde mınoset ıcemeyecegıme gore.. ne yapacagım bılmıyorummm... ıyıce yaşam kalıtem düştü.. en buyuk korkumdu zaten.. psıkolojık migren var bende.. tetıkliyor işte Taklalar atıyoruz resmen geçsin diye.. bana mısın demiyor lanet agrı

kızlar doktora gittim şimdi.doktor tansionumu ölçüp yolladı.3 ay ilişki yasakmış. yok alttan bakılmazmış.üst ultrasonu beklicekmişim. ya türkiyede nassı rahat.doktorlar daha bilgili.vajinal ultrasonla bakıolar ve yok ilişki yasak filan demiolar.insan bebeğin geleceği yeri kontrol etmez mi canım heheh

bisürü test verdi toxo bakılcak idrar filan.keşke türkiyede olsam ya : en azından doğru bilgiler alırdım.kızlar ya yardım edin.

arkadaslar ya demin herz amankinden daha sıvı olarak kahverengi yine akınıt geldi bu seferki sıvı sekilde of yaniii insanı korkutuyor bu lekelenmeler.
simdi netetn okudum gebelik org dan. devir daim kanaması olabilir bu hafta diyor. gebelik hormonunu artık yumurtalık değil plesenta salgılıaycakmıs ve bunun devir daimi siarsında kanama olabilirmis
hatta bu gunlerde ikinci kez adet bekleme donemi oldugu için. bu sekil lekelenme hatta kanama olablir diyor diyor daaa yini insan korkmadan edemeiyorrr.

slm cnma.s....ilişki neden yasak dedi düşük tehlikesş falanmı var kanama mı oluyon...kesyi gördnüzmü...cnm eğer seçeneğin varsa için rahat etmiyorsa değiştir dr...

yok canım herşey normaldir heralde die düşünüorum .irandayım bu sene işlerden dolayı.vajinal ultrason yok burda.zaten olsaymışta demek kullanmıcaklarmış.doktor alttan muayene etmedi bile.tansion baktı. nie dedim.3 ay bakılmazmış.yanlış bişimiş. tc de olsam şimdi herşeini görmüştüm bebeğin.hurafe dolu burası

tuanacım senle aramızda 1 gün var galiba.sen naptın gittin mi.bari ben senden takip edeim bebeğimi hehehe nasıl bebişin.görülüo mu artık.napıodur acaba

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…