2009 Ağustos Ayında Doğum yapacaklar buraya.

ben gunde bir 1 folic plus 1de materna multivitamin iciorum zaten gun icinde yiyeceklerdende folik alıyoruz cevizden mesela yada diger bitakım yiyeceklerden. sanırım 6-7.hadtalardan sonra alınan foliginde pek etkisi yokmus cunku ilk donemde sadece ilk donemde gecerliymis omurilik olusana kadar yani

bende çok fazla kişiye söylemedim henüz erken diye ama ailem falan biliyor kesemle ilgilide cevabın için teşekkür ederim içimi ferahlattın ben cumartesi günü gittim doktora daha toplu iğne ucu kadar dedi kalınlaşma başlamış sadece dedi yarın akşam yine kontrolüm var inş. Canım o zaman görürüm reglim 33 günde bir oluyodum düzenli sayılır
sat göre 5 haftalıkım ama bana göre ben daha 3.5 haftalık falanım tam yumurtlamamı biliyom çünkü

[sıze="2"]canımcım benim sat 22 kasım.doktora daha gitmedim.,muhtemelen gözükmez diye daha küçüktür büyük ihtimal kese görünmez..,sanırım haftaya gidecem,.[/sıze]

evet canım benimde 22 kasım evet bende cumartesi gittim çok küçüktü göremedik ama yarın akşam yine gidicem

evet canım benimde 22 kasım evet bende cumartesi gittim çok küçüktü göremedik ama yarın akşam yine gidicem

doktora gittikten sonra mutlaka haber et emi,buraya yazmayı unutma,..inşallah keseyi görürsün,.delikafaduldendelikafadulden:ecrin_bebek:

selam kızlar.umarım hepiminiz çok iyisinizdir.bende doktorumu değiştirme kararrı aldım .dün bana o azap dolu dakikaları yaşatan doktora bir daha gidemem.benim sorunumu paylaşan yorumda bulunan tüm arkadaşlara çok teşekkür ederim.inanın doğum doktorundan daha çok beni sakinleştirdiniz.şuna karar verdim doktor çok önemliymiş rahat ettiğin bi uzman ve bebeğin 9 aylık izlemi çok önemli bence.bu arada bizde herkeze yayanlardanız bizim için son derece şaşırtıcı bi bebek kendileri o yüzden içimizde tutamadık sevincimizi herkezle paylaştık.

ben sadece apikobal ve folbiol kullanıyorum arkadaşlar. biri sadece folik asit diğeri de b vit kompleksi. diğer vitamin ve mineralleri gıdalardan almam lazım. örneğin kalsiyum ihtiyacımı sadece peynirden ve biraz da yoğurttan karşılamaya çalışıyorum. şimdilik belki yetiyordur ama süt içmeye de başlamam lazım. bebeğin kemik gelişimi başlayacak yakında. dişlerimden olmak istemiyorum. demir eksiğim de var galiba. kuru üzüm yemem lazım ama mide bulantılarım yüzümden şimdilik sadece ekşi ve tuzlu yiyorum

ben bu cumartesi tekrar gideceğim lekelenmelerim vardı hatta kanamada geçirdim ama 10 gündür lekelenmeler kesti kontrola gideceğim yinede
doktor geldiğinde ikili test tarihini de belirleriz dedi sanırım gelişimimiz testlerimiz aynı zamanlara denk gelecek

bu aralar ara ara bazen sağ kasığıma bir kaç gündür de sol kasığıma iğne batmaları gibi ağrılar giriyor daha önce soldaydı şimdi sağa geçti sanırım normal şeyler bunlar

Kizlaaarrrr cok mutluyum, bugun sabah dr randevum vardi, noramlde cumaydi ama baska bi dr'den bugune aldik, bebisimin pit pitlarini gorduummmhihoyyytkaydirigubbakcemile2hihoyyyt
Allah'im ne kadar guzel bir duygu bu boyle, hersey duzgun gidiyormus, boyumuz 10.6mm, 7+3 gorunuyoruz, halbuki bana daha once bi hafta kucuk demisti diger doktor, bebis iyi buyumus, 1 hafta kazandimm:sm_cool:
Daha once kullandigim anti-depresan'in hic bir zarari olmadigini hatta gebelik boyunca bile kullananlar oldugunu soyledii...
Bulantim icin de surup verdi,basin agrirsa da paracetamol alabilirsin dedi:teytey:
ALLAH'IM SEN NAZARLARDAN KORU HEPIMIZI...

umarım kanaman önemsizdir ve bebek gereğince gelişmiştir. burada çok arkadaşın lekelenmesi oluyor ama hepsinin de gelişimi normal.
evet doktor kontrollerimiz seninle bir gidecek galiba. ben de 8 ocakta kontrole gideceğim.

aminnnnnn çok güzel şeyler umarım hepimiz görürüz :emir_k:

selam kızlar bende dr geldim 7+4 olduk bebim 11mm olmuş herşey normal görünüyor dedi kan tahlileri içinde hastaneye gitmemi önerdi daha fırsat bulup gidemedim gerçi kalp atışını henüz alamadı küçük diye bunu biraz kafaya taktım neden alınmıyor diye bagzı arkadaşlarımın alınmış gerçi sorun olsa görürdü dr ama bir iki hafta sonra alırız inşallah

ayy çok sevindim ne güzel umarım bizde duyarız bebişimizin sağlıklı olduğunu

ayy başak abla ne güzel inş. Bende bebişimi görürüm kalp atışını duyarım tez zamanda sağlıklı olduğunu öğrenirimde rahtlarım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…