2009 Ağustos Ayında Doğum yapacaklar buraya.

aftabru anadolu yakasındamısın hangi hastaneye idiyosun ?
ist da oturan arkadaslardan ozelikle hastaneye gidenler hangi hastaneye gidiyorlar acaba ? ben su anda medikal park goztepe ye gidiyorum.

benim hem evime hem de işyerime çok yakın olduğu için kozyatağı acıbadem e gidiyorum. çok memnunum. çok sık doktora gitmem gerekeceği için genelde öğle paydosuma denk getiriyorum yemeğimi yer yemez gidiyorum.böylece işlerimi de aksatmamış oluyorum. hastane eşimin işyerine de çok yakın. bizim için biçilmiş kaftan. gerçi medikalpark da çok yakın bize. ama ben alıştım artık acıbademe değiştirmem herhalde.

kızlar merhabaaaaa.bende geçen sene ağustos annesiyim.benim midem hiç bulanmadı, hiç aşermedim,7.5 aya kadar çalıştım.toplamda 11 kilo aldım.size tavsiyem bol bol su için.hamileliğinizin ilk aylarında kilo alırsanız öyle devam eder.şimdi ise tüm kilolarımı verdim hatta 1 kilo daha zayıfım eski halimden.işime devam ediyorum.4.5 aylık çok tatlı bi prensesim var.dünyanın en mutlu kadınıyım şu an.herkese sağlıklı hamilelik diliyorum...

CANIM BEN SENİ YAZMISTIM AMA karıstırmıslar listeyi. arkadaslar lutfen en son listeye ekleyiniz kendinizi arka sayfalardakilere deil.birazdan duzenlenmisini yolluycam canım

babymom beni de eklermisin.çin takvimine göre erkek bebişim olcak.merakla bekliyorum

cin takvimi listemiz

1- babymom- kız
2-NILUFERSAHH- erkek
3- tuana3434- kız
4-aftabru- kız
5-dide- erkek
6- petrik - erkek
7-basak35- erkek
8-desdona- erkek
9-defnedamla- kız
10-Lalece-erkek
11-perlin- kız
12-norraa- erkek
13-gamze_hlm- kız
14-esrako- erkek
15-evris-erkek
16-milkshake-kız
17-tazefasulye-kız

listemizin son halidir. keops35 erkek ama dra gitmeden ekleme dedi. masmavi sat bilgilerini ve diger bilgileri beklioruz. arkadaslar lutfen listeyi karıstırmayalım :))))

cin takvimi listemiz

1- babymom- kız
2-NILUFERSAHH- erkek
3- tuana3434- kız
4-aftabru- kız
5-dide- erkek
6- petrik - erkek
7-basak35- erkek
8-desdona- erkek
9-defnedamla- kız
10-Lalece-erkek
11-perlin- kız
12-norraa- erkek
13-gamze_hlm- kız
14-esrako- erkek
15-evris-erkek
16-milkshake-kız
17-tazefasulye-kız
18-mercimekim- erkek

9 mm o zaman doktor normal dedi. inşallah bebişlerimiz çoook sağlıklı olur.

ya arkadaşım sen ne yapıyorsun?bırak hamileliği, hamilelik öncesinde bile sigara içmek çok sakıncalı yazık bebişine ne olur hiç içme.sigaranın içindeki bir madde plesantadan rahatça geçebiliyor.başkasının dumanı bile zararlı...benneyaptımki

kızlar selam aranıza yeni katıldım
sanırım ağustos ayının ilk anne adaylarındanım
son adet tarihime göre 8+2 haftalık hamileyim ama doktorum ve ultrasona göre 8+5 günlük hamileyim
ilk hamileleğim ve çok uzun karmaşık bir hikayem var
2 dış gebelik geçirdim ikinci dış gebeliğim sağ tüpümü yırttı ve iç kanama geçirdim
daha sonra rahim filinde tüpler tıkalı çıktı doğal yolla olmaz dediler 2 tüp bebek yaptırdım ve ikiside tutmadı
ikinci tüp bebeği ağustosta yaptırdım olmadı tekrar deneyecektim aralık ayında bekledim bekledim adetim başlamadı sonra lekelenmelerim başladı test yaptırdım hamileydim sevinmekle beraber yine dış gebelik mi diye çok korktum bir de bu mucizeydi keseyi görünceki sevincimi anlatamam
bu arada 2 defa kanamam oldu 5,5 haftalıkken ama devam etmedi doktora gittiğimde 6+4 günlük dedi doktor ve vajinal baktı kalbi atıyordu 6mm olmuştu çok güzel bir duyguydu
en son doktora geçen cumartesi gittim 8+0 günlük dedi doktor 16mm olmuş dedi yeni kanaman yok eski pıhtı kanlar var dedi şu an her şey iyi dedi ben yinede rapor aldım 3 haftadır yatıyorum evde
şimdi bebişim 8+5 günlük doktor 2-3 hafta sonra gel dedi ben 10 gün sonra gideceğim uzun yazdım ama heyecanımı sizlerle paylaşmak istedim

meraba arkadaşlar ben geldim bebişimle. 4 haftalık hamişim ve aranızdayımsengözlerimebaksanab

helin hosgeldin yaa
allahın isi iste. sen onca tup bebek denemesi yap sonra kendiliginden hamile kal. hayırlısı ile dogumunu yaparsın insalah. bu sefer hersey yolunda gideek diye dusun hep iyi seyler dusun.
sana iki kere hayırlı olsn arkadasım.

bende varııımmmmmm:) geçen hafta öğrendim hamile olduğumu. Bugün kontrole tekrar gittiğimde düşük riski olduğunu ve yatmam gerektiğini söyledi doktor. bunları size ,bebişimle, yatarak yazıyoruz. endişeliyim ama beklemekten başka çarem yok((

kızlar ya bende 7+3 hamişim benimde konusmaya hakkım var ben yenıyım dıye kımse benle konusmuyor ya herkez tanıdıklarıyla muhabbet ediyo neyse bebişim ve bana arkadaşlık edicek kimse yok sanırım

helin comely semal salder hosgeldiniz canlarım

comelycim olurmu oyle hes hepimiz bir aileyiz burda hepimiz birbirimizle konusuyoruz. aramıza hosgeldiniz diyorum sizlere

ya arkadaşlar çin takvimine göre hangi yaşı baz alacağımı şaşırdım.temmuzda 30 uma girdim ama 31 den gün almaya başlamış oldum.kasım da hamile kaldım.şimdi ben 31 mi yoksa 30 da damı hamile kalmış oluyorum?

kızlar ya bende 7+3 hamişim benimde konusmaya hakkım var ben yenıyım dıye kımse benle konusmuyor ya herkez tanıdıklarıyla muhabbet ediyo neyse bebişim ve bana arkadaşlık edicek kimse yok sanırım

canım sakın öyle düşünme burda paylaşacağın çok güzel dostluklar olucak bunu zamanla görüceksin.bebişinle sağlıkla kal .:1hug:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…