2009 Ağustos Ayında Doğum yapacaklar buraya.

aftabru merhaba.doktordan sonra mutlaka yaz. ben en son tam 7 haftada gittim doktora.7+5 'te nasıl oluyor merek ediyorum.bana 12. haftada gel dedi.çok mu uzun bu ara?bakalım doktorun sana ne diyecek.güzel haberlerle dön inşallah..

:1hug: canımm ben sana demıstım hersey yolunda gıdıcek die.evet kesınlıkle katılıyorum Allah sıgınıp dua etmekten baska pek birşey gelıyo elımızden.inan senı adınada dıger arkadaslarımızın adınada cok sevındım.cogu lkekelenmelı gecırıyorlardı ve ben hepsınınde hayırlı haberlerle döencegıne ınanmıstım.cok sevınclıyım suan inşallah bende hayırlısıyla haftaya kalp atısını duyarım sevıncımı sizlerle paylasırım :1hug:
merhaba arkadaşlar,ben de ağustos annesiyim gruba yeni katıldım.bebişim henüz 7 haftalık.herkese hayırlı bi hamilelik dönemi diliyorum

hosgeldın canım ve derya79 arkadasım sende hosgeldın canım.hayırlı saglıklı bı hamılelık diliyorum

herkese tekrar merhaba bu cin takvimi nedir ? herkesi yazmışsınız beni neden yazmadınız bende burdayım beni unutmayın !!!!

aftabru merhaba.doktordan sonra mutlaka yaz. ben en son tam 7 haftada gittim doktora.7+5 'te nasıl oluyor merek ediyorum.bana 12. haftada gel dedi.çok mu uzun bu ara?bakalım doktorun sana ne diyecek.güzel haberlerle dön inşallah..

saol canım iyi temennilerin için.
5 hafta ara vereceksin yani muayenelere.... aslında normal ama benim biraz özel bir durumum olduğu için 2 haftada bir mutlaka doktora gideceğim hamileliğim boyunca. allahtan hastane işyerime çok yakın. yürüyerek gidiyorum 5 dakikada.

benide taaa 1 ay sonra çağırdı bende en son 6+3 de gitmiştim..... ama ben dayanamayıp haftaya cumartesiye randevu aldım aradan 15 gün geçmiş oluyor ozaman nasipse 8+4 olacağız meleklerimiz çok hızlı büyüyor her gidişimizde epey büyüyorlar maşallah.....

aftabru hadi bakalım hayırlı haberlerle dön dr.dan.... sen daha önce gitmişmiydin kalp atışlarını falan görmeye yoksa ilkmi gideceksin......

listemiz epey kalabalıklaştı hoşgeldiniz kızlar nüfusta patlama olacak yazın valla....

herkese tekrar merhaba bu cin takvimi nedir ? herkesi yazmışsınız beni neden yazmadınız bende burdayım beni unutmayın !!!!
masmavicim kafamıza gore bakamıyoruz sen dogum tarihini yazıosun gunn ay yıl ve sat yazıosun ona gore bakıyoruzz. yada link vermistim ordan kendin bakıp soyluosun listeye eklioruz seker

benide 10.hafta cagirdi ve tum testlerini ozaman yapıcam dedi suan hicbirsey yapmadı bende bilmiom 4 hafta nasıl gecer :)

arkadaşlar şu soruyu çok soruyorum ama,şimdi benim son adet tarihim22 kasım,.daha küçüktür diye doktora gitmedim.sizce nezaman gideyim.bi tarih verirseniz sevinirima.s.

dide bende 7+3 te gittim benim hesabıma göre.7+1 dedi gerçi doktor.ve 2 hafta sonra tekrar gel gelişimine bakalım dedi.demekki senin bebeğin maşallah iyiki 1 ay sonraya vermiş randevuyu.benim 2 hafta sonra gidicem ondan sonra aylık gitmeye başlıcam.

babymom bu arada sen anlıyosun bu işlerden bi ağustos anneleri listesi olurda bakalım kaç kişi olduk.bundan sonra cok kişi eklenmez heralde...merak ettim kaç kişi olduk die.CADIARZU

babymom bu arada sen anlıyosun bu işlerden bi ağustos anneleri listesi olurda bakalım kaç kişi olduk.bundan sonra cok kişi eklenmez heralde...merak ettim kaç kişi olduk die.CADIARZU

gamzecim kac kisi oldugumuzun listesini minik kelebek tutuyo ben cin takvimi listesi tututorum ki ilerde saglamasını yapalım cin takvimi dogrumu yanlısmı die :) benim simdiye kadar gecmiste sorduklarımda hata vermedi ama bende verirse hic sasmam :)))

kızlar bişey sorcam benim ne midem bulanıyor ne başım dönüyor ne canım bişey istiyor bu normalmi
bide sigara içiyordum şimdi 1 tane içiyorum günde yaaa doktorda bişey demedi 4.haftalık henüz bişey olurmu ???

ben 6+2 yken gitmiştim en son. kalp atışını görmüştüm. çok hoş bir görüntü. insanın içinde bişeyler kıpırdıyor. gülesim gelmişti görünce. ama karından bakılsaydı belki göremezdik. şimdi de çok heyecanlıyım. umarım gelişimi normaldir. hemen yazarım size.

kızlar ben de 6 haftalıkken gitmiştim.miniğimin kalp atışlarını gördüm ve ağladım.3 mm.dedi dr.um ve çok normal dedi.benimkisi planlı olduğu için önceden tam kan ve idrar tetkikleri bir de smear yapmıştı.o yüzden bana taaaaaa 13 haftalıkken gelmemi söledi. o zaman 2 li test, kromozom ve ense kalınlıklarına bakacağını söledi.ama ben nasıl dayanırım bilemiyorum...
çok ösledim onu zaman çabuk geçsin.noooooooolur

babymom benim bebişim de çin takvimine göre erkekmiş.öncelikli hayırlı olması tabiki..

babyomooon ben niye listeden çıkmısımmm aglıycam ama zaten zar zor eklenmistim:)))
saka saka takılıyorum
bir arkadas renklendirmis listeyi kendini eklemis eski listeyi baz aldı sanırı ben yine çıkmısım. bana bakmıstın erkek yazmıstın

aftabru anadolu yakasındamısın hangi hastaneye idiyosun ?
ist da oturan arkadaslardan ozelikle hastaneye gidenler hangi hastaneye gidiyorlar acaba ? ben su anda medikal park goztepe ye gidiyorum.

masmavi benimde midem bulanmıyor canım birşey istemiyor bugün gittim doktora 5+3 üm
herkesin belirtisi farklı oluyor, sonraki randevun nezman aklındakileri sor doktoruna
sigara konusunda çok kızdım sana :1
doktorun söylemesine gerek varmı sence ? sen sigaranın zararlarını bilmiyormusun ?
sigara içtiğini bilse kesinlikle içme derdi doktorun
bebğinin sağlığı için içmemelisin arkadaşım üzüldüm bebeğin adına yasakkelime

en iyisi ben kendi kendimi ekleyeyim :))

cin takvimi listemiz

1 - babymom - kız
2 - NILUFERSAHH - erkek
3 - tuana3434 - kız
4 - aftabru - kız
5 - dide - erkek
6 - petrik - erkek
7 - basak35 - erkek
8 - desdona - erkek
9 - defnedamla - kız
10 - Lalece - erkek
11 - perlin - kız
12 - norraa - erkek
13 - gamze_hlm - kız
14 - tazefasulye - kız
15 - evriş- erkek
16 - milkshake-kız
17 - Esrako - erkek

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…