2009 Ağustos Ayında Doğum yapacaklar buraya.

sen gitmedinmi hala ne geziyorsun sitelerde.o takvime doğum tarihini ve satını yazınca kendisi veriyor canım leyla

kızlar çin takvimine göre cinsiyeti hesaplarken son adet gördüğün aymı döllenmenin olduğu ay mı hesaplanıyor 28 ekim son adetim ama ekim mi kasım mı hamile kaldığım ay
herkese hoşbulduk diyorum inşallah sağlıklı hamilelikler de geçiririz hepimiz

BENİM VERDİGİM LİNKTE HAMİLE KALDIGIN ayı yazıyorsun . hamile kaldıgın ay kasım oluyor

kızlar çok uzun bir aradan sonra hepinize merhabalar.umarım iyisinizdir geçmişi okudum çok şükür artmışız kaybımız yok.inşallah 9 ay böyle gider.
evriş canım başın sağolsun.herşey bizim için.allah geride kalanlara uzun ömür versin.kızlar maşallah iyi kaynatıyorsunuz.ben okulda çok fazla yoruluyorum eve geliyorum yemek erken sızıyorum.çok halsizim ve uykusuz.deli gibi yiyorum ama mide bulantılarım banamısın demiyor.
8+4 olduk kızlar.çok şükür şimdilik sorunumuz yok.eşim ikinci dönem çalışmamı istemiyor o yüzden 15 tatilde okula veda ediyorum doktorumada söyledi oda ben rapor veririm çalışma dedi.o zaman bol bol netteyim.tüm tahlillerim yapıldı hepsi temiz çıktı.bebişimde gün gün büyüyor maşallah.allahım bebeklerimizi zamanında kollarımıza versin.
babymom benimde erkek gözüküyor canım güzel listene eklersen sevinirim.
bir aksilik olmazsa net doğumum 4 ağustosmuş.inşallah normal doğum yapacağım.kendinize ve yiğenlerime iyi bakın.

cin takvimi listemiz

1- babymom- kız
2-NILUFERSAHH- erkek
3- tuana3434- kız
4-aftabru- kız
5-dide- erkek
6- petrik - erkek
7-basak35- erkek
8-desdona- erkek
9-defnedamla- kız
10-Lalece-erkek
11-perlin- kız
12-norraa- erkek
13-gamze_hlm- kız
14-esrako- erkek
15-evris-erkek
16-milkshake-kız
17-tazefasulye-kız
18-mercimekim- erkek
19-kayra42-erkek

mehaba canım.gerçekten mucize yaşadıkların.Allah tamamına erdirsin.önce sen doğum yapacaksın sanırım.ben de eskişehirden geldim buraya ailem eskişehirde oturuyor.hemşo sayılırız:lepi:

cin takvimi listemiz

1- babymom- kız
2-NILUFERSAHH- erkek
3- tuana3434- kız
4-aftabru- kız
5-dide- erkek
6- petrik - erkek
7-basak35- erkek
8-desdona- erkek
9-defnedamla- kız
10-Lalece-erkek
11-perlin- kız
12-norraa- erkek
13-gamze_hlm- kız
14-esrako- erkek
15-evris-erkek
16-milkshake-kız
17-tazefasulye-kız
18-mercimekim- erkek
19-kayra42-erkek
20-nazlı03-erkek

semall neden dusuk riski varmıs ? kanamanmı var ?
bol bol dinlen insallah boyle bir olumsuzluk yasanmaz bebeugin buyumeye devam eder.

kızlar ya bende 7+3 hamişim benimde konusmaya hakkım var ben yenıyım dıye kımse benle konusmuyor ya herkez tanıdıklarıyla muhabbet ediyo neyse bebişim ve bana arkadaşlık edicek kimse yok sanırım
comely askolsun ya tamam hamilelik hormonları alınganlık yapıyorda e bizde hamileyiz:))
hayırlı olsun hamileligin tamamına erdirirsin saglıkla insalah.

rica ederim canım cok merak ediorum kimlerinki dogru cıkacak acaba :)kaydirigubbakcemile5

canım ben birçok sitede bakmıştım yorumcu diye bir site var orayada baktım arkadaşlarım hep oradan hesapladı hepsinin tuttu benim oradada erkek diyor.aman kızımda yok oğlumda.rabbim kucaklarımızı boş bırakmasın.:Saruboceq:sağlıklı zamanında hayırlı gelsinler.bebeğimle nefes aldığım her güne çok şükür....:Saruboceq:

kızlar ya bende 7+3 hamişim benimde konusmaya hakkım var ben yenıyım dıye kımse benle konusmuyor ya herkez tanıdıklarıyla muhabbet ediyo neyse bebişim ve bana arkadaşlık edicek kimse yok sanırım

olur mu hiç öyle şey, hayırlı olsun. Ben yeni gördüm seni. Herkes her an giremiyor ya ondandır.... Kalp atışını duydun mu?

Siteye bugün kayıt oldum. 6+4 günlük hamileyim. Allah kısmet ederse Ağustosta doğum olacak. Daha önceden 2 düşüğüm var. İkisi de 8 haftalıkken oldu. Eşimde varikosel vardı ameliyattan sonra o düzeldi ama bende ne sorun var bulunamıyor. İnşallah Rabbim bunu bize bağışlar, sağlıklı hayırlı bir şekilde kucağımıza alırız. Allah herkesi sağlıkla yavrusuna kavuştursun.

canım ins bu sefer bebisin tutunacak toipigimiz hepimize ugur getircek:CüvCüv:hihoyyyt

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…