2009 Ağustos Ayında Doğum yapacaklar buraya.

arkadaşlar neden kimse yazmıyo bana yaaaaaaaaaaaaaaaaasenağlama

Ay geldimmmm.. :))) yeni gördümm mesajı, o kadını biliyorum ben, gercekten iyi oldugunu soyluyorlar, hatta benim kayınvalıdemde kendısıne gider, bende gıtmıstım bir kere.. gayet ıyıdır.. bence senı her ay goren işin ehline gitmen hem bebegın hem de senin için en dogrusu.

Bhuk ne sordun arkadasım ne yazalım ben mi kaçırdım birseymi sordun ?

cok saolun canlarım
esrakom merak etme geleyim bizde istanbul cıkarması yaparız insallah

mai beyaz benimde aynı 10-5 11-6 falan çıkıyo o zaman normal doğumun sakıncası yok çok sevindimkaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

allah hep böyle güzel haberler almanı sağlasın...maşallah...

kızlar durumumuz netlestı donuyoruz tr ye yasasın cok ama cok mutluyum

ne mutlu sana...memleketimiz gibisi yok...

Norraa geçmiş olsun canım..ucuz atlatmışsın...

Burcubegüm aramıza hoşgeldin...

Aidaa çok teşekkür ederim paylaşımların için...

baby gözün aydın..ne güsel evine ,,yurduna dönüyopn...inşallah güsel bir işte bulursnuz...

Eylemcim bakmak istersen Ceylan'da indirim var..dün merkezdekine baktım erkek için bişey kalmamış ama Alanyum'da bodyler felan var...haberin varmıydı bilmiyorum..ben yeni öğrendim de...

BU KIZLARRR HALA YOK YAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!!!!!!! Neredeler bunlar ???

HELİNNNNNNNNNNNNNNNN

AFTABRUUUUUUUUUUUUUUUU

babycim çok sevindim gözün aydın..... kurtuluyorsun artık ordan.... daha sağlıklı beslenirsin..... ne güzel kayınvalidende yakınmış her şeyine yardımcı olurlar az yada çok.....gözün adın canım yeniden....

ya işi olsalarda onlar yine uğrar çıkarlardı..... heleki aftabru bilgisayar başında hani arızalanması falan söz konusu olamaz..... bende çok merak ediyorum ikinisinde inşallah kötü birşey olmamıştır offffff.....

merhaba kızlar nasılsınız .helin ve aftabrudan ses yok mu hala .ben azcık gerilere şöle bi bakayım geliyorum.

petrikcim özlem hnmdan pek menun değilim açıkçası 4 ay oraya gittim o kadar ilgisizki bi kere ne zaman gitsem hemen hemen 1 saat bekletildim randevulu olmasına ramen bunun yanı sıra gidiyorum ne kiloma bakılıyo ne tansiyonuma güleryüz yok yani insan hamişken ister istemez ilgi bekliyor soru soruyoruz kadının ağzından bıçakla cvp alıyorum bende bi tavsiye üstüne gitmiştim tavsiye eden arkadşaımda martta doğurucak oda değiştrdi hastaneyi.ssklı olduğum halde iki kere özel parası aldılar bi ton test parası vs ödedim iyice sinir oldum üstüne üstlük ben sarıyerde oturuyorum sarıyerden b.evlere gidiyodum sonra düşündüm son aylarda nasıl giderim arabada kullanamam vesait desen çok uzak evime yakın hiç hastanede yok en sonunda bu avicennayı buldum tesadüf ismi avicenna ensar hastanesi esenlerdede varmış ama ben gültepeye gidiyorum hem evimede biraz yakın diğerine göre bi gittim bal gibi bi doktor leyla hn isminde gittim hemen tansiyonum kilom ölçülerim vs herşeyime bakıldı sıkıntım soruldu sohbet ortamında öyle güzeldiki iki kez gittim doğumuda orda yapmayı düşünüyorum bakalım..ama sana tavsiyem medicanaya gidiceksen orada düzgün bey var ben hamile kalmadan önce bi kere gitmiştim çok iyi bi doktor sırf bayan diye özleme gitmeyi tercih ettim düzgün beyden randevu al bence oda şeker gibi benim evim yakın olsa düzgün beye gitmek isterdim..

benim doktorum kesinlikle izin vermiyor çekim yapmamıza..bir kere teklif ettim eşim işteydi gelememişti çeksem ona da izletsem..çok acayip bir şey demişim gibi .moralim bozuldu şimdi
benim bebeğin sağ yerleşimli olduğunu söylemişti dopplere gittiğim doktor ve erkek demişti.
kızlar durumumuz netlestı donuyoruz tr ye yasasın cok ama cok mutluyum
mutluluğun artsın baby..kutlarım
bu gün moralim çok bozuk dostlar.işyerinde arşiv işlerine gömülmüş durumdayız..eskilerin yaptığı gerizekalı hataları da düzelttiğimiz halde müdürümüz gelip bu dağınıklık hoşuma gitmiyor dedi.bir de yanın da bir arkadaşını getirmiş..adam da bu işlerden uzaktan yakından alakası olmayan biri..bu da bir kaç bir şey söyleyince ben patladım..bilmediğiniz şeyler hakkında konuşmayın dedim..eşim de diyor nbana çok sinirlisin ben de asıl sen çok sakinsin diye çıkıştım..sonra belimkarnım ağırmaya başladı..hala da çok fenayım ağlamak istiyorum sinirden:çok üzgünüm:

baby çok sevindim senin için,

gypsyesra gözün aydın tosununada maşallah, burcu begüm hoşgeldin, norracım sanada çok geçmiş olsun tatlım, bir daha yaşamaman dileğiyle,

burdayım kız oğluşumu konuşuyormuşşsunuz .inanın bende sizin kadar şoktayım hatta bende haftasına baktım yanlız iki hafta önden gidiyor teyzeleri tahmini fetal ağırlık böülümünde bu değer yazıyor .maşallah

doğru diyorsun evriş kimsenin beni bebeğimi üzmeye hakkı yok seni dinliyorum ve gereksiz insanlar için moralimi bozmuyorum, bebeğimi düşünüyorum hihoyyyt saol tatlı evriş, eşimde moralim düzelsin diye beni gezmeye götürecekmiş bakalım nereye götürecek :)

anladım ama bunları yaşamadım ben çok ilgili diyemem ama her gittiğimde kilomu ölçüyor tansiyona 1 kez baktı, her aradıgımda sorularıma cevap veriyor, çok konuşkan biri değil tabi soru sorunca cavep veriyor, işyerime çok yakın yürüyerek 5 dk.lık mesafede
bende testlerin pahalılıgından şikayetçiyim, doğum masrafını da öğreneyim belki değiştiririm, eşim erkek doktora gitmemi istemez hatun bulmam lazım : )

canim ikisindede uygulanan ayni anestezi birinde daha guclu veriliyor ilac.. aslinda uzun zamandir var o yontem ogrencilik yillarimdan hatirliyorum..ben dogumunda sezeryaninda her turunden korkuyorum ikisine de birebir girdim, hatta cocuk dogumuna bile yardimci oldum staj yaparken, o yuzden korkuyorum iste...o zaman kesinlikle cocuk dogurmicam demistim ama :))) geldi bizim sipa:)))ama yinede epiduralli normali secicem heralde...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…