2009 Ağustos Ayında Doğum yapacaklar buraya.

bu arada bebeğinizin güzel gelişmesini istiyorsanız doğru nefes alamayı öğrenin kızlar zira bebeğe oksijeni biz sağladığımız için doğru nefes almak bebeğin gelişimine çok katkısı var ve kilo almasına .
BENDE ÇIKIYORUM İYİ AKŞAMLAR.

kızlar Aftabru en son girdiği günün akşamı 3'lü sonucumu almaya gidicem demiş....umarım kötü bişey yoktur.....meraktan çatlatma Aftabru....yaz bize...

Helin sık sık giremiyodu..açıkçası onunla ilgili çok endişem yok ama tabiki onu da merak etmekten kendimi alıkoyamıyorum...

Umarım hem helin den hemde aftabru ndan iyi haberler alırız tez zamanda.
Eşinde inşallah tez zamanda gönlüne göre bi iş bulur sende dediğin gibi biş süre dinlenirsin ohh evriş gibi yatağın içinde sağa sola dönüp zapping yaparak mesaini tamamlarsın annesi :)Valla en güzeli. Tabi bi süre sonra sıkıcı oluyo biliyorum. Tam sıkıldığın zaman sende bulursun inşallah bi iş.

Skaleynmaster aldığın cicileri eklesen model çalarım bende :) Ben henüz bebişe de kendime de bi şeyler almadım. Dr amcası eğer gördüğü pipiden emin olursa 4 martta başlarım artık ufak tefek bi şeylere.

Kızlarr yrn görüşmek üzere, şimdilik hoşçakalıın.. ben kaçtıımmmm öptüm hepiniziiiii a.s.

Iyi aksamlar arkadaslar...sabahtan beri sizi takip ediyorum ama cevap yazamadim..öncelikle Abtabru ve Helin icin bende endiselenmeye basladim..insallah kötü birsey yoktur ve bir an önce bizi haberdar ederler...senağlama Babymon senin adina cok sevindim..eminimki esinde cabucak bir is bulur..benim yerimede güzel ülkemin tadini cikar...senağlama diger arkadaslarimda umarim cok iyidirler...Kizlar yarin benim icin büyük gün..bebisimi görecegim..ve acayip heyecanliyim..herhalde bu gece ben uyuyamam.. insallah hersey yolundadir..bu arada 17.haftamda bitti ve 18.haftaya girdim..herhalde cinsiyetide belli olur..bu yüzdende cok heyecanliyim..ne kadarda farketmez desemde merakima engel olamiyorum..artik hayirlisi...gamyoncuiremsu

bol sans canim, insallah cinsiyetini ogrnirsin, guzel haberlerle...

bygün buranın tadı yok herkesler nerelere gitmişler.
eee göbişler büyüdükçe nazlarda artıyor sanırım ha kızlar onun içinmi burası böyle boş.

aaa dizi saati tabi ben burda yanlız yanlız takılmak istemiyorum .bende çıktım iyi akşamlar.yarın görüşürüz.

selam hanımlar ikili test sonucuna göre cinsyet belli oluyor mu
benim 13.11 çıktı sizler benden bir ay öndesiniz galiba hiç ikili test sonucuna göre cinsiyeti tutan oldumu
yardımınıza ihtiyacım var bana cvp yazarsanız (inanılmaz merak ediyorum ilk bebeğim çok önemli değil allah sağlık versin ama beni anlıuyorsunuzdur çok heyecanlanıyorum) :))

selam hanımlar ikili test sonucuna göre cinsyet belli oluyor mu
benim 13.11 çıktı sizler benden bir ay öndesiniz galiba hiç ikili test sonucuna göre cinsiyeti tutan oldumu
yardımınıza ihtiyacım var bana cvp yazarsanız (inanılmaz merak ediyorum ilk bebeğim çok önemli değil allah sağlık versin ama beni anlıuyorsunuzdur çok heyecanlanıyorum) :))

kızlar hepinize ayrı ayrı teşekkür ederim..darısı sizin başınıza....hepinizin testleri güzel çıkar inşallah...

halamı yok aftabru ve helin...kızlar nerdesiniz................................?

ARKADAŞLAR BEN bişey merak ediyorum ne YAZSAM KİMSE DÖNMÜYO AÇABA ORDA GURUPLAŞMA MI VAR YANI TANIMADIKLARINIZA BİŞEY YAZMIYOSUNUZ AYNI İSİMLER YAZIŞIYO HEP SAĞLIK OLSUN BAKALIM EĞER UYMAZSA ÇIKARIZ NE YAPALIM

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…