2009 Ağustos Ayında Doğum yapacaklar buraya.

maibeyaz sen hangi sehirdesin devlet hast fiyatı vs yada bu dedigin rakam ozelde mumkun değil bu rakamlar.
benim ozel sigortam var normalde hastanenin ikili test ucreti 200 ytl ozel sigorta %80 karsılıyor bened %20 yani 40 ytl verdim ikili için.

banucum ben simdi sana ozelden mesaj atagım gormeme ihtimalin varmı ekranın sag ust kosesinde ozel mesaj 1 tane yazacak.
bu arada hastane ve yine can beyle ilgili değisik yorumlar okumak istersen doktor ve hastane tavsiyeleri baslıgı altında yine bu sitede tabi medikal park goztepe hakkında diye bir topik var. benim ordan tanıstıgım birkaç arkadas daha var can bey e giden. guzel paylasımlar oluyor orayada bir bak istersen. ama haftamız yakın ikimzinde çok seyi karsılastırabiliriz guzel olur

esrakocuğum bende ankarada yaşıyorum . ve özel hastaneye gidiyorum. ayrıca ssk lıyım. 2 li test için hiç ücret ödemedim. 3 lü estte sadece 10 tl aldılar.a.s

kızlar bir arkadaşım badem yağının kıllanma yaptını söylemiş ya bende badem yağımı alsam dyodum kaldı bebek yağı almak iyisi galiba

maibeyaz sen hangi sehirdesin devlet hast fiyatı vs yada bu dedigin rakam ozelde mumkun değil bu rakamlar.
benim ozel sigortam var normalde hastanenin ikili test ucreti 200 ytl ozel sigorta %80 karsılıyor bened %20 yani 40 ytl verdim ikili için.

banucum ben simdi sana ozelden mesaj atagım gormeme ihtimalin varmı ekranın sag ust kosesinde ozel mesaj 1 tane yazacak.
bu arada hastane ve yine can beyle ilgili değisik yorumlar okumak istersen doktor ve hastane tavsiyeleri baslıgı altında yine bu sitede tabi medikal park goztepe hakkında diye bir topik var. benim ordan tanıstıgım birkaç arkadas daha var can bey e giden. guzel paylasımlar oluyor orayada bir bak istersen. ama haftamız yakın ikimzinde çok seyi karsılastırabiliriz guzel olur

esracım gelen mesajını gördüm. bende sana yolladım. umarım benım mesajımda senın eline geçmiştir. bu arada tavsiyen için teşekkürler. bi ara bakıyım dediğin başlığa

kızlar bir arkadaşım badem yağının kıllanma yaptını söylemiş ya bende badem yağımı alsam dyodum kaldı bebek yağı almak iyisi galiba

bhuk acı badem yağı kıllanma yapmıyorum, hatta acı badem yağının kremi var yüz için

babymom gözün aydın , sevindim senin adına kurtuluyorsun yağlı yemeklerden : )

kızlar durumumuz netlestı donuyoruz tr ye yasasın cok ama cok mutluyum

babyyy çok sevindimmmmmm. Senin adına da kendi adımada . Istanbula geliyorsunuz değilmi. Simdi izmire yerlescegiz dersen dusup bayılıyırım hatta ordaki bulusmaya katılırsan ortamdanda catlarım :)))

cok tskler arkadaslar. evim istanbulda mobilyalarımın ustu ortulu oyle bekliodu bizi hem k.valdemlerde yakın gidince bol bol nazlanıcam cok sukur ilgilenen birileri olcak. annemde adapazarında 2 saatlik yol orayada giderim. ilk etapta esimin is sorunu olabilir ama cokta takmıoruz kısmeti veren Allah kapının birini kapar otekini acar.

norra epidural derken bele kadar uyuşturulup sonra normal doğum yapılıyo unumu kastediyosun yoksa epidural sezeryanmı ben bu yöntemi yeni öğrendim dün doğum hikayelerin okuyodum iki kiş anlatmış epiduralle normal doğum yapmışlar çok güzel geçmiş benim çok hoşuma gitti... yeni çıkmış acaba benim gittiğim hastanede yaparlarmı ben böyle bi doğum isterdim bide suda doğumu çok merak ediyorum

kızlar durumumuz netlestı donuyoruz tr ye yasasın cok ama cok mutluyum

Hadı gözün aydın baybcım...

Esra bende özlem hn. gidiyorum, özlem hndan memnun değilmiydin anlatsana biraz, avicenna hiç duymadım bahçelievlerdemi? bana yakınsa bi deneyebilirim

Evriş üzülmemeyi nasıl başarıcam çok kafaya takıyorum benneyaptımki üzüntüyle uyudum belkiden ondan çıktı uçuk öğretsene bana -tatlicadiarzu-

Ah petrikim nası anlatayım ki ben sana bunu şimdi, bu konuda taş oldum ben yaşaya yaşaya.. olursa bana oluyor, kimseye bir sey oldugu yok, o yüzden de düşersem de kafamı kaldırdıgımda en yakınım dedıgın ınsanların bıle olmadıgını cok görursun, üzülmek, hastalık demektir, çökmek demektir.. benim de öyle bır lüksüm yok acıkcası. Ve üzüntülü, sıkıntılı, hastalıklı, asık suratlı ınsanları malesef ki kimseler sevmez,kaçarlar senden. Yalnız doğuyoruz, yalnız yasıyoruz, yalnız ölüyoruz.. o yüzden de kimse yüzünden üzülmeye değmez, hele hele bir de evlat tasıyorsan..

[

konyadayım canım... benim aradığım yerler de hep özel hastane... devlette çok bekletiyolar...

kızlar ben izmir bucada oturuyorum rutin konrollerimede buca tıp a gidiyorum aylin hanm acaba oraya giden varmı aranızda yada duyan çok memlünum ama 30 ayda biraz kouyo ya taramalar falan iştende çıktım malümkriz acaba aylin hanıma giden arkadaşlar varmı

Kızlar 2 li konusunda kazık yiyenlerin sanırım biri de benim :çok üzgünüm: tam hatırlamamak la beraber 200-250 arası bişi ödedik kötükedihüso
Burcubegum aramıza hoşgeldin.. sende bir sparta annesiisin demek gamyoncuiremsu
Gypsyesra gözün aydın canım, MAŞALLAH bebişinee :nazar:
Norraacıım, Allah korumuş canım.. Çok geçmiş olsun.. Üzüldüm çok.. :teselli:
Babaymom, gözün aydın canıııımm.. Nasıl sevindiğini tahmin edebiliyorum..Bebişin uğurlu geldii hihoyyyt
Aftabru ve Helin umarım iyisinizdirr... Hadi bizi daha fazla üzmeden çıkın ortayaaa senağlama

bide kızlar bi şey sorucam bildiğim kadarıyla yüksek tansiyon olduğu zaman sezaryan yapılıyomuş doğumda dahada artabilir diye ve gebelik döneminde gebelik tansiyonu denilen yüksek tansiyon oluyomuş bende tam zıttı genelde tansiyonum hep düşük çıkıyo acaba tansiyonu düşük diye sezeryana alırlarmı diye tereddüt ediyorum.

canım tansiyonun kaçlarda çıkıyo... benim 10-4, 9-4 falan çıkardı hep... normal olacaktı ama tam doğuma girerken oğlum kilolu olunca ve kordonu boynuna dolayınca acilen sezeryana aldılar... normal oluyo diye biliyorum ben...

arkadaşlar bişey danışcam izmirli olup buca tıp giden varmı aranızda aylin hanıma memlün mü yada duyan ben ona gidiyorum ama biraz phalı ya başkada hiç bilmiyorum doktor bilmiyorum ki ayda 30 ytl taramalar testler hariç

X