2009 Ağustos Ayında Doğum yapacaklar buraya.

banucum sevnidim aynı dr olduguna:) hemen ozelden dedikodusunu yapalım dr un anlatcak çok seyim var :)) genel olarak memnunum ama burdan okuyan baska insanlar varsa yanlıs anlasılmasın. dr umun kariyerini zerre kadarda olsa oulumsuz etkilememk istemem:)

kizlar simdi cok alakasiz olucak ama sadece meraktan soruyorum, tr'de dogum sonrasi kac gun hastanede kaliniyor, sezeryan sonrasi kac gun???

minik kelebek ozaman benim tarihimi değiştirirmisin 18 ağustos olarak malesef cinsiyetimiz belli değil 7 marttaki randevumu 3 marta aldım bakalım inşallah öğrenicez bende tickerımı değiştiriyim

banu brs ismin banu mu bu arada :) yazmak zor oluyorda :)

medikal park da uçlu test fiyatını sordunmu ?

diger soran arkadaslar çin ikili testi ben 200 ytl ye yaptırdım

200 mü:1shok:.. ben şimdi sordum hastanelere ikili için ücret alınmıyor üçlü test 11 lira dediler...

normal doğum 1 sezeryan 2 gün olarak biliyorum nie alakasız olsun norracım

SEERNİCİM doktor annenin durumuna da bakıp kendi karar veriyor doğum tarihine dediler. Ultrason yada sat sonuçları yaklaşık bir tarih belirlemek için. Eğer sat kesin değilse ultrasondan doğum tarihi esas alınıyormuş ama 9.aya girildiğinde annenin ve bebeğin durumuna ve doğumun nasıl olacağına bağlı olarak doktor belirliyormuş.

Biliyorum o haberi, ondan aklıma geldi benim de, dedim biliyorsa dagıldı kızcağız. Saolasın canım yaa anlayısın ıcın, atesım cıkıyor dıyınce bende telaşlandım halıyle. Aslında üzülüp üzülmeyeceğimize biz kendimiz karar verıyoruz biliyorsun bunu değil mi? Kımse bizi istese de uzemez.Bunu unutmamanı dilerim.

kizlar simdi cok alakasiz olucak ama sadece meraktan soruyorum, tr'de dogum sonrasi kac gun hastanede kaliniyor, sezeryan sonrasi kac gun???

Bir gün kuzu.. sabah oluyorsan ertesi sabah cıkarıyorlar.

normal doğum 1 sezeryan 2 gün olarak biliyorum nie alakasız olsun norracım

belki daha erkendir diye, burda 3 gece tutuyorlar normal dogum sonrasi, onceden 4 mus( sezeryani bilmiyorum ama burda cok zor durum olmadikca sezeryan yapmiyorlar, hep normal dogumm....

gpy esra yani adas :)
istanbuldamısın ? avicenna hast nerde acaba hiç duymadım adını ?

tabikide özelden dedikodusunu yaparız. hatta çok sevindim benle aynı doktora giden bir arkadaş bulduğum için. ama bişey itiraf edebilirmiyim ? ben özelden ne yazıkki mesaj atmasını bilmiyorum. sen yollaki bende sana yollayabileyim oldumu

erkekten kiza donen nadiren oluyormus. çunku her gordukleri uzantıya pipi demiyor dr lar. istisna olur heralde ama genelde birsey gorunmuyorsa kiz olarak yorumlanıyor ama birkaç hafta sonra pipi belirebiliyormus .tam tersini çok duydum yani kiz denip erkek olmasını.

genellikle 2 gece kalınıyor ama ben mesela oglumu aksam 21,25 de dogurmustum o aksamı saymadılar oaksamla birlikte 3 gece geçirmis oldum hastanede

teşekkür ederim aida tekrar verdiğin bilgiler için 15 ağustos eşimin babasının ölüm yıl dönümü 17 ağustos deprem doğum tarihimde bunlara yakın olcağı için tereddüt ediyorum inşallah bu tarihlere denk gelmez

norra aslında doğru olan orda yapıldığı gibiymiş burda herkes abarttı kimse doktora bırakmıyo direk ben sezaryan istiyorum diyolar bende inşallah normal doğum istiyorum doktor aksini söylemedikçe

200 mü:1shok:.. ben şimdi sordum hastanelere ikili için ücret alınmıyor üçlü test 11 lira dediler...

maibeyaz sen hangi sehirdesin devlet hast fiyatı vs yada bu dedigin rakam ozelde mumkun değil bu rakamlar.
benim ozel sigortam var normalde hastanenin ikili test ucreti 200 ytl ozel sigorta %80 karsılıyor bened %20 yani 40 ytl verdim ikili için.

banucum ben simdi sana ozelden mesaj atagım gormeme ihtimalin varmı ekranın sag ust kosesinde ozel mesaj 1 tane yazacak.
bu arada hastane ve yine can beyle ilgili değisik yorumlar okumak istersen doktor ve hastane tavsiyeleri baslıgı altında yine bu sitede tabi medikal park goztepe hakkında diye bir topik var. benim ordan tanıstıgım birkaç arkadas daha var can bey e giden. guzel paylasımlar oluyor orayada bir bak istersen. ama haftamız yakın ikimzinde çok seyi karsılastırabiliriz guzel olur

bilgiler icin tesekurler kizlar, ben hastaneye tahammul edemeyen biri olarak nasil o kadar kalicam diye dusunyorum allahtan 3 e indirmisler...uff catlarim ben...bide hangi hastanede dogurucagima karar verebilsem...

bide kızlar bi şey sorucam bildiğim kadarıyla yüksek tansiyon olduğu zaman sezaryan yapılıyomuş doğumda dahada artabilir diye ve gebelik döneminde gebelik tansiyonu denilen yüksek tansiyon oluyomuş bende tam zıttı genelde tansiyonum hep düşük çıkıyo acaba tansiyonu düşük diye sezeryana alırlarmı diye tereddüt ediyorum.

norra aslında doğru olan orda yapıldığı gibiymiş burda herkes abarttı kimse doktora bırakmıyo direk ben sezaryan istiyorum diyolar bende inşallah normal doğum istiyorum doktor aksini söylemedikçe

iyi de ben cok korkuyorum, epiduralden de, gerci sezeryandan da korkuyorum onun toparlanma safhasi daha agir oluyor..uff keske baska bi yolu olsa...

Petrik sen medicanada hangi doktora gidiyosun ? ben özlem hma gidiyordum şimdi avicennaya gidiyorum çok ama çok memnunum
Bnu_brs ben hastanemi değiştridm tamamen doktorda dahil iyikide değiştrimişimm

Esra bende özlem hn. gidiyorum, özlem hndan memnun değilmiydin anlatsana biraz, avicenna hiç duymadım bahçelievlerdemi? bana yakınsa bi deneyebilirim

Evriş üzülmemeyi nasıl başarıcam çok kafaya takıyorum benneyaptımki üzüntüyle uyudum belkiden ondan çıktı uçuk öğretsene bana -tatlicadiarzu-

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…