2009 Ağustos Ayında Doğum yapacaklar buraya.

anladım canım, her akşam bebe yağı sürüyorum heryerime, okşayarak kaşımaya çalışayım bari, alacağım bugün çatlak kremini

saç hurafesine gelince inanmam aslında ama ekim ayında kısacık kestirmiştim saçlarımı içinden iyiki kestirmişim dedim demek bir yanım kanmış hurafeye kaydirigubbakcemile3
kaktüs olayını bende duymuştum alacaktım ama unutmuşum iyi hatırlattın :)

Dide doktorum banada avent verdi 2 eczanede bulamadım bugün başka eczaneleri arayacağım

esrakocum güzel çiçek açanları var bu bitkinin ya annem hastasıdır renk renk açan çiçekleri vardı ben bildiğim halde almadım iş yerine yarın getireceğim başucuma koyacağım

evet arkadaşlar kaktüs radyasyonu absorbe eden ender bir karaktere sahipmiş. Bu yüzden en büyük nükleer santral yakınlarında tonlarca kaktüs bulunmaktaymış okulda hocalarımızda derdi

hemen kaktüs alıyorum...

BABYMOM, ben de hala çıkarıyorum sabahları. br hafta moladan sonra.... yanlız bu sabah çıkardıklarım yediklerimden çoktu, nasıl oldu anlamadım. hani atalarımız ne demiş "çarşıdan aldım bir tane eve geldim bin tane" di mi EVRİŞ?

dide bilgi için saol canım
çok şaşırdım kaşarda ve susamda ne kdar çok kalsiyum varmış, Evriş diyordu tahinde bol kalsiyum var diye, en çok asma yapragına şaşırdım

aftabru aynen bende inanamıyorum bazen demekki miden ogutememis biriktirmis butun gun olanları

petrik pekmeze ne demeli
buarada illa harnupmu olmalı ben burda keciboynuzu pekmezi bulamıyorum trden getittiririm ama diger pekmezlerin hepsi var. evdekinide bayramda getirmistim tr den ama bitti

seerni selam canım.
Benim Serbest Beta hcg:51.1 eşit 1,454 MoM
PAPP-A:3,170 eşit 0,701 Mom çıktı

beta hcg yüksek çıktığı için problem oldu bende 2 mart ta üçlü test yaptıracağım, artık hayırlısı Allah tan. Ama dediğim gibi umarım gerek olmaz ama doktor amniyosentez isterse yaptırırım ben kalan ayları zehir etmek istemem bebişime ve kendime.

Bebişimin ense kalınlığı ikili testte 1,6 mm çıkmıştı, ultrason değerleri de iyiydi

evet baby pekmezde de çok fazlaymış, süttü kalsiyum deposunu sanıyorduk
dide çok saol canım
listeye bakımca rahatladım ben günde 1500 miligram kalsiyum alıyorumdur
günde 2 koca bardak süt içiyorum, salata olmadan yemek yiyemem, sebze hastasıyım, her sabah tahin pekmez yemeye çalışıyorum ceviz, fındık yogurt oo iyi bari yarasın bebişime : )

günaydın kızlar... bugün kötü birgün .... işyerinde tadilat var kapıları söktüler donuyorum resmen... her yer boya kokuyor yağlı boya içim dışım boya oldu.... ayaklarım zonkladı soğuktan koridordaki bütün soğuk olduğu gibi kapıdan giriyor akşama kadarda kapılar takılmayacakmış..... hasta olmasam bari....

dün akşam meşhur keçiboynuzu pekmezini aldım koska marka olanı bir hevesle eve geldim hemen yiyeyim dedim ama oda ne kapağı açar açmaz çok kötü koktukafamçokkarıştı sonra parmağımın ucuyla tadına bakayım dedim ama yok ben onu yiyeyem ya çok kötü tadı böyle çok yoğun geliyor bunu yemenin başka bir yolu varmıfisfisfis

yok BABY harnup şart değil diğer pekmezler de olur. ama harnupu daha çok sevdim ve galiba en besleyicisi oymuş. ben şimdi her sabah iki kaşık içiyorum.

Gunaydin guzel hamisler, bugun isi ektim evdeyim:)))Bizim patron izinliydi, bende hastayim diye gitmiycem, evde dinlenicam biraz:)))
:teytey:
iz,
Cnim benimde kedim var 5 senedir bizimle ve bizimle koyun koyuna yatar, bende gecirmememe sasirdim, doktor kediniz hic ev disina cikmadiysa hastalikli degildir, temizdir dedi ve risk yikanmamais sebze ve cig etten kapabilecegimden daha azmis:))

canım burko ben gune sizden 2 saat once baslıyorum burda 2saat onden gidiyoruz ise gelir gelmez msj yazıyorum canımcım.
Yazik bana ben tr ekilerden 1 saat sonrayim, en gec ben yaziyorum, erken kalksam bile:)))

Güzel anneler, yüzümde yer yer kuruma var. Sağ tarafta dudağımın üstü ile yanağım arasında. Sizin de cildinizde bozulma oldu mu, krem kullanıyor musunuz?
Canim benim udaklarim haftalardik catlak cok su icmeme ragmen,ve alnim cenemi sivilceler basti, bitkisel ozlu maske kullaniyorum, nemlendiriyorum amahic ise yaramiyor..

Artik esim alisti alttan ustten koyveriyorum, yoksa catliycam, igrenc bisi oldum, evde iyide disarda tutmak kotu oluyor...

kızlar...
''hamileyken saç kestirirsen çocuğunun aklı kısa olur'' hurafesine inanan var mı?? ya da inanmayıp ta ''ben yine de kestirmiyeyim içim rahat etsin'' diyen var mı??

Yok arkadaslar inanmayin boyle hurafelere, ne alakasi var, ben nisan gibi trde kuaforume gidip sekil verdirmayi dusunuyorum...

Canim toxo sadece kedilerde barsaklarinda ureyebiliyor, ve diskilarindaki kistlerden bize geciyor, sebzelere de oyle...kopeklerde bi tehlike yok toxo icin..

yarasın canım bebeğine. ne güzel besleniyorsun. gerçi ben de çok dikkat ediyorum, zorla da olsa muhakkak yiyorum faydalı şeyleri aksatmadan.

aman dikkat et kendine, sıkı giyin. pekmezi de nefesini tutup iç bir dikişte. sonradan bi buruşuyor surat, için kıyılıyor, ama ilaç niyetine zaten zevkten değil.

Tahinle karistirip denesen tatlim, ekmekle falan yersin, tadini yumsatir tahin, ben bazen oyle yapiyorum midem yaninca..

Canim toxo sadece kedilerde barsaklarinda ureyebiliyor, ve diskilarindaki kistlerden bize geciyor, sebzelere de oyle...kopeklerde bi tehlike yok toxo icin..

hadi ya? ben hayvan dışkısından bulaşıyor sanıyordum. nedense aklımda öle kalmış. çok sevindim.

buarada gecmisi okurken bende ayni seyi dicektim, aftabru kesinlikle bu resim cok iyi olmus, cok hossun:))

rica ederim petrik..ben listenin çıktısını aldım her gruptan yiyebileceğim ve kalsiyum miktarı en yüksek olanları belirleyip hafta içerisine dağıtmayı düşünüyorum dengeli bir biçimde

ben normal pekmezi içiyordum..keçiboynuzu pekmezini de süte katıyorum sabahları kornflakes yerken.

bende kahvalti yapiyim bari bebisimle, birazdan ugrarim yine, bugun evdeyim rahat rahat kaynatirim izinle:))))

MİLKSHAKE biraz su ile karıştırıp içmeyi dene. Sade pekmez bana da ağır gelir ve üstüne su ekleyip içerim ben.

ben normal pekmezi içiyordum..keçiboynuzu pekmezini de süte katıyorum sabahları kornflakes yerken.

büyük hata arkadaşım.... pekmezi süt ürünüyle birlikte almaman daha doğru olur.
nasıl ki ıspanak da yoğurtla yenince, peynir çayla yenince besin değeri düşüyor, onun gibi. bence sen pekmezi ayrı sütü ayrı iç canım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…