2009 Ağustos Ayında Doğum yapacaklar buraya.

bdp iki şakak arasındaki mesafe.üçlü testte bdp ye göre haftayı girmişti doktorum.üçlüde sanırım kafatası ile ilgili problem varmı diyede bakıyorlar.

tamam evriş bu akşam koskanınkini ararım tüm marketlerde inşallah bulurum:)))) bu akşam sanırım koska keçiboynuzu pekmezi satışında patlama olacak:))))) ben bahtsız bedevi onuda bulamam şimdi((((

O heryerde var tatlım.. zebil gibi, çok yaygın bir marka, emin ol.

esrako ben muhasebecimizle konuştum onu anlatayım
dedimki dogumdan sonra çalışmayacağım ama 4 aylık yasal olan iznimin parasını ve işsizlik sigortasından para almak istiyorum
cevabı şöylerdi eğer doğum izni bitince işyeri sskdan çıkış yaparsa yasal olarak istiifa etmiş oluyorsun, ama doğum iznin bitince 1 ay kadar ödenirse ve sonra çıkış yapılırsa çalıştın işyeri seni çıkardı olur ozman işten çıktıgına dair evrak alırsın gerekli mercilere başvurur paranı alırsın dedi

yani kısmet olursa ben temmuzz ağustos eylül ekim aylarında resmi izinli oalcağım kasımda iş başı yapmam lazım işe gelmiyorum ama işyerim ssk mı ödüyor aralıkta beni işten çıkarıyor

umarım anlatabilmişimdir : )

yuppiii...... 4 . resimdeki bebek daha tombik. evriş gidemiorum zaten ütüler birikti hergün burdayım.popom sağa ve sola yayıldı oturmaktan. evi son 1 saatte toparlıorum tıkıştırıp eşim gelmeden. ben galiba kolik oldum. rehabilitasyona gidesim var. :jeyyar: milkshake ve tazefasulye isimlerine aş eriorum taze fasulye isitorum tatlı niyetine milkshake olursa süper olur.

netten o angel sound u sipariş vereim izmire gidince hazır olur. hemen dinlerim tosuncuğumu. ama
aftabru kızın için daha erken erkek arkadaş için. yeni nesil biraz hızlı ama bu kadar olmasın kaydirigubbakcemile3

bdp iki şakak arasındaki mesafe.üçlü testte bdp ye göre haftayı girmişti doktorum.üçlüde sanırım kafatası ile ilgili problem varmı diyede bakıyorlar.

benim son ultrasonda doktor bpd ye bakmış.ama kan testi yapmadık. burun kemiğine balmış bir de ense de minnacık bi yeri ölçmüş hihoyyyt bebişimin kafası 19.0 mm ayh yerim ben onu.kafası 1 ytl kadar bile deil. minikimmmmmm.içim acıdı valla

la cim benm doktorumn huyu bu hemen sölemio illa 14 olcakmışım bende haftaya başak bi doktora gidip ögrencem cinsiyetini..
09 09 09 demişsin ya benmde içim gidiyor sorma azcık daha tutsam bebişi çünkü bizim evlilik yıldönumumuz 9 eylul . doktor bana 26 yada 29 agst. ddi ben valla beynimi şartlandırıyorum benm bebeğim 9 eylulde dogcak diye...umarım saglıkla sıhhatle dogar napalım olmassa 3 kişilik aile olarak kutlarız bizde..oda ayrı bi mutluluk olur herhalde..bu arada iranı çok merak ediorum ya nasıl yaşıyosun orda resmi dil ne? insanların kılık kıyafeti nasıl..arabiistandaki bi arkadasım anlatmıştı bana arabistanda mesela oturdugun site içinde açık olabilomuşşsun ama genel alışveriş merkezlerine gideken mecburen çarşaf giyiyolarmış gib gibi.... bissürü bişiler..sen nasılsın oralarda..hep yiyeceklerdn bahsediosun kız birasda sosyal yaşamdan anlatta kültürümüz artsın...:)

ayy canım ya.çok şekersin.1 ytlyi mi ölçtün? çok hoşuma gitti yaaaahihoyyyt

PETRİK o işten çıkma-çıkarılma benim kabusum şu an...nolcak halim bilemiyorum...işim gereği şantiyede çalışıyorum...ve karnı burnunda ustaların arasında olmuo malesef...ve burdaki şantiyesi de bitti..son rütuşlar..ofisler ise istanbul ve antalyada..sanırım yakında çıkış verecekler...öyle hissediyorum...pek düşünmemeye çalışıorum ama işimi seviyodum...

Senden kalır yanım yok.. salla gitsinn cicimm.. gidebildiği yere kadarkaydirigubbakcemile3

Evrişcim 7 ağustos da fena tarih değil. 07.08.09. :))

O da benim hayalim ama bakalım dr ne zaman alacak.. temmuz sonu agustos bası demıstı bana.. bebiş anne karnında ne kadar kalsa ıyıdır.. benim sart be sart sezeryan olacagı ıcın kesin o kadar bekletmez beni Aidaaa ( Normalde dogum tarıhı 11 Agustos cunku.. ama olsa sahane olurdu di mi??

mericmekcim inşaat mühendisimisin ? zor olur canımya şantiyelerde, bende inşaat firmasında muhasebedeyim işçilerle uğraşmak zor
patronunla konuş canım ben öyle yaptım saolsunlar ne gereliyorsa yaparız dediler, sende söyle ama çıkmayı düşünmüyorsan onuda konuş sonuçta bu senin yasal hakkın 4 ay ücretli 6 ayda ücretsiz izin hakkın var

Son düzenleme:
Aidaa;Evrişcim 7 ağustos da fena tarih değil. 07.08.09. :))

benim bebiş 6 ağustosta docaktı nasipse ama 7ağustostaki uyumu hiç düşünmemiştim:))

Petrikim senden bir ricam var Şu çay lafını bi ordan kaldırsan, resmen gözüm takılıyor, yağlarım eriyor.. veya ısmını gorunce ben hemen gıdıp o kelimeyi arıyorum ısrarla, yani nası anlatsam sıkıntımı, vehamet derecesinde Petrikkk.. nolur acımı anlaaaaaaaaaaaaaaaaaa senağlama

Aidaa;Evrişcim 7 ağustos da fena tarih değil. 07.08.09. :))

benim bebiş 6 ağustosta docaktı nasipse ama 7ağustostaki uyumu hiç düşünmemiştim:))

İnşallahhhh.. hakkımızda hayırlısı olsun hepimizin.

evet canım inş.müh.yim...gerçekten çok zor ve acayip stressli..o yüzden hamileliğimi işin bitiş zamanına denk getirdim...maşallah diyeyim ilk denememizde tuttu..
ama canımcım ofisleri olsa burda zaten çıkış vermezler bana..6 yıldır çalışıyorum bu firmada...ofis yok şantiye yok...herşey şehir dışında...biz de taşınma taraftarı değiliz..çünkü eşim de inş.müh.o da ayrı ilçede...sabit değil eşim...bu sebeplerden dolayı sonuç olumsuz...

ay kızlar hızım dustu walla kolumu kaldıramıyorum agırlık coktu omuzlarıma resmen

bende diyorum nereye yazmışımın çayı ehaue tamam evrişcim kaldırdım, kırarmıyım seni
o vega nın bi şarkısının sözleri manası var anısı var öyle bişi : )

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…