2009 Ağustos Ayında Doğum yapacaklar buraya.

saol Evrim, samimiyetine.....birazcık daha düşünmeye karar verdim..

Rica ederim, ne demek..

Bu arada Aftabrum keçiboynuzu konusnu açmışken herkesle paylaşayım:

En ıyı bu konuda uretımı yapan marka YENİGÜN dür arkadaslar..(çok arastırdım ınanın,yoksa yazmam gönül rahatlıgı ıle) Antalya da dır üretim yeri (keciboynuzunun memleketi), koyu kıvamlıdır, içilince genzinizi yakar.. veeeee ben bu markayı KİPA magazalarında da gördüm, lütfen herkes alsın, çünkü hepiniz bulabılırsın rahatlıkla artık, her sabah ac karnına ıkı kasık için derim, ben bir kavanozunu bitirdim, ikinciye başladım, kimsenin bebişinin bundan mahrum kalmasını ıstemem, kıyamam onlara da.

esrako ben senin o anki ruh halinden bahsetmiştim yoksa tabiikide agresif değilsin canım anlıyorus bunu...ayrıca ben mj aldım derken alması gerekenler alsın diye yasdım merak etme..yahuu ben bide aman kimse kırlımasın darılmasın olaylarından sıkıldım...hepimiz hamileyiz ben bi tek kocacıma trip yapıyorum valla..kimse kimsenin nazını çekemez..herkes duygusal dönemde...
ben sana alınmadım yaniii habern olsu n..
ben bu forumu seviyorum ilalki hergun gelip yazıcam okıycam bişiler ... hepinzide seviom tanıdıkca daha iyi olcak herşey...

Bu arada Aftabrum keçiboynuzu konusnu açmışken herkesle paylaşayım:

En ıyı bu konuda uretımı yapan marka YENİGÜN dür arkadaslar..(çok arastırdım ınanın,yoksa yazmam gönül rahatlıgı ıle) Antalya da dır üretim yeri (keciboynuzunun memleketi), koyu kıvamlıdır, içilince genzinizi yakar.. veeeee ben bu markayı KİPA magazalarında da gördüm, lütfen herkes alsın, çünkü hepiniz bulabılırsın rahatlıkla artık, her sabah ac karnına ıkı kasık için derim, ben bir kavanozunu bitirdim, ikinciye başladım, kimsenin bebişinin bundan mahrum kalmasını ıstemem, kıyamam onlara da.
[/QUOTE]

bu marka senin doğuma falan da sponsor olsa yeridir evriş...kaydirigubbakcemile3ben nereden bulabilirim acaba? hiç gözüme ilişmedi.ben koskanın pekmezini içiyorum.ama aç karnına midem bulanıyor.o yüzden akşamları içiyorum..ne dersin uygun mudur?

bence yeterlidir.ben hem demir hapı hem elevit kullanıyorum.demir hapında da elevitte de demir var.ayrıca hem demir hapında hem elevitte folik asitte almış oluyorum.

evrişçim ve esrako çok teşekkürler. sipariş vereim incirleri filan. bu arada kaç ceviz yemek caizdir arkadaşlar.omega 3 ümü günlük alaım bari.
aftabru sen de kullanmıomuşsun vitamin ama laızm galiba ya.ben eksildiğimi farketmeye başladım. bişi diyeyim ben bu kuruyemişlerden nefret ederdim yani kendimi maymun gibi hissediorum bunları yerken meğer ne faydalılarmış.şimdiş maymunlar gibiyim gülme komşuna gelir başına ne doğru laf

bu marka senin doğuma falan da sponsor olsa yeridir evriş...kaydirigubbakcemile3ben nereden bulabilirim acaba? hiç gözüme ilişmedi.ben koskanın pekmezini içiyorum.ama aç karnına midem bulanıyor.o yüzden akşamları içiyorum..ne dersin uygun mudur?[/QUOTE]

Size evet alıni kullanın diyebilmem için yazdıgım markadan cok emin olmam lazım,ondan bastıra bastıra yazdım kuzukaydirigubbakcemile3 E olsa fena da olmas yaniikaydirigubbakcemile3

Eger onu bulamazsan Koska da olur, neden olmasın, afiyet olsun bebişe.. Haşa uygunlugu bana düşmez, nası rahat edıyorsan oyle ıc tabıkıde.

bence yeterlidir.ben hem demir hapı hem elevit kullanıyorum.demir hapında da elevitte de demir var.ayrıca hem demir hapında hem elevitte folik asitte almış oluyorum.

Tesekkur ederim Helinim...

bir sorum var doktor ilaç verdi ELEVİT ve GYNOFERON folbiol bitince bunlara başla dedi 10 gün sonra bitiyor folbiol geç olmuyormu vitaminlere başlamam için ?
birde Avent adında çaklat kremi verdi popo göbek kalça gögüs süreceksin dedi :)

birde
BPD: 22 mm 13 hf. 5 gn
yani 13 hafta 5 gün demek oluyor değilmi ?

bir soru daha doğumdan sonra işi bırakacak varmı benim gibi işsizlik sigortasından para almak için doğum izninden sonra iş yerinde çalışmış olmak gerekiyor
patronumla konuştum anlaştık Kasım ayında 1 ay sigortamı fazladan ödeyecek sonra işten çıkarıldıgıma dair evrak verecek
belki işinize yarar diye yazayım dedim

Bana soracak olursan 4 taneden asagı yeme derim.. onlar da orta buyuklukte olsunlar.

kızlar bende malesef o yedigün keçiboynuzu pekmezini aradım ama bulamadım.... başka markada almadım.... malum ilçede yaşadığım için çok fazla seçenek yok.... carrefourda falan varmıdır acaba hafta sonu dr. gittiğimde bakarım.... kipada yok ki burda alsak... iştaha geldim ha aslında ben hiç sevmem pekmez türevlerini ama şimdi iştahım geldi birden gaza getirdiniz beni.... ya yediğünün haricinde hangi marka olurki güvenemiyorum... malum ortada birsürü sahte ürün var zaten zorla yicez fayda yerine zarar olmasın....

bişi diyeyim ben bu kuruyemişlerden nefret ederdim yani kendimi maymun gibi hissediorum bunları yerken meğer ne faydalılarmış.şimdiş maymunlar gibiyim gülme komşuna gelir başına ne doğru laf

kız başka atasözü bulamadınmı çok güldüm yaa ....
bu arada ben hergun 3 ceviz 1 avuç kuru siyah üzüm yiyorum kuruyemiş olarak bi ara 2 gun üstüste kuryemiş yedim aklına ne gelirse çigdemden tutda patlamış mısıra kadar vee uyandıgımda sivilceler fehtetmişti yuzumu ..bende sadece ceviz ve kuru üzüm yiyorum...her sabah pekmez içiyorum çay kaşıgıyla..yavaş yavaş..bak biz sennle aynı SAT ız.bana elevit verdi ferro sanol verdi bide süt içemiom diye osteocare die bi calsium hapı verdi magnezyum zinco ve d vitamini içeromuş....

kızlar ben çıkıorum. yemek iş banyo beni bekler :) tickerım ne zaman 4.resme atlıcak.fikriniz var mı.3 ten sıkıldık :) hoşçakalın sonra görüşürüsssssss

ben pekmez içemiyorum , çocukken ablam hergün bir çaybardağı içirirdi zorla, pekmezin kokusu gelince burnuma ogünleri anıyorum içemiyorum : ) biraz tahinle yiyorum o kadar ama cevizi hergün yiyorum, sütüde severim içerim bol bol

Dert etme o kadar canım.. Koska olanı heryerde bulabılırsın.. o da ıyıdır.

petrik benim için çok onemli bir konuya deginmissin çok sagol. ben dusunuyorum kesin olmamakla birlikte bu arada sirketinin seniisten çıkarntması gerekiyor bunuda biliyorsun dimi ?
muhtemelen biliyorsundur da ben yazayım dedim.

bizim sirket dogum izninde ikende ssk pirimlerni yatırmaya devam ed iyormus bu durumda benim boyle birsey talep etmeme gerek yok heraled yani benim ssk primlerim kesintisiz devam edecek dolasıyıyla aslolan son bilmemkac gun odenmislik yapılmıs olacak dogrumu dusunuyorum sence??

çok iyi yaparsın şeker, okuyayım da öyle yazarım dersen muhabbete hiç dahil olamıyorsun. hep geriden takip ediyorsun.

hımmmm...CADIARZU..dr.um bana niye vermedi ki eleviti?? bak şimdi merak ettim..

bana da vermedi. ben soracağım yarın gidince.

evet benim NAZ ı dinleme çabalarım esnasında karnımdan bi erkek sesi gelmeye başladı. gayet güzel bir diksiyonla konuşuyordu. dedim yoksa bizim kız hemen manita mı yaptı? şaşırdım çok. meğerse alet çok hassas oluyormuş, o duyduğum ses taaaa salondaki tv den gelen sesmiş. çok güldük. eşim gitti tv nin sesini kıstı da öyle konsantre olduk. naz masummuş yani...

yeşil zeytinde siyahtan daha fazla kalsiyum varmış.ben daha çok yeşil yiyorum

yaşasın yaşasın ben zaten yeşilini severim, daha ekşi ya.

canım snein cinsiyet belli deildi dimi. doktor ne zaman doğum tarihi verdi. eylül annelerinde 09.09.09 da doğurcakları kıskandım. tutsam mı biraz bebeğimi.çok güsel tarih hem izmirin kurtuluşu :)
pekmez aldım 1 hafta içtim sonra bıraktım o zaman devam. vitamini yeni mi verdi?

evriş 4-5 tane yiorum ceviz.ama tiksinerek. 6 yapaım bari bunlar minik.cokacimcoook
işim var gidemiorum senağlama kış kış diyin. pijamamı deiştirip saçımı tarayım bar. saat 4 buçuk burda gün bitio geneeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

canım lütfen rica ediyorum...bana özelden at adresini..hemen yollıyayım sana..

tamam evriş bu akşam koskanınkini ararım tüm marketlerde inşallah bulurum:)))) bu akşam sanırım koska keçiboynuzu pekmezi satışında patlama olacak:))))) ben bahtsız bedevi onuda bulamam şimdi((((

Gitmeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee:dance:

lalcim 13+3 de ticker 4 e geçziyor bende 13 de direk gcecek sanmıstım hevesle acmıstım o gun baktım geçmedi 13+3 de bir baktım geçmis sevnidirik oluyorinsan:)) az kaldı uç gun :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…