2009 Ağustos Ayında Doğum yapacaklar buraya.

vallaaa canim cekmicek evriss, kokorec gordun dimi yolda:jeyyar:(((soleee nolur merak ettiimmmmm, bak bebisimde soyle soyleee diyor....:sm_confused:

nolcak bizim bu halimiz gönüller elden ele...

vallaaa canim cekmicek evriss, kokorec gordun dimi yolda:jeyyar:(((soleee nolur merak ettiimmmmm, bak bebisimde soyle soyleee diyor....:sm_confused:

Boşuna miyavlama doktorum, cerrahım, çatal karam...sülemem....kanıma giremessinnnn, çek ellerini yakamdannnnn kötükedihüsoklava:Çok üzgünüm çoook

aftabru sen bankaci degilmisin, gida muhendisligi ne alaka???merak ettim valla....

iyi bakalim oyle olsun:))))lülülülülülü

Hay laff yuuuu...:asigim:

Bu arada Bir Türk e yakışmayacak sorular bunlar.. bir Türk aynı zamanda hem bankacı, hem gıda muhendisi, hem balıkcı olabilir.. nasıl ben hem bir insan kaynakları uzmanı, hem diyetisyen, hem de başınızın belasıysam.. aaa tessesssuuff ederimmm doktorumm,projemm, kokoreçimmmsengözlerimebaksanab

Ahanda ben de yeni buldum :)) İlk 1 - 2 sayfayı atlamışım valla, özür.. Barıştık mı? a.s.

Valla benim gittiğim gün SAT a göre 12+0 idi aslında. Boyunu ölçtü 2 defa, ikisinde de aynı çıktı. Bu da 12+6 ya karşılık geliyormuş. Bende bir kitap var hafta hafta gebelik diye.. Onda diyor ki, 13. haftadan sonra boy eski hızıyla uzamazmış. Ben de 10 gün önce gittiğimde 3,5 cm idi. O 10 günde 2 katına çıkmış neredeyse ama, bundan sonra daha yavaş büyüyeceklermiş..

1,7 erkek olduğunu gösteriyorsa, kız olacağını bir tek çin takvimi ve ben söylüyoruz demektir :) Bizim tam ensemizde genetik olan bir kemik var, belki onu ölçmüştür dr :) diye düşünerek avunuyorum şimdi.

Tabii ki, önce sağlıklı olması, ama sonra da kız olmasıdır dileğim :)

Bu arada comely çin takvimine göre kız çıkıyor benimki, eklersin ok?

biliyodum kokorec oldugunu biliyodummkaydirigubbakcemile2ama bugun canim baska seyler cekiyo o mazide kaldikaydirigubbakcemile3ben de seni laff youuu:1hug:

ÇİN TAKVİMİNE GÖRE CİNSİYET TAHMİNLERİ

1,babymom........kız.............................. …………………….1,dide .......................erkek
2,tuana3434.......kız............................. ……………………. 2,petrik......................erkek
3,aftabru..........kız............................ ……………………... .3,başak3....................erkek
4,defnedamla...kız........................................................ ...4,desdona..................erkek
5,perlin..............kız.................................................... .... 5,lalece.....................erkek
6,gamze_hlm.....kız........................................................ .6,norraa.....................erkek
7,comely_08......kız..........................................................7,esrako....................erkek
8,eftalya66........kız.......................................................... 8,nilüfersahh..............erkek
9.tazafasulye…..kız…...................................................... 9,aidaa…………….....erkek
…………………………………………………………….….......10,figenn……………....erkek
……………………………………………………….……….......11,kayra42…………....erkek
.................................................. ...................................12,başak35................erkek
.................................................. ...................................13,pinky42.................erkek
.................................................. …………………............14,gizze.....................erkek
……………………………………………………………....…….15irem34……………...erkek

DOKTOR CİNSİYET TAHMİNLERI TAHMİNLERİ

GİZZE………………………………….……….KIZkaydirigubbakcemile2
DİDE……………………………………………ERKEKgamyoncuiremsu
EFTALYA66………………………………...…ERKEKgamyoncuiremsu
HELİN HİVDA…………………………………
FİGENN………………………………………...ERKEKgamyoncuiremsu
KEOPS35………………………………………ERKEKgamyoncuiremsu

kızlar eklemedıklerım yazsınlar çin takvimine göre yada dr. tahmin :)cınsıyetlerı bende buraya eklıyeyım

biliyodum kokorec oldugunu biliyodummkaydirigubbakcemile2ama bugun canim baska seyler cekiyo o mazide kaldikaydirigubbakcemile3ben de seni laff youuu:1hug:

aaaaaaaaaaaaaa yeter bu kadar aşk nameleri yawwwf bak kıskanıyoruz bebişimle erkek patlaması var harbidende bu arada benım cooook uykum geldı kötü kötükedihüso hain :jeyyarlanlarım var işden kaçıcam :1ninca:çaktırmayın heee eve gidip bi güzel uyuycam valla hehehehe

aftabru sen bankaci degilmisin, gida muhendisligi ne alaka???merak ettim valla....

ege gıda mühendisliğini bitirdim NORRAA cım. ama benim gibi hayatın anlamını yemekte bulan birisi için , her yediğinin aslında ne olduğunu, nasıl yapıldığını, kaç kalori olduğunu bilmek, bunları düşünerek yemek çok ağır geldi. hiç hoşlanmadım gıda mühendisliğinden. hiç bana göre değilmiş.

kızlar hepinizi cok optum ben kaçıyorum hadi bysss aksam gırmeye calısırım tabıkı kaynanam banada bu gün balık yapıcakmıs sağolsun :S ıyyyyyyyyyyyy nasıl yıcem bılmem valla neyse ben kaçar bys

kızlar kuşum çiftleşmek istiormuş ona koca aldık. kuşum da bebek istior. gagası kahve rengi olmuş hormonları çalıştığından. masmavi gagalı çiftleşmeye hazır kocasını da yanına koyduk.annane oluorummm :)

Ya sonuna kadar okumadan yazdım kokorecicimi gordun diye nora zaten yazmıs salak gibi ol dum kusura bakmayın :)))))
ee ne de olsa beyin buzusuk idare edecez birbirimizi artık :)))))

sonuçta ayda iki kere tonbalıgı yiyelim hiç yoktan iyidir
arada da hamsi cipra falan derken iste birazda ceviz e tamam . Anladıgım su ki çogu hamile balık yemek istemiyor. E herkes saglıksız bebek dogurcak değil ya .

Ahanda ben de yeni buldum :)) İlk 1 - 2 sayfayı atlamışım valla, özür.. Barıştık mı? a.s.

Bu arada comely çin takvimine göre kız çıkıyor benimki, eklersin ok?

tamam barıştık. sen o kadar azmedip bulmuşsun yazımı ben barışmaz mıyım? o zaman artık küsmece darılmaca yok.

kızlar az once yine kusma operasyonu yasadım birgunde 2 kere bunyeme cok agır gelio neyseki burnum kanamadı bu sefer resmen korkuyorum biseyler yemeye...

ne yediysem cıktı anlıyacagınız cok fenayım moralim bozuk inzivaya cekilcem bu aksam
mucxxx hepinize

Estagfurullah Esracım.. o kendi tahmin ettii.. ben bişi demedim :)) Ben burnumu kapatarak yanından gecerken kendilerinin de kulaklarını şakırdattım..

Di mi ama.. ağzına sağlık.. yiyemiyoruzz, hapını koyarız gerekırse ekmeğın arasına onu yeriz..cokacimcoook

Hayirlisi olsuunnn, ben babanne olma sansimi kedimi kisirlastirdigimizda kaybettim(((simdi yazik yavrum ne hormonmus ne mart ayiymiss hic bisey farketmiyor ona:))))

kızlar ya...ben 2li test yaptımda karnım acayip açtı...
saat 2 yi geçiyodu yemek yememiştim...sonuçları etkilemez demi...sonuçlar normal demişti dr.
bide kan testi yapın diyolar ben kan testi yaptırmadım 2 li teste kan aldılar ama bcgh die bişe yazmıyo.
ben şuanda 14+2 haftalık hamileyim...
1 hafta önce dr cinsiyetine baktı...ama kordon bacagının arasından geçiyodu..
inşallah bidaha gidişimde belli olur..bebeyimi kzım yada oğlum die sevmek sevmek istiyorum artık....:CüvCüv:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…