2009 Ağustos Ayında Doğum yapacaklar buraya.

tabi tabi.... hamburger ve patates kızartması yiycez. eti iyi pişmiş olsun diycez,az ketçap ve mayonez koycaz... ayyyy keşke cola da içebilsek. hadi birisi de kolaya izin versin ayda bir ne olur?

Ya olmaz herhalde diye düşünüyorumm bir kereden bişi ( demekki direnç eşiklerimiz ne kadar düşüyor zaman geçtikce farkında mısınız?? ) Ben zaten hiç bir zaman kolaya düşkün değilim.. o yüzden sıkıntım yok ama.. bir kereden de bişi olmaz be.. ama bi kere.. o da çok nadir..

Ay hadi ben kactim eve gidip, mutfagi fethediyim bi, sonrada bi posta uyurum bebisimle, aksam ugrarim yine...hepiniz ayri ayri opuldunuz gobuslerinizden......

Cola ve kahve konusunda da ben cok sertim, hamilelikten beri agzima asitli icecek ve kahve koymadim, ve cok azimliyim, cay da haftasonu sabah sadece...aferin bana.....

ben de hiç düşkün değilimdir kolaya normalde, hatta fast food bile yemezdim mecbur kalmadıkça. ama işte şimdi yasak ya canım çekiyor, yasaklar hep caziptir zaten

Yazık size yav:1no2:Bence bu kadar işkence etmeyin kendinize. Benim doktorum günde 3 bardak olacak şekilde izin veriyor çay kahve ve kolaya. İster hepsinden birer bardak, ister birinden üç bardak. Hoş, ben şimdiye kadar bu limiti sadece bir gün doldurdum. Genelde 1 bardak bile içmiyorum ama tamamen de çıkarmadım hayatımdan.

Ya kızlar, diyorum ki şu İzmir toplantısını hamburgercide ya da pizzacıda mı yapsaksengözlerimebaksanabkötükedihüso

ben de çıkıyorum kızlar, ve ben akşamları evden giremiyorum. eşim sinir oluyor, ilgi bekliyor sürekli. o yüzden yarın sabah görüşmek üzere, kendinize ve bebişlere iyi bakın.

bu arada izmirde izmirliler buluşma fikri süper. mart ortası ben izmirdeyim.2 hafta kadar kalacağım ve ok isterim bebişleri tanıştırmayı göbekten göbeğe.

evet kıslar hepinizle görüşmeyi çook arzu ediyorum.pizzacı fikri süper burkocum:teytey:.inşallah düzelirim de görüşürüz...

ayyhhhoku oku bitmiyor yahu .. bagımlı oldu butun işlerim kalıyor KK yuzunden yemek desen hep son dakkaya sıkıştırıyorum.nasıl olsa bahanem hazır bulantım vardı ancak girdim mutfaga diyorum.. ama herakşam kocacıma forumda şöle şöle bi şey konustuk gibi bahsednce adamcagız çaktı benm bulantılı olupda mutfaga girmememi!!!!...

herkese iyi akşamlar.. birbirmize dua edelim saglıklı bebişlerimiz olsun .. bu arad ruyasında cinsiyet gören varmı ayhh benm kaç defa oldu ya..kendimi koşullandırmak istemiyorum ama hep benzer ruya görüyorum eşimde öle görüyo.. bakalım...

kızlar bana dua edin lütfen...!! sabah 2 'liye gidiyorum....çok heyecanlıım..dr.dan gelince yazarım....

ayy kızlar yıne kaynatmıssınız valla.ohooo siz ancamı ayda bır gunu pis bogaz gunu ilan ettınız.ben o gunu koyalı baya oluyor :)) buarada aftabrucum kesınlıkle fast foot kolasız gıtmez şekerim.ama benım kocıs bana ayda bırde olsa içirmiyor.aslında hıc düşkün degılım ama dedıgın gıbı yasak ya canı cekıyor işte insanın.neyse artık bızde meyve suyuyla idare edıyoruz napalım,

,
buarada 2 gundur acayıp bı uyku bastırıyor saat 3 den sonra.zaten yatsam uyuyamam.gündüz uyuma özürlüyüm resmen.ama azönce artık dayanamadım gözlerım acılmıyo resmen cok komıktım bıraz gözlerımı kapatıp uzandım yınede uyuyamadım.bakalım ilerki günlerde uykuya yenık düşcemmı acaba

mercımıekım hayırlı haberlerle gel canım sonuclarımı almaya gıdıcen kan vermemyemı? ayy bende cok heycanlıyım pazartesı sonuclarımı alıcam vede bebegımı görücem inşallah

kızlar bana dua edin lütfen...!! sabah 2 'liye gidiyorum....çok heyecanlıım..dr.dan gelince yazarım....
Dualarımız seninle tatlıııım :Saruboceq:
Güzel haberlerini heyecanla bekliyoruz, yrn dr.dan gelir gelmez yaz hemen hihoyyyt

mercımıekım hayırlı haberlerle gel canım sonuclarımı almaya gıdıcen kan vermemyemı? ayy bende cok heycanlıyım pazartesı sonuclarımı alıcam vede bebegımı görücem inşallah
Minik kelebek bize pazartesiye kadar sabıııır diliyoruuum arkadaşımm:1hug:

Mercimekim dualarımız seninle kuzu... iyi olacak hersey emin ol buna.. kötü bir sey cıkmıycak.. bu da gececek..

İzmir gurubu ne çokmuş, hiç bu kadar dikkatimi çekmemişti.. pizzacı fikrini de begendim acıkcası kaydirigubbakcemile3

Figenimm Allaha emanet olun bebeğinle.. dinlen kuzu.. iyi bak bebişine..

ben 1 kere gordum canim ruya karnimin ustunde topac gibi cok seker bir erkeke bebek oturuyoru ve bana gulumsuyordu yattigim yerden, oylece uyandim ve cok etkilendim..ilk hamile kaldigim zamanlardi, belki cikar....

Mercimekim dualarim seninle hayirli haberlerle gel arkadasim...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…