2009 Ağustos Ayında Doğum yapacaklar buraya.

suni sancıdan sezeryana geçiş kararının verildi anın fotosu....
ne kadar da yıkılmıştım.... hala da içimde kaldı normal doğuramamış olmak. neyse canım kısmet buymuş.....

Arkadaşlar Siney (Sinem) diye arkadaşımız vardı fazla yazmazdı bilmem hatırlarmısınız ama bizi sürekli takip ederdi - bugün oğlu Emre doğmuş - şimdi facebook ta resimlerini gördüm çok güzel bir bebek
Allah uzun ömürler versin

geçmişi okuyacak vaktim olmuyor kızlar, ama alıntılardan filan anlıyorum ki topik sapır sapır doğuruyor. ARAMIZA YENı KATILAN TÜM MELEKLERE VE ANNELERıNE SAĞLIK DıLıYORUM. allah tüm annelere süt bebeklere de emme gücü versin inşallah. inşallah hepiniz bir avazda kurtulursunuz. hepinize kolay ve sorunsuz doğumlar diliyorum. sizlerin bebekleri de foto albümümüzde görmek için heyecanlanıyorum. galiba perşembe günü epey doğum olacak hı?

Maşallah kızın çok sevimli yanaklar tombik tombik tam ısırmalık : )

amin inş. kolay geçer
daha önceki muaneler gibiyse korkacak birşey yok

nasılsınız Nazan kuzun napıyor
kiloları fazla kafana takma 9 ayda aldık yavaş yavaş gidecek vücut anca kendini toparlar zamanla verirsin

maaşallah canım, koca kafa normal doğuma engel değilmiymiş burcum?? kilosu da gayet yerinde hayırlısıyla al kucağına inşallah.

tazemmmm boşuna gavisconu elinden düşürmemişsin, eskiler derler ya mide cok yanarsa bebek çok saçlı olur diye nasıl tatlı bir bebek bu Allah analı babalı büyütsün canım...

ben hatırladım..allah bağışlasın yavrusunu...gözü aydın olsun..

Sağol canım. Hepimiz için öyle olur inşallah

ne kadar da yıkılmıştım.... hala da içimde kaldı normal doğuramamış olmak. neyse canım kısmet buymuş.....
Fotoğrafta bile belli ne kadar bozulduğun. Hayırlısı böyleymiş canım ya. Neyse ki sağ salim aldın kızını kucağına. Gerisi geçer gider

Gözü aydın olsun. Allah uzun ömür versin oğluna

glzfb anladığım kadarıyla öne ultrasonda kafa çapını ölçtü, sonra çatı ölçümünü ona göre değerlendirdi. Zaten burada biri yazmıştı. Bebeğin kafa çapı 9,1 cmmiş. Doktor 9,5'e kadar normal doğurabilirsin demiş. Yani birinin çatısı dardır ama bebeğinin kafası küçüktür, birinin çatısı geniştir ama bebeğinin kafası büyüktür; ikisi de normal doğum yapabilir bence. Anlaşılan benim çatının maşallahı varkaydirigubbakcemile3 Zaten "damper" tabir edilen şu koca kalçamın çatıma hiç faydası olmasaydı çok bozulurdum:roflol:

olsun canım sağlıkla kavuştun bebeğine, şimdi nasılsın var mı sancın ağrın, sezeryan olucam bende cuma günü spinal sezeryan yapan arkadaşlar dikkat etmem gereken bişey var mı?? cok korkuyorum nasıl olucak hiç bilmiyorum...

off ağlattın beni, erkeğin ağlamasına hiç dayanamam ben Allah analı babalı büyütsün canım. genel anesteziyi sırf bu yüzden istemiyorum aslında çıkınca abuk subuk konuşmaktan cok korkuyorum bende...

GLZFB canım benim ağrılarım yavaş yavaş geçiyor. spinal sezeryan dediğin epüdralli olan mı? ona göre cevap vereceğim.

ben epüdüralli oldum. ameliyat faslı çok çok rahat oluyor. ama sonrasında bacakların uyuşuk olduğu için genel anestezide olduğu kadar çabuk ayağa kalkıp yürüyemiyorsun ve gazın da dolayısıyla geç çıkıyor. kişiden kişiye değişiyor olabilir tabi bende böle oldu. iki gün pek yürüyemediğim için büyük tuvaletim de dört gün kadar gecikti. duphalac diye bi ilaç içtim de ancak öle 5. günde tuvalete çıktım. o yüzden de çok sancılı geçti benimki. ama ben ağrıkesici de kullanmadım hiç. belki ondan da zor atlatmış olabilirim.

evet 17-19 kasımcılardan siney açılışı yaptı..sağlıkla huzurla büyüsün inşallah bebği..zaten onun miyomu vardı sancı yapmaya başladı sezeryan tarihi 14 idi erkenden aldılar bebği demek...

dün akşam msn de az konuştuk - önceki günden beri aşırı sancı yapmış miyom dün apar topar doktora gitmişler - hatta doktor dayanacaksın daha 3 gün demiş çünkü onun günü cuma idi ama dayanamadı demek ki sancılara ki 3 gün önceden almak zorunda kalmışlar
Ama olsun ya 3 gün ne farkedecek - sağlıklı olsun

saolun kıslar ..ii dilkeleriniz için... burko aynen öle dr yanıjna gidince tansiyon çıkıyo eczanede 11-7 civarı oluyo..ben her ne kadar yapmıyorum desemde aklıma hep acaba new olcak neler bekliyo ay hazırmıyım gibi gbi düşünceler oluyo.. nesrin hiç kasma kendini rahat ol..inşallah güsel geçer rahatlarsın...

tazemmm ya ne güzel bebek bu böyleee bence annesine benziyoo gözlere baksanıza aynı çekiklik
bu arada burkom demişsin ya doğuran ile doğurmayan arasındaki fark bence hiç fark yok taze duymasın göbik aynen duruyooo kaydirigubbakcemile3

ya kızlar doğurun artık sizde sıkıldım valla bekle bekle
burkom ben 40+6 da doğurdum beni ona göre eklersin tatlım
minişim benim yolumda ilerliyosun kuzum hayırlısı olsun stres olma rahat ol
ama sizi okudukça bana daral geliyo valla koca göbeklerle offf doğurun artıkınnn

bu hafta bayağı doğum olucak sanırım görüntü onu gösteriyor
topik ne kadar dağıldı vay be ne günleri gerilerde bıraktık acaba eskisi gibi olabilicezmi bigün...:teselli:

neyse minnoşum uyuyo bende yatayım bari biraz
öperim göbüşlerinizden ve bebişlerinizden

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…