2009 Ağustos Ayında Doğum yapacaklar buraya.

Sen ayaklarımızı görmedin de ondan:jeyyar:

Doğuralım değil midelikafaduldenBence de bence dealkisalkisalkisÇok heves ettim zaten iki taze anneyi ziyarete gidince:a015:

GLZFB canım dikkat etmen gereken cok ozel birsey yok. gece 12den sonra yeme icmeyi kes. onceki gunde hafif bisiler ye. ameliyata girmeden 2-3 sise serum taktılar damar acıcıymıs baska neymis bilmiorum anladıgım oydu. zaten sırtından igne yapıo hic acımıo 5dk icindede ayakların uyusuo ısınıo.
agda yapmadım ben sez olcanı bilmiodum pazar bacaklarımı makinayla aldım kukuyu jilet yaptım okadar.

benim sıpam manyak derecede kokuma alıstı yerinde yatmıo. gynduz uyuyo ama geceleri koynumda yatmak istio cozum bulamıoruz acil help please. gerci bende bırakmak istemiorum sabaha kadar koklasam doymam ama nereeye kadar

benim sıpam manyak derecede kokuma alıstı yerinde yatmıo. gynduz uyuyo ama geceleri koynumda yatmak istio cozum bulamıoruz acil help please. gerci bende bırakmak istemiorum sabaha kadar koklasam doymam ama nereeye kadar

ah canım benim - sorununu seveyim :))))
bizim de az kaldı - bizim şikayetlerimiz ne olcak acep ??

canan inan bana dogumdan sonra vucun da hayat normale donuyo inanamıosun ama donuyo. uykun bile oluyo geceleri:))) ayakların incelio ellerin inanamıosun :)))

kainattaki en güzel koku bebeğimin kokusu
en güzel ses onun nefes alıp verdiği o ses varya bitiryo beni
bide herkesin kucağında ağlarken bana gelince şıp diye susması varya anlatamam o manyak duyguyu
annelikten ötesi varmı merak ediyorum yaaa
bundan önce nasıl bi hayatım vardı hepsi geride kaldı unuttum ben nasl yaşamışım bebişm yokken bilmiyorum
kokluyorum kokluyorum doyamıyorum hiç büyümesin istiyorum
evlendirmek istemiyorum beni bırakmasın kokumdan ayrılmasın
askere yollamak istemiyorum
eledim eledim türksünü dinledğim zaman ağlyorum
mami dalga geçiyo 20 sene sonrası için ağlanırmı arızaya bağladın iyice diyor
saykoluğum son noktada...

şimdide yatıcam ama ciyaklıcak nasılsa uykumun bölünmesinden helak oldum bende uyumamaya karar verdm
gndüz taş gibi uyuyo gecede cin gibi

pişiklerim hala berbat kullanmadığım krem kalmadı tek derdim bu kaldı bi iyileşse şu pişikler sünnetliler gibi geziyorum hala yaaa
bide çıkan kıllarım bi kaşındırıyo ölücem kaşıntıdan
kanamam olmasa açıp gezicem anasını satayım

kızlar bebişimin ilk çıktığı fotoğraf biraz flu çıkmış ama
kordona bakarmısınızzzz

[/URL][/IMG]

ayaklarına bakarmısınızzz sanki dede ayağı kırış kırışşşşş alkisalkisalkis
[/URL][/IMG]

burda koca kafası ölçülüyooo
[/URL][/IMG]

burda yıkıyolar minnoşumu sanki bulaşık yıkıyolar yaaa musluğun altındaaa gıcıklarrrrr
[/URL][/IMG]

daha ne fotolar var bendeeeeeeeeeee albüm yapmaya üşeniyorum
yarın son hallerinide eklerim
büyüdü oğluşum teyzeleriiiii

yane monologun bu kadarııııı
ben gidiyom mırın kırın etmeye başladı emişelimde bende uyumaya çalışayımmmm

arkadaşlar anneler topiğine yazacaktım ama oraya bakmmıyrsunuz.dünden beri yani şu iki saatte bir uyandırp emzirme işine başlayalı kızım sapıttı..1 saate yakın emiyor ama aslında emmiyor doğru tutuyor fakat ağzının içinde memmemi geveliyrmeme başlarım perişan oldu acıdan ağlaya ağlaya bi hal oldum.üstüne üstelik bu velet tam emmediği için doymuyor ve sürekli ağlıyor.memede uyuyor yatağına koyuyoruz ağlıyor ellerini emmeye başlıyor tekrar meme veriyorum tekrar aynı şeyler.en son baktık olmayacak süt sağıp kaşıkla verdik.kesin doydu eminim ama bir sürü ağladı beşikte yine..o ağladı ben ağladım ama almadım kucağıma dayandım sonunda sızdı..1 saat emmek mi olur.sabahın köründen beri araştırıyorum 1 meme en fazla 20 dk emilebilirmiş.makale okudum bir sürü..süt var doğruda tutuyor ama ağzının içinde ne yapıyrsa emmiyor meme uçlarımın içine etti..
nasıl olsa her ağladığımda veriyor diye emzik niyetine kullanıyor beni galiba.Ama ne kadar içim acısa da müsaade etmeyeceğim buna.ikimizin iyiliği için. aynı sorunu yaşayan var mı?

Sorunun güzelliğine bakar mısınız yaaaaopuyorumnanaktanAllah herkese böyle dertler versin:1rolleyes:
Dakka bir gol bir:1shok:Güne salya sümük başladım sayende. Hadi hayırlısı:bbo:
kordona bakarmısınızzzz

Çoooooook güzel bir fotoğraf. Ba - yıl - dımalkisalkisalkisBen de istiyorum

ayy kıyamam yaaa,ne guzel bı duygudur emınım ama tabı hayatını zorlastırır.bence senın kokunun sindiği bırseyı ver öle uyusun.ama her gun degısık bıse verkı sadece bırtane örtüye alısmasın.kuzenımın beebegı öle uyuyo cok imrendım.oda arada degıstırıyo tek bıseye alısmasın dıe.şimdi alıstı bebegı bı örtü kuyuyo yüzünün yanına,yanagını ona süre süre uyuyo cok tatlı
ayy Allah ım annelık bu olsa gerek.valla yok annelıgın üstüne bır duygu daha.kızım karnıma düştüğü andan itibaren basladı korkularım heycanlarım.dogduktan sonra ne olur bılmıyorum valla.öle düşüncelere kapğılmanı cok iyi anlıyorum kuzu

Hay Allah sorunlar basladı desene.canım sen kızını emziğe alıstırmaya calıs ozaman.demkkı agzında oyalanacak bıseler arıyo.doydugundan emınsen cek cıkar memenı ama ya cekemıyosa ondan oaylanıyosa memende oda var.gercı anlarsın göğsünün boşalıp boşalmamasından.inşallah alısırda emzıge sanada rahat bı nefes aldırır

buarada herkeze kocaman bı gunuaydın dıyorum.gercı kımse yok sanırım.ıssız topik devam edıyor

düngece heycandan hıc uyuyamadım.kzıımda sağolsun uyutmadı zaten.içerde yolunu bulma cabaları tamgaz devam edıyor.nasıl kıpır kıpır anlatamam size.bıara dedım acaba suyunumu patlatcak.hadı bakalım yarın sbaha kadar dayanırsa neler olcak,zaten yarınkı son kontrolde eger bası kanala gırmısse ve acıklık varsa normal denencek.tabı tansıyonumda normalse.hayrlısı olsun artık benım için.hangı dogum türü olursa olsun inşalah enaz acı ve sancıyla son bulur hamılelıgım ve saglıkla kızımı kucdagıma almak nasıp olur inşallah

yaa esraaa o gercektenn kordonmuu :1shok: anam sok oldum,hiç öle bişe olabılecegını düşünmemıstım.cok degısık ve bayada kalın ve buyuk.Allah ım nasılda yaratmıs bızı.

Allahım o ne gıdık öyleopuyorumnanaktanMaşallah maşallah bayıldım kızına canım. Allah bağışlasınopuyorumnanaktan

Maşallah kızın çok sevimli yanaklar tombik tombik tam ısırmalık : )
teşekkürler teyzeleri
kordona bakarmısınızzzz

]
esra çok ilginç gerçekten bende şimdi merak ettim bizimkinin nasıldı diye
dide ya aynı dert bende var anllamadım sütmü az geliyo kanallarmı tam açılmadı saatlerce emiyo ama doymuyo boşa emiyo sanki .... bizim pazartesi kontrol var kiloya bakıcak ona göre yeterli olup olmadığını söylicekmiş ama pazartesiye kadar nasıl beklicem bilmiyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…