2009 Ağustos Ayında Doğum yapacaklar buraya.

lalcim gunun belli olmus cok sevindim canım hadi hayırlısı

minisimm az daha sabır bakalım gunun doldu artık sende alıcan kucagına hayırlısıyla

emzirmeden bahsedilmis benim meme ucumda ilk cekiste cok acıo sonra alısıo mumkun mertebe her memeden sonra yıkayıp temiz hazırlıorum bisonrakine.yada yaglıorum gunde enaz 1 kez.
suan icin tek sorunum iç dikislerimin yanması onuda dr 12-13.gunun iilesir dedi beklemedeyim

Ay bilmem ki...:kedi:yapsam mı sencelaelaelaelaelae
Hehe tazenin yelpazesi de gözümden kaçmadı hani..

Alemsin Ayçaalkisalkisalkis:roflol:

hoşgelmiş bebeğimiz gözünaydın mucize Maşallah kuzuna

Yahya'ya beye koca bi maşallah ne güzel beslemiş annesi kime çektiği belli : )

Melek penikten çıkmıştır tansiyonun takip et ama ihmal etme
oo açılmada var inş. normal doğurursun sağlıkla gelsin Tuana

bende yarın milli olucam :) inş. çatın dar demek çok korkuyorum :bbo:

ça ça ça Ayça 3 gün sonra Rüzgar geliyor demek hadi hayırlısı ays heyecanlandım 17-19 kasımcılardan ilk sen kavuşacaksın kuzuna ama belli olmaz.. belki yarın doktora gitmişken dorur gelirim kaydirigubbakcemile3

Maşallah size irem umarım gönlünce olur doğumun, kuzun su gibi gelsin normal normal doğsun inş.

Kelebeğim sezercikmi olacaksın hakkında hayırlısı sağlıkla gelsin yavrun
niye bu kuzular bu kadar bekliyorlar anlamıyorum normal norma doğun işte
ben çok korkuyorum sezeryandan :sinifsinif:

Maşallah ne kadar güzel bi bebek böyle maşallah suphanallah
annesi gibi esmer güzeli çok yakışıklı

Maşallah Buse'ye iyi olmanıza sevindim
iyi bari çatı muanesinden korkmama gerek yok rahat olmak lazım
yinede zeytinyağı sürücem sırnaşık şey

pinky annelik çok güzel seninde az kaldı bu güzel duyguyu tatmana anlatılmaz yaşanır derler ya aynen öyle 1 haftadır çok yorucu geçti. ilk başta bi garip oluyosun bütün düzenin değişiyo düzen oturtman zaman alıyo bugün biraz kendime geldim bakmaya doyamıyorum kızıma zamanının büyük kısmını alıyo sık sık emzirmek gerekiyo ufacık bi ağlamada için gidiyo ağlamasın diye naapcağnı şaşırıyosun emzik vermem diyodum ama ağlamasın diye dayadım emziği. birde büyük konuşmayın arkadaşlar bakın ben ve bir çok normal doğum istiyen arkadaş sezeryan oldu.yapmam dediklerinide yapıyosun doğumdan sonra
fotoğraf koymayı çok istiyorum ama eşim koyma diyo onuda kırmak istemedim bir tane özel albüme koydum ordan bakarsınız cep çekimi ekleyebildim fot. mak. kini kabul etmedi bi kaç tane daha eklerim ekleyebilirsem
pinky senide arkadaş listeme ekliyorum şimdi baktım listeye eklememişiz birbirimizi

Allahım o ne gıdık öyleopuyorumnanaktanMaşallah maşallah bayıldım kızına canım. Allah bağışlasınopuyorumnanaktan

Maşallah Buse'ye iyi olmanıza sevindim
iyi bari çatı muanesinden korkmama gerek yok rahat olmak lazım
yinede zeytinyağı sürücem sırnaşık şey

Sağol canım. Sen de çabucak atlatırsın inşallah. Daha önce alttan muayene olduyan, hiçbir farkı yok. Şöyle bir sağa bir sola doğru ittiriyor o kadar. 3-4 saniye sürüyor hepsi. Kendini serbest bıraktığın sürece acımaz

dideeeee
tickerını nerden nasıl yaptın canım bende istiyorummm
babysfirstsiteden yaptım canım
burcucum harikasın sen ya.bitanesin.tüm fotolar şahane.ne güzel çekmişsin.sağol varol.güzel annenin böyle güzel oğlu olur işte maşallah.oğlan ilhan mansız gibi çıkmış.çok can yakacak kerata
Allahım o ne gıdık öyleopuyorumnanaktanMaşallah maşallah bayıldım kızına canım. Allah bağışlasınopuyorumnanaktan

ben de o taçını yerim onun..maşallah çok güzel bizim topiğin bebekleri.seçmece sanki

minikim tugbam hayırlısı olsun artık demek en son perşembe şevvalimizde geliyor...hihoyyytperşembeye de epey dogum haberi alcas
lal çaçaça ayça sen ve belkide beeeeenn...
evet öle gözüküyo bı aksılık olmazsa son gun persembe... hala kanala girmemısse ve acılma sancı yoksa sezeryan olcam galıba
tabı benım söledıklerımı yınede bı ölçü baz alma.ben bıldıklerımı söledım genelde tecrübelı anneler ve doktorda aynını sölüyo.gercek dogum sancısı olabılmesı için hersaat mutlaka sancı olmalıymıs.yanı sadece gece gelen yada gündüz olan sancılar yalancı dogum sancısıymıs.ve gercek olabılmesı iç.in şiddetinin artması gerekırmıs
saol canım Rabbım hepimizin yardımcısı olsun inşallah
süper yaa,neguzel kasmamıssın kendını yanmamıs canın.ben zaten bılıyorum benım canım kendımı kastıgım için yandı :mymeka: ohh normal doguma engelkın yok hadı bakalım inşalah cok bekletmeden gelır kuzun
minisimm az daha sabır bakalım gunun doldu artık sende alıcan kucagına hayırlısıyla
artık persembe son gun bızım için.doktorum hala acılma sancı yoksa sezeryana alıcak.bebegımde iriymiş biraz.bakalım 4kılo dogacakmı dedııgı gıbı
Kelebeğim sezercikmi olacaksın hakkında hayırlısı sağlıkla gelsin yavrun
niye bu kuzular bu kadar bekliyorlar anlamıyorum normal norma doğun işte
ben çok korkuyorum sezeryandan :sinifsinif:

valla direttık baya normal olsun dıe bekledık buzaman kadar ama benım bünye izin vermıycek sanırım.hamılelıgım boyunca 10-6 yada 11-7 olan tansıyonum bugun 2 dir 14-9 yada 14-10 cıkıyo.ee kolay degıl günümüz doldugu için oluyo sanırım böle.artık hayırlısı napalım.sorrma bizim agustos kuzuları pek bı nazlı cıktı anacım.hepsinin rahatı iyi yerınde,kımse vaktınde cıkmak istemıyo
bende korkluyorum hem normal dogumdan hem sezeryandan ama bı sekılde cıkacak kuzularımız.hangımız için en hayırlı dogum seklı neyse o olsun inşallah

BURKOMMM o negüzel fotolar yakalamıssın.maşşalkah taze burcumaa nasılda neşelı sankı o gecırmemıs gıobı amelıyatı kocaman bı maşşalah diyorum.geleım doruk beye.Allah ım o nası bı güzellık öle,hele şu saclara bak yaa sırmaaa maşşalah sırmaaa.cok yakısıklı olcak keretaaa

Son düzenleme:

Teşekkür ederim ilgin için canım benim kaydirigubbakcemile5
Çok sevindim az kalmış bebişini kucağına almana, umarım doğumun sorunsuz geçer ve sende bebeğinde sağlıklı bir şekilde kavuşursunuz birbirinize..

DOĞUM HİKAYEM
malum benim sata göre doğum tarihim 6 austostu ve o gün kontrole giittik sonucu size yazmıştım işte plasenta yaşlandığı vb nedenlerden dolayı 7 ağustos günü sıradak,i 3 kişiden sonra sezeryana alınacaktım ve sancılarımda vardı. gece 12de yattığımda düzenli sancılarım başlamıştı zaten gece 5e kadar zor dayandım gece 5te 5dkya bir sancım geliyodu.toplandık gittik annem ben kayınvalidem kardeşim ve eşim.neyse hastaneye gittiğimiz dra haber verildi dr normal istediğimiz için sancılarımında kendisi başladığı için deneyelim dedi normal doğumu.8 gibi dr geldi geceki muayenede sadece 3cm açıklık vardı dr geldiğinde hiçbir değişme yoktu neyse öğlen 11:50ye kadar öldüm sancıdan muayenede sadece 3,5cm olmuştu açıklık.akşama ancak olur ded dr doğuma öle olunca tekrardan sezeryan istedik hemen ameliyathane hazırlandı zaten sabah 7de lavman yapılmıştı.ama kızlar benim sancılar beni mahvetti en son 127yi gördüğümde ölüyorum sandım.sezeryana karar verdik diye kaynanam tavır yaptı sinir etti beni ama sallamadım hepsiyle vedalaştım ameliyathaneye alındım eşimi kucaklamadım diye tekrar çıktım onunlada vedalaştım kapıda hala hata ediyosun normal yap telkiniyle karşılaştım kaynanamın.neyse içerde masaya yatırdılar kolumu ve bacaklarımı bağladılar.son ana kadar dua ediyorum ben arada bir drumu soruyorum sonra karnımı temizleyeceklerini korkmamam gerektiğini bebek daha az etkilensin diye narkozu sonra vereceklerini söylediler sonra kolumdan narkozu vermeye başladılar boğazıma duman gibi bişey dolduğunu hissettim sonrası yok....
12.05de oğluşum ameliyat haneden çıkmış hemen havluyla yukarı çıkarıp giydirmişler eşim annemler falan koşup bakmışlar beratıma sonra annem ve eşim hemen aşağı inmiş beni beklemeye beni alıp yatağa yatırmışlar buraya kadar bende hiç bişey yok hatırlamıyorum ama çok ağlamışım.annem çenene vurdu diyo sürekli bebeğim nasıl ,emzirin sarılık olmasın,hakanın üstüne gitmeyin o evlenmicek bebeğime bakacak(ben ölüyorum güya daha önce konuşmuştuk onun üstüne gelselerde evlenmeyip oğlumuza bakacaktı)hem ağlayıp hem bunları tekrarlıyomuşum ben eşim ağlıyomuş annem kardeşim...ben ağşlayıp tekrar ediyomuşum eşim rezil ettin beni diyo herkes ağladığımı gördü diyo annem bi erkek bu kadar mı ağlar mahvettin çocuğu diyo sonra kendime geldim ama gözlerim net görmüyo
bebeğimi koluma verdiler anne bu çok güzel diyorum ikimizin parçası hiç pişman olmadım sezeryan olduğuma biran önce aldım oğlumu kucağıma bütün acılar kucağına alınca bitiyo vbenim dikişler alınmayacakı su geçirmez bandaj takılmıştı duş alabiliyordum ama dikişler alerji olmuş biber dökülmüş gibi yanıyo o yüzden her zaman giremiyorum topiğe ctesi mevlit yapcaz çğünkü bidaha gelemeyiz dedi bizimkiler pazara herkes gitcez kayınvalidem kalcak sadece bakalım gene haber veririm sizlere
allah doğum yapmayanlara yardımcı olsun kolaty doğum yapsınlar inşallah benden haberler bu kadar
doğum yapanların bebişlerine maşallah
tazenin fotolarıda dorukcun fotoları da çok güzel maşallah ikisinede
geçmişi çok okuyamıyorum kusura bakmayın kızlar

selam kızlar,
kaç saattir online görünüyorum ama aslında yokum. pc başına oturmamla kalkmam bir oluyor. ya bebek uyuyor ya da telefonlar çalıyor. şu an evde kızımla yalnızım. annemi bi akrabamıza gezmeye gönderdim zorla. yazık kadın da çok bunalmış olmalı çünkü evde. sinan da bisiklete binmeye gitti. ceren hatun uyudu ben de fırsat bu fırsat size koştum.

DORUK un saçlara maşallah... bence babasına felaket benziycek. kaşlar saçlar kara kara .....
TAZE de benim gibi doğurmuş mu doğurmamış belli değil. benim de göbek hiç inmemişti. iki gündür birazcık inik. tartıldım da SADECE 6 KıLO VERMıŞıM BıR HAFTADA.

hayırlısı olsun ne diyelim minikim..maşallahı var şevvali..ben de kilosunu çok merak ediyorm..bakalım dr.un tahmini ölçümü ile arada ne kadar fark var..sağlıklı sıhatli bi şekilde kucağına alırsın inşallah..

kuzucuğuna maşallah..inşallah gönlünden geçen şekilde yapabilirsin doğumunu..

Doruk'a koca bi maşallah..ne güzel upuzun saçları var...ellerine bittim parmaklar uzun uzun..ben de babaya benzettim..
Taze'm de pozitif ışık saçıyo..insana moral veriyo.inşallah bizler de böle mutlu mutlu pozşar veririz..
Taze Burcu'm tekrar tekrar gözün aydın olsun...

valla benimde göbek aynı bende sadece 5kilo gitmiş sankiş 6 aylık hamilelik davam ediyo

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…