2009 Ağustos Ayında Doğum yapacaklar buraya.

halohaaa kızlar
dohtordan geldikkkk
oğluşum 65 gr almışşş çok sevndimmm çünkü dohtor teyzemiz dediki normalde kilo kaybı olur ilk hafta maşallah dedi hatta daha fazla almıştır ama k,lo kaybı olduğundan bu kadar gözükür dedi
e dicektim veleti memeden ayırabilene aşkolsunnnn
keyfim yerine geldi iyice dışarı çıkıp hava almak ne harika bişeymişşşş
kucağımda bebiş
ama topuk kanı alınırken ağlamaktan helak oldum kanı alan herifi öldürmek istedim

oyy oyyy mucizemde doğurmuşşş kıyamam ona geçicek o ağrılar merak etmesin hatta unutucak bile söylerlerdide inanmazdım kocaman bi maşallahhhh salifoya :)))

güllümmm okudum yazdığını beterin beteri var değilmi kuzum yok bunlar Allahtan hazıra konmuyo öyle bişi olsa sonuç fena olur ben sessiz sakin kalmam ipleride koparırım gerekirse heledee bu psikoloji ileeee lmaz:
dün göbüşümüzzz düştüüüüüüü
bugün ablam gelicek bebişi yıkıcaz yukardakilerde iner kesin ama ben tutucam bebişimi kimselere vermicem sadece su döksünler onlar bide tuz koymaya kalkışırlarsa burunlarına sokacam o tuzlarııı

hihoyyythihoyyythihoyyyt gözun aydın canım maşllah yahyamıza...eee annesine bak oglunu tatr ::::)))
ayy ayy oglunun aglamasınada kuyamamış aglamış aman aman yerim ben sizi bee..zemuszemus:1hug:

moralim bozuk dr den geldim tansiyonum 15-8 çıktı...dr korkma dedi çok fazla diil dedi ama çok ödem oluşmuş sende dedi o ytüsden takipe alalım dedi..ama hep dr nin yanında yüksek çıkıyo ..istem dışı stres yapıyorum ya sezer olursa diye...çatı munaesi oldum tabi önceden bağırdım daha müdahale etmeden acımıcak korkma dedi acımadıda hafif e okadar olur..yaw dedim herkes acıyo ,çok kötü falan diyo bende önden bağırım dedim ..tabi gülüyo..2cm açılma var..sancılr geliyo zati..ara ara ama bakalım nolcak... polikiniğe gidip ölçtürcem yüksek çıkrsa hastaneye gitcem..pöfffff sağlıkla bi normal doğum yapsam bbeişimi sağlıkla kucağıma alsam...hepimizin duaya ihtiycı var..banada dua edin olurmu..allahım yardımcımız olsun sağlıkla gelsin bebişlerimiz inşallah

göbeği düştümü daha bi büyür derler hele birde banyosunu yaptırın bakalım mis kokulu ohhh..:)

bu arada göberği düşmeden yıkanmıyormu ya?

ayrıcaa o suya tuz koyma işini dun bebek görmeye gittim ya orda bahsi geçti yarı kırkında ve tam kırkındaki banyo suyuna konulurmuş. yani adetten işte anlattılarda suyuna altın koycaklar degerli olsun diye
tabi çimdik çimdik yani öle avuçavuçdeğil
bal koycaklar tatlı olsun diye tuz koycaklar kokmasın diye ama bunlar ayrı yani mesela ayaklarını yıkarken tuz konulcakmış ayakları kokmasın diye falan filan bissürürü bişeyler söylediler.

falan filan herkes bişey anlattı. dememkki herkesde var bu tuz olayı..delikafadulden

cnm ya ne ikiyüslü insanlarmış..annenlerin yanında ilgileniyomuş gibi göstreiyolar.ç.çok ii yapıyosun tavır koymakla...saygı duyki saygı gör dimi ama.....oh maşallah yahyaya...

ohh maşşalah oğlusuna.demekkı anne sütü cook güzel yaradı senın tosbaya.ayy canım i,çin gitti dime kan alınıken.Allah hastalık vermsın yeterkı,bunlar genel prosedür.evet hava almıs olman ssan gercekten ıyı gelmıs enerjını burdan berı aldım yafff zemuszemus
anaaa düştümü göbüşüü.hadı bakalım o dertte bıttı cok şükür.:teytey:

canım tyakılma okadar,emınım stresten olmustur,ama sen takıbını yaptır ne olur ne oolmaz.sonucda normal doguma bı engel cıkarsada okadar üzülme bence.hayırlısı hangısıyse öle olsun dogumun.inşalah hepimiz için hangi dogum seklı hayırlıysa o sekılde olur dogumlarımız ve saglıkla bbeklerımızı kucagımıza alırız inşallah

maşallah bir bebeğimiz daha olmuş

oh göbek düşmüş kilo alınmış maşallah maşallah
dışarı çıkmak çok değişik geliyor değilmi minik kuşunla topuk kanı işini hiç anlatma biz<imkinden kan çıkmadı kaç kere deldiler sıkıyolar sıkıyolar ççıkm ıyo bende dayanamadım öbürünü deneyin dedim tabi mecbur öbür topuğumuzuda deldiler ama ondan çıktı ve hemen bitti
yusuf bey bastı yaygarayı hiç. durmuyor imdatttatttttttttttttttttttttttttt

KIZLARRRR Benimde 2 cm açıklığım varmış elle çatı muayenesi yaptı canımda yandı kanda geldi biraz normal dedi doktorum evde bekle dedi sancılar sıklaşınca ya da su boşalınca gelirsin dedi olmdı perşembe sabah engeç doğururesun dedi bekliyorum ama belim çok ağrıyor normalmi sizce kasıklarımda ara ara girip çıkıyo ama o kadar çok deil.. yürüyüş yapmıyorum daha doğrusu yapamıyorum ağrıyo... bekliyoruz sizinde öyle oldumu...

yürüyüş yapma bence.rahim sarkması oluyo diye benim dokt.yürütmemişti.ama belliki doğum başlıyo.bel ve kasık ağrısı normal.belirli bir düzene girince doktorunu ararsın.allAHIM HAYIRLI VE KOLAY DOĞUMLAR VERSıN.

canım Allah yardımcın olsun
çok dikkat et kendine nihal hanım çok uğraştı benim için normal olsun diye ama olmayınca sezaryen oldu Allah razı olsun çok iyi davrandı gerçekten sende de öyle olur çok takılma su akıp yolunu buluyor.

kolay gelsin canım

yeni doğan bebişleri Allah analı babalı büyütsün taze anne babalarında gözü aydın
ağustos kuzularının tüm fotolarını alt alta koyup birleştirmek lazım:ecrin_bebek:

kızlar... perşembe günü sabah 8 de bebişimle buluşuoruz. anestezistle görüşmem vardı sabahtan kan verdim. şimdi geçmişi okucam.

Senin doğumuna gelicem derken aynı gün doğum yaptık
sen ağustos ilk erkek annesi oldun ben de ilk kız annesi süper ya
:lepi:
Allah bahtlarını güzel eylesin, sağlık sıhhat versin

ilerde doğum günlerini kutlarız ay ne hoşş

biraz nefes almak ne demek bana birisi anlatsa bebeği uyuttum şimdide kızım hadi evcilik oynayalım diyor ve ben,m çok uykum var yorgunluktan bittim buray hep şikayet yazar gibi hissediyorum kendimi ama günlük yaşadıklarımı yazıyorum sizlerele konuşunca rahatlayacağımı düşünüyorum ama yusuf bey burayı açmamı bekliyor sanki basıyor yaygarayı sizdenmi kıskanıyor ne bu sıpa
rezene uyku yaparmı ya ayakata uyuyorum gecem yine pek iyideğildi yat kalakla geçti ha birde gece kalkınca diyorum şimdi kimler ayakta kimler emişiyor onu düşününce kendimi yanlız hissetmiyorum

kızlar... perşembe günü sabah 8 de bebişimle buluşuoruz. anestezistle görüşmem vardı sabahtan kan verdim. şimdi geçmişi okucam.

senin gününde belli olmuş hayırlı olsun ALLAH YARDIMCIN OLSUN canım güzel haberler ve resim bekleriz

Lal ece hayırdır neden perşembeye alındı senin 15 agustos değilmiydi

hayırlısı olsun

sakalyn maşşallah sana 2 tane yavrun var ama yinede yetişiyosun herşeye doğumdan sonrada burdaki en aktif anne sensin
lalece hayırlı olsun sağ salim alırsın inşallah bebişini kucağına

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…