2009 Ağustos Ayında Doğum yapacaklar buraya.

Günaydınlar,

gözünaydın Behiye maşallah kızına negüzel normal doğum yapmışsın, keşke anlatabilsen cesaret lazım bize : )

oy oy Doruk bey gelmiş maşallah ne tatlı büzüşük suratı annemin yanından niye aldınız der gibi : )

10.15'te doktor randevum var. Uzun zamandır ilk defa bu kadar heyecanlandım:gitme:Çatı muayenesi yapacak. Belki de "gel şu gün alalım" diyecek:1shok:Ay ay ayyy, yusufff!:bbo:

Güzel haberlerle gel Burcu hakkında hayırlsıı, bende yarın gidiyorum çaı muanesine inş. dar demez çok tırsıyorum bende :bbo:

oyy oyy maşallah Doruk bebege de annesinede. ayy bu bebek asıl güzel yüz ifadesine bak ya şunun sinirlenmiş gibi. acaba kime benziyor.?bu haliyle çok belli değil ama tazem burcum eve gelip yeni fotolar eklediğinde görces bakalım. malum hergun değişiyorlar..:)

Günaydıın herkese..

burkom burcucm bugun dktora gidicek hayırlı haberlelrle gelsin inş.
bende yarın gidicem çatı muayenesine.. hakkımızda hayırlısı inş. normal dogum yapabilirim...bakalım oglum kaç gr almış boyu ne kadar ve tahmini dogum tarihimiz???
heycan bastı birden..9.30 da randevum eve gelir gelmez yazarım niş. çok acımas..

bu arada ben çokçok feci kaşınıyoruuuuuuummmm göbeğimin alt kısmı özellikle tarifi yok yani çok çok fenayım aklıma getirmemeye çalışıyorum ama

ayy yerım ben doruk beyı maşşalah.nasılda sınırlenmıs anneme götürün benı der gıbı bı halı var sankı :)))
burcucum oglusunla olan resımdede cok güzel cıkmıssınızz artık o kavusma anını yasamak için sabırsızlanıyorum
10.15'te doktor randevum var. Uzun zamandır ilk defa bu kadar heyecanlandım:gitme:Çatı muayenesi yapacak. Belki de "gel şu gün alalım" diyecek:1shok:Ay ay ayyy, yusufff!:bbo:

kızlar hadı hayırlı haberlerle gelın inşalalh doktordan.ikinizinde catı muayenesı olucak.inşallah ben gibi cok kasmassınız kendınızıde canınız yanmaz

buarada pinky ve burkom gıbı bugun bende doktora gıdıcem.biraz işlerim var,dus falan son kez vucud temızlıgı belkı gun içinde tekrar giremem.bakalım bugun doktorumuz ne dıycek.artık inşalah sezeyan tarıhı verır dıe dua eder oldum.cok zor gecıyo son gunlerım.ayakalrım felaket şişti.resmen dizime kadar olan bölüm iptal olmus durumda :gitme: yüzümde şişmeye basladı gıbı gelıyo,gözkapaklarım uykusuz kalmısım gıbı şiş ve dudakalarımda şişmeye basladı.ama sancı vs yok.sanırım bebegım tam yolunu bulup kafayı yerlestıremedı.tee 32.haftadan berı bas asagı duruyor ama normal dogum banada kısmet olmıycak galıba
neyse randevum saat 3den sonra,gelip size bıseler yazmam aksamı bulabılır çünkü doktordan sonra bıraz geseriz sanırım.cok bunaldım havalarda serın,iyi gelır.öptüm hepinizi kuzular

artan sancılarım..

dün sancılarım çok farklıydı batma gibiydi aniden bir anda karın bölgeme saplanmalar oldu. ablamı arayıp sordum tarif ettiğim sancılar dogum sancısıymış yani yalancı sancılar değilmiş artık..bugun hareketlerini sayıyorum.yarın herşey belli olacak bakalım.. yalnız ben hep sabah gidiyorum doktora ama benm sancılarım hep akşama dogru başlıyor..gerçi ben hissetmesemde nst de de sancı çıkıyor

minikim umarım guzel haberlerle gelirsin yada bebişinle dönersin evine....
şişme konusunda benm dudaklarımda silikonlu kıvamındalar.:) yanaklarım falanda şişti.

2 gundur burdada havalr serin gece çok rahat uyuyorum şükürler olsun. sola bi yatıyorum bi wc için kalkıyorum yani döne döneyatma olayı yok 2 gundur..

hadi bakalım ne diycek drun..rahat ol..kasma kendini...güzel haberlerle gel..

sen de güzel haberlerle gel minik..hakkımızda hayırlısı olsun.

aynen gülistanım..gören doğum bugün yarın olur diyo bana..dudaklar silikonlu gibi..

doruk bey gelmis topigimie hosgelmis..taze nekadar mutlu kucagında bebisiyle. Allah geride kalan arkadaslarımıza saglıkla kavusmayı nasip etsin inss

dün tüm gün hiç bi sıkıntım yoktu..mübarek bu ağrılar yatağa gidince hortluyo..kalçam, kukum nası ağrıdı nası ağrıdı sabaha kadar..wc ye gittim bi ara..yatağa bi yattım ölüyom alt takımların ağrısından..inleye inleye anca sızmışım..allahım yardım etsin..çok acı çekiyorum..anneme ve arkadaşlara sordum hiç böle bişi yaşamamışlar.

aynen gülistanım..gören doğum bugün yarın olur diyo bana..dudaklar silikonlu gibi..
seniniçin böyle demeleri normal.bana bile sabah akşam bekliyosu herhaldediyorlar...

seçilcim sen yürüyüş yapıyormusun canımya.. yürüyüş çok etkiliymiş dogum için haberin olsun. sancıların nealemde?doktor en son ne dedii sabah kalkınca ilk işim tlf a bakmak oldu vallaa

kaşınıyorum çok fenayım ayyy ya bi çare.. yaglıyorum kremliyorum banamısın demiyor.elimde fırça sürekli göbeğimi kaşıyorum. bana bi yarıdm edin kızlarrrrrrrrr.. hani bi yeriniz kaşınırda nerdeyse etinizi kopartacak kadar kaşırsınız ya aynen o durumdayım. ben kaşıdıkça oglumda kıpraşıyor içerde ona zararı yokdur dimi yumuşak yumuşak kaşıyorum çünki...

canım zaten sancıların sadece aksam oluyor olması yalancı dogum sancısı olduguna işaret.dogum sancısı olması için gece gunduz olması şart.aynısı bana oldu işte düzensız olan sancım tam nst ye gırdıgımde hortladı.nöbetcı doktorda hemen doktoruna muayene oll bugeceye dogurrusun demıstı.ama maalesef pasif sancıymıs bunlar.dogum sancısı olması için hersaat bellı aralıklarla olması sart.aynısı seçilede olyuo işte.sancısı bıgun var bıgun yok.

vee tam mücizem nerde acaba ona hastane tavsiyesinde bulunsam diye bi başlık yazacakken mj geldiiiiiiiiiiiiii

mucize den haber varr..

dün akşam 3800 gr 50 cm boyunda bebişimiz olmuş...16 saat sancı çekmesine ragmen spinal sezeryan olmuş.dikişleri vs berbat acıyormuş. hiç iyi değilim diyor konuşamıyormuş bile.
bebek çok saglıklıymış.maşallah..

hastanede 3 gün kalacaklarmışherkese çok selamı var

ayy canım yaa nıye kasınıyonkı okadar cok.valla benı bazen tuutuyor kasıntı,kaşıyasım oluyo tatlı tatlı ama fazla sürmüyo.penyemın üstünden berı kaşıyom gecıyo.senın durum baya vahım gıbı,fırcayla geıyom dıon.Allag yardım etsın kuzu.amann valla ben okadar az kaşımama ragmen karnım oldu bı harıtaaaaaa :1shok: yanı sadece kaısmakla catlamıyo çatlıyacagın varsa çatır çatır çatlıyon işte

birde henüz sütü gelmediği için çok dua istiyor hepimizdennn

Son düzenleme:

ayy busabah benımde aklımda mucıze vardıı.demekkı dogurmuss heee,Allah analı babalı büyütsün maşşalah bebişine.kılo boy süperr.tüh demek seeryanıda zor olmus.hay Allah sancı cektı cektı bıde sımdı dikiş acısı cekıyo.inşallah düzelır enkısa zamanda.

anacımm bu bızım topiğin kaderı oldu yafff,dogum sancısı cek cek sonra sezeryan ol. normal doguramayacaksam o sancıyı bana cektırmeez Rabbim inşallah.valla normal dogurmak artık uzak bı hayal oldu resmen.herkez foooss cıktı,baksana ban a 41.haftaya gırcem cumartesı gunu,tık yok.göbnüşüm bıle hala yukarıdaa

bu arada bebeişin ismi aklıma gelmeişti ama ismi Salifo salih:)

Salih imizde sagsalim geldi darsıı biz bekleyenlerin başına...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…