2009 Ağustos Ayında Doğum yapacaklar buraya.

asracım ben de aynı şeyi düşündüm kız sesi belli dedim.kaka yapması çok iyi.neva da günde 6-7 kere yapıyor.normalmiş bu durum.ilk başta koyu renkliydi şimdi sarı yapıyor kuzucukum.kukudan popoya doğru temizliyorsunuz de mi? çok önemli.gerçi sen biliyorsundur..bir de kuku tek hareketle temizlenmeliymiş temiz olmadı yeni bir pamukla tekrer tek hareketle..nacizane yazdım.haddim olmayarak.sen tecrübelisin ama bebiş kız ya o bakımdan:))

oh oh maşallah Esracım...maşallah maşallah..hep böyle iyi gitsin herşey..Nazan da iyiymiş çok iyi..bugün süper haberler alıyoruz çok şükür..

ayy evrim duygu yuklu bir mesaj atmıss kuzey in gelsiini mujdelemis ne guzel gunler yasıyoruz yaa

MAŞALLAH MAŞALLAH ÇOK GÜZEL YA İYİ OLAMAN MUTLU OLMAN BU GÜZEL GÜNDE ALLAH MUTLULUĞUNU DAİM ETSİN HEPİMİZİNDE SÜTÜNÜ ARTIRSIN İNŞALLAH:Saruboceq:
ısırgan otumu onu denemedim bak sütüm az esra artıramıyoruz bu gün dışarı çıkıcam CADIARZUalayım bari inşllah işe yarar hala mama takviyeli yediriyoruz çok moralim bozuluyorsenağlama

didecim tek hareket tek temzi mendil olayını bilmiyordum mantıken oyle yapıyorgibiyiz aslında ama soyledigin iyi oldu kiz bebek altını ilk kez goruyorum hayatım tecrube erkege dair bende buanlamda ama diger konularca ciddi anlamda tecrubeli olmak harika imisss hemsirelere gerek bile kalmıyor emzirmek için itip kakmaya geldiklerinde mememi birakın ben yaparım diyorum çunku hemsireler pek bir gaddarca bebegi beslemek adına memeyi çekistiriyorlar sanki bezparcası çekiyorlargibi:))) deneyim bambaska imis glum agldaımı panikler napcagımız bilemezdik smidi hakkından geliyoruz bu cadı kızınn

BEN SANA ANLATMAK İSTEMİŞTİM AMA YAŞAYINCA TABİ DAHA KOLAY ANLAŞILIYOR DEĞİLMİ BENDE ERKEK BEBEK ALTI TEMİZLİĞİNDE ŞAŞIRMIŞTIM a.s

iste nazanımızın cerenii

maşallah veren bebeğe çok tatlı nazandan da haber alabildik çok şükür darısı başımıza
kandilin mübarek olsun canım seninde ve herkesinde. canını sıkma nevamıza yansımasın bu durum batmana has değil me has heryerde böle olaylar dönüyo nası oluyosa allah bi kolaylığını verir inşallah me sakat bi kurum olmasından kaynaklanıyo sorun

evrimden de güzel haber var çok şükür kuzey beyimizin haberini almıştık zaten maşallah ikisinede

KIZLAR bugün banada dua edin ne olur artık doğurmak istiyorum ve korkuyorum olmucak die sezeryan olsun istemiyorum strese girdim resmen

avatar resmimdeki ultrason goruntusu ile gercek goruntusu nu bir karedye gormeniz için yakın resim koydum ultrason inanilmaz birsey tdort boyutlu olan yani nasıl aynı surat degilmi

gulistan esin soruyordu gosterirsin artık aksamab:))

esrako cnm ya çok tatlısınız allahım nazarlardan korusun ...o parmaklarıyla elini tutması beni eritti yaw...sağlıklı huzurlu uzun ömrü olsun inşallah

iste nazanımızın cerenii

oyy oyy maşallah Cerenimize. nazanında iyi olmasına sevindim. çok şükür

esracım senind eiyi olmana çok sevindim ama konuşmandan belliydi zaten.:)maşallah de kız kendine nazar etceksin..sesin harika geliyordu tlf da..kzıına bayıldık ya maşllah köfte dudak tonton yanak. Yahya nın yanaklarda sizin kızınkine benziyor. maşallah oda tosun gibi oldugu için..opuyorumnanaktan

bu arada nazannın kıznın resminisabahdan beri kaç kere baktık ama yokdu senin şansına valla:)

kızlar ben geldım 3 de anne oldum kızımı kucagıma aldım yanlız kızım b rh+ bense 0 + oldugumdan sarılık olma ıhtımalı yuksekmıs az once eve geldım cok kalamıcam ablama resyım eklemesını demıstım ne yaptı bılmıyorum kızım 2890 gr 3100 dogdu düştü sonra adımız elvına 15 15 de sezaryana gırdık boynumuzada kordon dolanmıs zaten sımdılık kızım ii göğüslerım cok acıyo ama mecbur emzırıyorum ben cıkmak zorundayım hepinizi cok opüyorum by musaıt olunca hemen gırerım doğum hıkayemı yazıcam daha

Selam kızlar
Esraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa bakmaya doyamıyorum kuzum sana - gözlerim sulanıyo her gördüğümde - ah neden öyle oldum ya :gitme: yoğun duygular içindeyim Allah sizi nazarlardan saklasın

Nazancığımın bebişi de pamuk gibi maşallah - pembiş pembiş - Allah uzun ömürler versin

evrimin kuzeyi maşşalh sana sağlıklu huzurlu uzun ömrün olsun inşallah...çok tatlısın ya ..offffff bu duygu seli ne böle heyecan dorukta sizleri gördükçe ben nasıl olcam diye düşünüyorum...

aayyy evrim şahane bir mj göndermiş okurke tüylerim diken diken oldu.bu hatun duygu yüklü bi anne yav...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…