2009 Ağustos Ayında Doğum yapacaklar buraya.

Ayyyy AYyyyyyyyyyyyy Kuzey ne kadar tatlı ayy maşallah ya anne oglun buluşmasıda çok hoş 3.cü rsimde gözlerinide açmış yavrum benim yamaşallah... ayy saol tazem burcum sıcacık pozlar

Evriş'in haberini beklerken uykuya dalmışım neler olup bitmiş.. Esrako, Evrim, nazanın bebişleri..allahım yaaa ne güzel hepsi... Allah nazarlardan saklasın..

Anaaaaaaaaaaaaaaaaaaa Kuzeye bakıııın ay maşallah nekadar güzel bir bebek - nekadar da evrime benziyo ya - Allah sağlıkla büğütsün evrişim maşallah maşallah

Yok yaf benim kalbim dayanamicak daha fazla - zaten bizde doktorlka bugün tüm detayları konuştuk benim doğumum için - heycan dorukta - bu resimlerden sonra bir fena oluyorumm:gitme::gitme::gitme:

comely gözun aydın canıım sende kavuşmuşsun bebişine. ama anlamdım sen 3 agustosdamı dogum yaptın yoksa saat 3 demi.sanırım 3 agustos demek istedin 3te anne oldum derken dimi..maşallah kzıının kilosu gayet güzel. sarılıgıda inşallah ciddi boyutlara yükselmes. ikinizinde saglıklı olmasına sevindim.tekrar gözün aydın

gözün aydın canım..maşalllah allah nazaarlardan saklasın...bi ara fotosunu da eklersin..

Allah ım esra bu nası bu güzellık böyleee. maşşalah kuzunaa,o yanaklar o dudaklarr tam ısırmalık.ama bız napıyoruz sadece kokluyoruz opuyorumnanaktan yerım ben sizin emişmeinizi.valla oglun sen ve kızın harıka cıkmıssınız
aaa nası yanıı,nıye haber vermedın doguma gıderkenn,benmı kacırdımm kı.neyse sende kuzunda iyiymişsiniz hadı gözün aydın canım.ilk fırsatta girip neler oldugunu anlat.hadı bakalım sende aldın hayırlısıyla kucagına.maşşalah kuzuna maşşalah
İşte Kuzey Bey'in ennnn tazesinden fotoları =)

İlk karşılaşma =)

ayyy kuzey beyımızdeee gelmısss.yerım ben onu,maşşalah koca bı adam sankı.şuna bak ya.helekı ilk karsılasma cok duygusall,zaten aglak bişe oldum cıktım senağlama EVRİMMMM oğluşlun kucagındaaaa tekrardan hayırlı ugurlu olsun kuzuum

bencde Kuzey evrime benziyor..
canancım sende doktordan gelmişsin anlat bakalım nedir son durumlar?dogum şekli ve zamanaı nedir

Yaaa, Evrim ne mesaj atmış çok merak ettim ?? Tabe yanında olunca mesaj gelmedi :)

Kızlar bu arada nasıl emiyordu Kuzey, nasıl emiyordu maşallah :ecrin_bebek: Sanki kıtlıktan çıkmış! Memenin birini bırakıp ötekine asılıyordu :)) Boşta kalınca elini emiyor, eldiven tükürük içinde kaldı resmen. Çok güzel bir bebek, aynı Evrim... Çok yoruldum, ben gene seriliyorum, akşama görüşürüz.

ESRAKO maşallah Ece'ye, çok şeker :))

CEREN de öyle.. Allahım sağ salim bize de göster!

PINAR canım sana da geçmş olsun, analı babalı büyüsün kuzun :)

korkarım yarın dr.a gidince alın artık şu çocuğu içimden artık kavuşmak istiyorum bebeğime diycem...bu kadar bebek gördükten sonra dayanmak çok zor geliyo..

bugun duyguı patlaması yaşıyorum yaa,önce ebebişlerin resımlerı sonra evrımı duygu yüklü msjı sonra anne bebek bulusma resımlerıııı.ayyhh dayanamıyorum koyverdım gitti senağlama

Comely hayırlı olsun canım - maşallah sende kavuşmuşsun yavruna - allah uzun ömürler versin

Pinky bu saatten sonra pek bişey söylemiyo bebekle ilgili - kilosu 2500 olmuş 2800 olursa daha 9 gün var iyi olur dedi - bu söylediğim rakkamlara takılma dedi herzaman yanılma payı var ultrasonda ama eksiye oğru değil - muhtemelen 2500 de fazla şuan dedi
Haftaya son kez nst ye girecem - çok beklediğimden şikayet ettim - bana bir kağıt verdi acil diye :) gider gitmez bağlicaklar beni - son defa olduğu için hile kullanalım biraz dedik
Hastaneye yatışım için de benim durum biraz farklı - ben özel bir hastanede doğum yapacam ve oranın doktoru adına yatacam ama kendi doktorum gelecek doğuma - haftaya yatış için de kağıt verecekmiş-saat 9 gibi gidersin dedi saat 10 gibi alırız bebeği dedi
Öyle işte güzel şeyler - inşallah bende kavuşurum yavruma - şu resimlere bakarken çok kıskanıyorum yerimseniben

Son düzenleme:
bencede kuzey aynı evrime benzıyor.ohh hatu hepten mutlu olmustur kendıne benzeyen bı bebek dogurdugu için heraldekaydirigubbakcemile3

korkarım yarın dr.a gidince alın artık şu çocuğu içimden artık kavuşmak istiyorum bebeğime diycem...bu kadar bebek gördükten sonra dayanmak çok zor geliyo..

yaa sormaa,sen yıne benden bı hafta gerıdesın.ya ben napıyımm :sinifsinif: 3 gun sonra 41.haftaya gırıyorum.valla bu gidişle sezeryan yolu gözüküyo galıba.acıkcası sancım olmassa sunı sancı hiç istemıyorum.bukonuyu doktorumla salı gunu konusacagım.tabı salıya kadar bebikim gelmesse kaydirigubbakcemile

selam herkese...
ben 31. haftamda doğum yapmıştım... kırkımız çıkıyo iki gün sonra Allahın izniyle...
bebişlerine kavuşanların gözü aydın.. bekleyenlere allah sabır versin, sağlıkla kavuşmayı nasip etsin..

kızlar suni sancı çok korkulacak bişey değil... sezeryandan iyidir... eğer normal yapma imkanınız varsa sonuna kadar zorlayın şansnızı... benim ilk bebeğimde suni sancı verilmişti.. ama oğlum kilolu olunca zaten normal doğum şansı yoktu ben denemek istemiştim... olmadı sezeryan oldum...öyle olunca ikinci de sezeryan oldu...

bence normal doğum için bütün şartları zorlayın... bebek tehlikeye girmediği sürece normal doğum en iyisi..

Esraa ya Ece cok tatli masallah..

Nazan 'in Cerenine e kocaman bi masallah, pamuk seker...

Evrisimin Kuzey'i tam bi pasa yerim o kaslari dudaklari ben...

evrimden haber vaaaarrr

az önce aradım malum mjdan ve resimlerden sonra hüngür foşurt oldum.sesi çok sakin geliyordu ama nasıl mutlu onu çok iyi hissettim. Kuzey uyuyormuşşimdi. biraz agrım var dedi. herkese çok çok selamı var. bide diyorki onlar ilk rsimler Kuzey orda şiş diyor şimdi daha küçüldü diyor..:)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…