2009 Ağustos Ayında Doğum yapacaklar buraya.

ayyy esrakom gelmiş. tombik yanaklı iricik ecemizin annesi gelmiş. amanda amana. nasılsın canım ayyy süpersin ya hastaneden canlı baglantı demek.:)harikasın esra.
nasılsın anlatsaan biraz. kzın nasıl abisi nasıl nwler yaşadıbız ilk gece anlat bakalım.

veeeeee evrim de odaya gelmiş emişiyorlarmış..çok güzel ya tüylerim diken diken.

hayırlısıyla kuzey bebekte dünyaya gözlerini açtı hayırlı olsun evrişim

ayyy ayyyy esrako canım nslsın o nsl tatlı bir bebek öyle bittim valla nazar değmesin

meltem kızına maşallah canım.benim nevam gibi kapkara saçları var yavrunun

esraaaaa seni bekliyorum.yaz birşeyler..hastanden girmen harkika olmuş.ben çok istemiştim ama tuşa bile basamadım.maşallah sana

maşallah kuzey bebeğe...ömrü uzun sağlıklı huzurlu olsun inşallah..

arkadaşlar bugün moralim bozuldu biraz.paylaşayım isterim.malum evi taşıdım tayinim çıkacak diye ama çıkmadı( evin tam dibinde okul.ne hayaller kurmuştum.eski görev yerim çok uzak.süt iznine bile gelemem..gerçi 6 ay çalşmayacağım inşallah ama çok tuhaf bu Batmanda işler okulda ilk sıradayım kadro boş ve çıkmamış..Koca Batman'da sadece bir kişinin tayini çıkmış..

Berat Kandili'nin güzelliğine sığındım kızımın nasibine güvendim iyi oldum biraz

hepinizin kandili mübarek olsun.

meltem ece çok tatlı allahım nazarlardan saklasın..çok hoş gözüküyosunuz...bende yarın gitcem hastaneye keşke denk gelebilseydik..görürdüm seni ve eceyi...

cnm ya sıkıntı yapma rabbim bi kapı kapanırken diğerini açar..daha 6 ay var..allahım kimseyi darda koymasın..bugece bol bol dua edeceğim ..sanada inşallah ...herkesin hayırlı duları kabul olur inşallah...:Saruboceq:

didom didem kuzum sıkma canını vardır bir hayır. 2. dönem tekrar tayin istersin olmasmı. hakkında hayırlısı olsun sen şimdiden teeeeee kaç ay sonraki süt iznini falan düşünme inş. Rabbim yoluna koyar herşeyi.kzınla olan heranın tadını çıkar. fındık burunlu yavrunu öp benim için

canım merak ettık senı.neyse iyimişsin.zaten hepimiz tahmın etmıstık nişandır die.dogruymus demekkı.artık senınde elın kulagında haber beklıycez senle.eşinde gelmıs bebişin bekledı babasını.acelecı davranmadı,izmirli kızlarla mutlaka irtibat halınde ol merakta bırakma bizi kuzu

ayyy yavrumm benım demekk aglama sesını duydun hee.Evrimm hanımımızın gözü aydın maşşalah tosuncuk dogurmus.diyorum bu agustos ayında dogan bebkler coştu kılo konusunda.maşşalah Rabbim nazarlardan korusun inşallah
nazan kadıköy acıbadem de yapmadımı ki doğumunu..bugün doğanların resimleri bile var..dün doğanların arasında yok
yok hala bende iyice meraklandım.artık numarası olan bırı arasa şu hatunu iyi olcak.zaten acıbademde yapacagı kesındı.acıbadem hastanesının yenıdogan bebeklerıde aynı sayfada toplanıyo.hangı semtte oldugu önemlı degıl sanırım
ben bu duaya kocaman bı AMİİİNN diyorum.rabbım hepimizin gönlüne göre versın inşalah.sagsaglım bebklerımızı saglıkla kucagımıza almak nasip olsun hepimize inşallah

ekle ekleee resım ekleee.köfte dudaklı kızını görelım bı kez daha.cabuk toparlanmıs olmanada cok sevındım canım.maşşalah agrı kesıcıye bıle ihtiyac duymuyorsun.aman nazar degmesın

bu hafta cumartesi kadın gelicek son hazırlıklarımı yapıp yatışa geçicem. süt yogur yumurta cevize dadancam saglıklı ve birazcık ele avuca gelen bi bebek olsun inşallah.

böylesi hayırlıymış..boşver..nasılsa 6 ay çalışmıycakmışsın..bi dahaki sefere olur inşallah.

canım takma kafana herseyde vardır bı hayır.illa bunuda hayırlı bi yanı cıkar senın için.

Arkadaslar hepimizin Berat kandılı mübarek olsun,Rabbim dileklerimizi kabul etsın hayra cıkarsın inşallah.... bebeklerımızı sagsağlim kucagımıza almak nasip olsun saglıkla buyutup hayırlı evlat olsunlar inşallah

kızlar kimse nazanı aramıycakmı? nıye hala bı haber cıkmadıkı cok merak ettım.dogan bebekler arasındada yok nazanın kızı acıbadem hastanesınde.acaba baska bı hastaneye falanmı gectılerkı.

gözünaydın canım.çok merak edildin

böylesi hayırlıymış..boşver..nasılsa 6 ay çalışmıycakmışsın..bi dahaki sefere olur inşallah.

çok sağlun.bu topiğin böyle büyülü bir havası var derdine kederine ilaç gibi
kızlar kimse nazanı aramıycakmı? nıye hala bı haber cıkmadıkı cok merak ettım.dogan bebekler arasındada yok nazanın kızı acıbadem hastanesınde.acaba baska bı hastaneye falanmı gectılerkı.

öyle birşeyler geçti sanki ama emin değilim

ben de numarası var ama haber gelmeynce aramak istemedim.şimdi araıyorum sizede yazarım birazdan

nazan tlf. cvp vermedi kızlar epey çaldırdım müsait değildir belki. mj atıcam şimdide..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…