2009 Ağustos Ayında Doğum yapacaklar buraya.

gülistanım ben haftayada kalamıyabilirm çarşamba belli olacak sezeryansa 6 gün vermişti ya dr bu gidişimde ilk defa çatı muanesi yapılacak onda bi sorun çıkarsa sezercik olacağım 6sında:)

ben akşam yürüyüşüne çıkıyorum kızlar gelince görüşürüüüüük

kızlar herşey durağan ilerlior. bir gelişme yok. yarın sabahta kociş gelior. artık değmeyin keyfime.

yarın doğurcak kızlar nerdee
esraaa pervinnnnnn..... aile saadeti mi yapıorsunuz. heycan doruktadır. allah sağ salim kavuştursun sizleri.:nazar:

pervinim hakkında hayırlısı buymuş demek ki, kimbilir nasıl heyecanlısındır. Allah yardımcın olsun ve çok kolay olsun sezeryanın inşallah. spinal serzeryan hakkında geniş bilgi istiyorum senden. bende 14 ünde kısmetse spinal anestezi olacağım ama cok heyecanlanmaktan korkuyorum. ece yi sağlıkla al kucağına canım, Allah bahtını tahtını güzel eylesin inşallah.

Arkadaslarım..

Ah bu güzel haberi vermek bana nasıp oldu yaa.. bugunlere de şükürler olsun..

Agustos Anneleri!!!! Topiğin olmazsa olmazı.. en güzel rengi, canımız cigerimiz.. Gypsesram 10 50 de YAHYA yı dunyaya getırdı.. sezeryanla olmuş, Mami aynı bana benzıyor diyor :)) ıkısı de cok ıyılermıs.. daha kendıne gelmemıs Esramız.. Yahya da artık aramızda.. şükürler olsun bugune dee..

cok ama cokk sevindim Allah hayırlısıyla onlarıda kavusturdu darısı basımıza insallah

doktorumu aradım. nişanmış kızlar o. bebek yokluo seni dedi doktor. sancıların 20 dk.da bir düzenli gelirse ara hemen dedi. şu an beklemedeyiz

ay Lalcim hadi bakalım hayırlan gelsin bebeton

oyy oyy ilk ece miz dunyaya gozlerini actı demekk
gozu aydın olsun meltemin

selamlarımızı iletirsin kendine gelince

ay bıugun sok ustune sok yani kalbim dayanamıo :) ne guzel haberler alıoruz

Geldim kuzularr... Carsamba tarıhımız kesınlestı.. saat 11 de hastanedeyim.. :))

canım hayırlısı olsun insallah sag salim kurtarsın mevlam

canlarım hepinize cok tskler ve sevgiler ins sag salim atlatırız kavusuruz minnosumla
zaten evrime mesaj atarım muhakkak
size gore 12 dedim ama size gore saat 8de olcak kafam gitti yani
kuafore gidip kas bıyık aldırdım pedikur yaptırmadım ayaklarım cok sisti ellerimide yaptırmadım
iilesince girerim artık kesim bakım vs islerine
simdilik cantalarımı vs kontrol edicem
tekrar girmeye calısırım giremezsemde hakkınızı helal edin hepinizi ayrı ayrı cok seviorum
belkide sabah monolog yapar giderim :) uyku tutmaz :)
ins yarın guzel haberler alırız herkesten
opuldunus

gulizim heycan arada yokluo ama yarın sabah heycanlanıcam:)
dugundede oyle yapmıstım hastanede nası olurum bilmem:))

kızlar herşey durağan ilerlior. bir gelişme yok. yarın sabahta kociş gelior. artık değmeyin keyfime.

yarın doğurcak kızlar nerdee
esraaa pervinnnnnn..... aile saadeti mi yapıorsunuz. heycan doruktadır. allah sağ salim kavuştursun sizleri.:nazar:
ben de varım ben de ben de..... ben de yarın doğuruyorum

gulizim heycan arada yokluo ama yarın sabah heycanlanıcam:)
dugundede oyle yapmıstım hastanede nası olurum bilmem:))

BABYcim, seninle aynı saatlerde başlıyoruz.... ben de sabah 8 de hastanede olacağım. ESRAKO kaçta giriyor acaba?

.
BUARADA GYPSYle girdiğimiz iddiayı ben kazandım. hehh hehhh heeehhhhhh ben demiyor muydum GYPSY bi doğursun hemen ertesi gün doğuracağım diye?
.
ne gariptir ki normal doğum isteyenler hep sezeryan olmak zorunda kalıyoruz. GYPSY de BEN de BABY de.... kısmet değilmiş.... ben cidden çok üzüldüm ama bu duruma. gerçi benim hala şansım var. dua edin de sabaha kadar sancım tutsun ne olur arkadaşlar. olmazsa yarın sabah önce suni sancı deneyecekler, olmadı öğlen sezeryana alacaklar.

GYPSY ve FASULYEKO nun doğum haberlerini aldım. ikisini de tebrik ediyorum. FASULYEKO da normal doğum ümidiyle başlamış ama sezeryanla sonuçlanmış. şimdi okudum. büyük ihtimalle benim de sonum aynı olacak.

nazancım sana da hayırlı olsun. gelmio bebeleriniz napicen. mutlular demek sıcacık yuvalarında kaydirigubbakcemile3 yarın kavuşçanız meleğinle.çok güsel ve rahat bir normal doğum yaşarsın inşallah yaşayamazsan eğer çok güsel rahat bir operasyon geçirirsin . güsel haberlerinizi bekliors :nazar:

canlarım hepinize cok tskler ve sevgiler ins sag salim atlatırız kavusuruz minnosumla
kuafore gidip kas bıyık aldırdım pedikur yaptırmadım ayaklarım cok sisti ellerimide yaptırmadım
tekrar girmeye calısırım giremezsemde hakkınızı helal edin hepinizi ayrı ayrı cok seviorum
opuldunus

Ayyyhhh, çok heyecanlı opuyorumnanaktan Dualarımız sizinle olacak beybim.

ESRAKO kaçta giriyor acaba?

.
BUARADA GYPSYle girdiğimiz iddiayı ben kazandım. hehh hehhh heeehhhhhh ben demiyor muydum GYPSY bi doğursun hemen ertesi gün doğuracağım diye?

Hayırlısı olsun Nazancım. Sanırım Esra 9'da girecekti. Ayy çok heyecanlı yaa, doğurmadan 1 gün önce nasıl olurum acaba? Sahi nasıl oluyor insan?

Son düzenleme:
kkliste.png

canım benide eklermisin: oğlumun ismi kerem esat 23 ağustos tahmini doğum tarihi.. şimdilik normal gözüküyo doğum..şimdiden teşekkürler..opuyorumnanaktan

Geldim kuzularr... Carsamba tarıhımız kesınlestı.. saat 11 de hastanedeyim.. :))

sağlıkla kolaylıkla kavuşasın kuzey bebeğimize...

defnem damlam gelmiş. hoşgeldin canım nasılsın
bebeiş nasıl resmini gördük maşallah ya çok şririiiiin.. annelik nasıl gidiyor?sen nasılsın uyku uz nasıl geceleri. emmede problem varmı?tavsiyelerin neler ahhh birde dogum hikayenizi bekliyoruzzzzz

pinkyim oturup yazamıyorum bir türlü aklımda çok şey var toparlıyamıyorum emmede sorunumuz yok yaralarım iyileşti gibi en azından dayanılır halde az kaldı doğum hikayemide yazacağım en kısa zamanda uyku düzeni yeme düzeni konuşacak çok şey var....
mesela
kızıma çıtçıtlı bodyler dışında hiçbirşey giydiremiyorum altınada çorap yani body dışında aldığım 0-3 aylıkların hepsi kaldı

hastanedede pijamalardan çok çıkış için götürdüğüm tayt işe yaradı pijamalara hep bir şekilde kan bulaştı ama tayt pedleri kaydırmadığı için çok rahattı.

bu arada benim kanamam iki gün sürdü yoğun olarak sonrasında hep damla damla. doktorumun aynen söylediği gibi yani uzun sürermi diye korkuyodum ben. korkulacak kadar değilmiş.

opuldunus

babymimm allah kolaylık versin... ecemiz gelsin sağlıkla...
ama bence uyku tutmaz:)

BABYcim, seninle aynı saatlerde başlıyoruz.... ben de sabah 8 de hastanede olacağım. ESRAKO kaçta giriyor acaba?

.
.
ne gariptir ki normal doğum isteyenler hep sezeryan olmak zorunda kalıyoruz. GYPSY de BEN de BABY de.... kısmet değilmiş.... ben cidden çok üzüldüm ama bu duruma. gerçi benim hala şansım var. dua edin de sabaha kadar sancım tutsun ne olur arkadaşlar. olmazsa yarın sabah önce suni sancı deneyecekler, olmadı öğlen sezeryana alacaklar.

nazanım üzülme normal olmazsa .. ben o kadar memnunumki sezaryenden , hastanede iki gün yattım, bir dahada yatmadım, olursa normal ne mutlu senin için ama olmazsada olmasın... sağlıkla gelsin cerenimiz..

oh hadi hayirlisi tatlim, sagsaglim insallah..

.

insallah sancin tutar bu gece, acilmanda oluverir hemencecik dogurursun nazan...olmazsada insallah yarin ersey yolunda gitsin..

Baybim-Esrako dualarim sizinle...

Esrako, baby, nazan kalbimiz sizinle kızlar. İnşallah yarın çoook güzel haberler alacağız sizden. Erken yatmayın sakın, uyuyamazsınızyerimseniben

Evrişim hayırlı olsun tarihiniz. Çarşamba görüşürüz o zaman hastanede. İstediğin birşey var mı?

Meltem gözün aydın canım. Allah uzun ömür versin Ececiğe.

Ben bugün ilk deniz jübilemi yaptımyerimsenibenBusecik bu aralar gelmeye karar vermezse belki 1-2 jübie daha yaparım:jeyyar:

kkliste.png

Listenin bugün resmen başı döndükafamçokkarıştıAman iyi haberler olsun da, liste toptan tepetaklak olsun ben razıyım

ne heyecanli yaa haftaya bugunlerde bu hafta dogum yapanlar siteye girip haberler vericek, benimle ayni tarihte olanlar doguma giricez, sonra bizde diger hafta haberler vericez, bekleyenler doguma giricek, sonra ay biticek...hic agustos hamilesi kalmicak:KK43:(ikayemize agustos annneleri olarak devam edicez:)))huzunlu son, mutlu baslangic...dagilmayiz dimi kizlar, ayni heyecanla devam eder dimi bu sohbetler???bak huzunlendim simdi...

Pervin & Nazan & Esra
Dualarım sizinle, Allah yardımcınız olsun inşallah.. Şans sizden yana olsun, kolay doğumlar olsun..!
Güzel haberlerinizi heyecanla bekliyor olucaz yarın.

X