2009 Ağustos Ayında Doğum yapacaklar buraya.

oh super ya zemuszemuszemuszemus

hadi yolun gel bakalım..

maşallah..allah nazarlardan saklasın..

ay süper bi haber..sütü de geliyomuş oh oh..maşallah..Neva tutuğunu koparan cinsten o zaman..çok merak ediyorum fotosunu da...41 kere maşallah yeni annemiz Dido'ya ve güzel kızımız Neva'ya..

burkocumListeye beni de ekle lütfen...
Arttık eskisi gibi giremiyorum foruma ama eksik kalmayalım lütfen yaniiii. :)
Listede varsın zaten canım da, ben dahil tarihi en sondaki 8 kişiyi printscreenle tabloya sığdıramadığımdan burada görünmüyoruz. Doğumlar arttıkça aşağı kısımları printscreen yapacağım:jeyyar:
senağlamasenağlamasenağlamaAy ben amma ağlak oldum yaaaaasenağlama

Maşallah canım bebişine. Doktor neye dayanarak 2-3 hafta verdi? Bebek kanala girmiş mi? Ben de çok merak ediyorum kuzucuğumun keyfi ne zaman gelecek acaba

Tamam canımcm evet gorunmuyor ben de unutulduk sandım..heheheeee

Maşallah canım bebişine. Doktor neye dayanarak 2-3 hafta verdi? Bebek kanala girmiş mi? Ben de çok merak ediyorum kuzucuğumun keyfi ne zaman gelecek acaba
canım dr.um bebişimin kanala girmeye başladıgını soyledi.başımızda aşagıda cok şükür.ama rahmin kısalıgı hala 4 cm. miş.4 den aşagıya duşmeye başlayınca hazırlanıyor zaten.erken dogum atlatmıştım ya bir ara o zaman 2.5 falan olmuştu kısalık oranı.sonra 4 e cıkmıştı tekrar.37. haftada da catal muhabbeti başlıyormuş işte.benim inşallah haftaya carsamba olucak.

selam kızlar ben annemden geldim artık evdeyim
bu arada ben yokken bir sürü arkadaşım doğum yapmış hepsini tebrik ediyorum tek tek yanaklarından öpüyorum hayırlısıyla kurtuldular yüce rabbim bizede nasip etsin
bebişlerin fotoları olanlara baktım oyyyyy oyyyyyy ne tatlı bebiş onlar öyle hepsi birbirinden şeker insanın ısırası geliyor onları

yaşasın alkisalkisalkis alkisalkisalkis

herkeze slm kızlarr.herkeze kocamann bi merhabaaaaa

ayy cok sevıdımdelikafadulden didem de aldı bebegını kucagına hayırlısıylaaa.Allah ım bızede göstersın hayırlısıyla o günleriii
ayy canım sende dogurdun dımeee.hayırlı olsun kuzun.maşalah boyu kılosu cok ii.ben bıraz uzak kaldım sizden artık enkısa zamanda gerı gelırım inş.
Rabbime şükürler olsun nihayet ben de bebeğimi sağsalim kucağıma aldım.darısı bekleyen tüm anne adaylarına...

hayırlı olsun canım

evriş kullanıcısından alıntı
Dıdodan haber var;

13 30 sıralarında aradı.. sesı cok ıyı gelıyordu.. mıyomlarını da aldırmıs bu arada.. az agrım var dedı.. neva ıle anlattıkları cok guzeldı; beyaz tenlı sıyah saclı bı kız dedı, cok cok meme emıyor dedı, ne kadar aç bir kızmış dıyor :) memeden cektıklerı gıbı yaygara koparmaya baslıyor dedı.. süt emdıkce Neva, gelmeye baslıyormus.. keyfı yerınde.. cok mutlu idi.. Hepinize cok cok selamları var.. Salıfo foto ceker cekmez, bende buraya ekleyecegım dostlar

:teytey::hooray::teytey:

haberlerrr güzellll
keyfim yerine geldiii yaaaa

parka çıktım serin serin oturdum çekirdek çıtlattımmmm geldimmm

anaaamm evrişim bu kız yenı dogmus bebege heçç benzemıyiiiiiii :)))) dide bizi kandırıyiii olmasın sakınn.maşşalah nevayaaa,necabuk alısmıs gıbı duruyor yenı dünyasınaaa.şuna bakk nasılda yayılıp yatmıs öleee,yerim ben onu yeriim

Kım bu bilin bakalım??

ay bayıldım bayıldım 41 kere maşallah nası tatlı bi yavrucak ay bende doğurmak istiyorum artık didenin iyi olmasına çok sevindim konusursan evriş selam söle maşallah nevaya

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…