2009 Ağustos Ayında Doğum yapacaklar buraya.

ARDA cım hayırlı olsun resmını eklersen cok sevınırız
PıNKY allah senı ne dıyım delüüüü koptum yawf
BABY halamı beklıyon anam bız bebeklerı konusarak caz sanırım kaydirigubbakcemile3
ESRAKO ne oldu haber varmı ondan merak ettım msn dede yok

kızlar cıkmak zorundayım hepinizi cok öpüyorum 8-9 da sınavım var hemde sakaryada ticaret hukuku ing. of of yandım valla 4 tane sınavvvvvv doğum heyecanı
sınav stresı amannnnnnnnnnnn

wellcome yafrum nasılsın. rüya gördünmü rüya...hehe dünki gibi rüyalar gör de anlat bize. haaaaaaahaaaaaaa

yok bitanem rahat uyuyamadım Didoyu hayal ettim düşünceye vurdum kendimi - zaten işyerinde de sıkıntı var bizim onu da düşündüm - iyice kaçtı uykularım - sanırım bugün gündüz devrilip uyurum artık

eline sağlık burkocum adımızıda eklemişsin zahmet oldu kuzum teşekkür ederim
maşallah maşallah nevamıza merak ediyoduk sabahtan beri ben çıkar çıkmaz gelmiş haber dide dende biran önce haber almak dileğiyle

pınarcım burdayım msn de cevrimdisi durdugum oluyor forumu rahat okuyabilmek için geriden geldiimde bazende maillerime bakarken cevrimdisi gorun yapıyoürum yada denk gelmedik ondan olabilir burdayım iyiym gunumu bekliyorum insallah salı gununu yani

didomuzda doğum yapmış nevamızada maşallah çok şükür tek tek kurtuluyoruz darısı bekleyen güzel annelerimize

kızlar simdi son kez agda ya gidiyorum gazam mubarek olsun bakalım nekadar acıyacakk
ama sonkez bu koca karınla bu cileyi çekiyor olacagım içinde mutluyum
birkaç saat sonra benden mutlusu olmaycakkk insallah sonra dogum korkumda kalmayacak her an gelebilir siskokızım artıkkk

herkese selam
dr.dan geldik her şey yunda cok şükür...
kızım 2790 gr.boyumuz 48 cm. olmuş dr.um 2 yada 3 hafta veriyorum dogum için dedi ama yinede her an başlayabilir dedi.bakalım haftaya carşamba tekrar gidicem çatıma bakıcakmış...dogumun normal olmaması için herhangi bir problem cıkacagını sanmıyoum dedi.normal dogum istiyorum ama herşeyin hakkımızda hayırlısı tabii benim ve durucugum için....

hadi gazan mübarek olsun canım

maşallah kızına hayırlısı beklicez

maşallah kızına hayırlısı beklicez[/QUOTE]
Sagol canımcım.inşallah hayırlısı olur hepimiz için...bu arada kimler dogurdu herkes sezeryan mı oluyo normal yapan bir arkadasımızı hatırlıoyrum çok güzel anlatmıştı detaylarını ...

Dıdodan haber var;

13 30 sıralarında aradı.. sesı cok ıyı gelıyordu.. mıyomlarını da aldırmıs bu arada.. az agrım var dedı.. neva ıle anlattıkları cok guzeldı; beyaz tenlı sıyah saclı bı kız dedı, cok cok meme emıyor dedı, ne kadar aç bir kızmış dıyor :) memeden cektıklerı gıbı yaygara koparmaya baslıyor dedı.. süt emdıkce Neva, gelmeye baslıyormus.. keyfı yerınde.. cok mutlu idi.. Hepinize cok cok selamları var.. Salıfo foto ceker cekmez, bende buraya ekleyecegım dostlar..

Hayırlı dogum diliyorum canım sana belki giremem o aralar.şimdiden saglıkla sıhhatle al kucagına kızını inşallah...
bu arada da şimdiden sıhhatler olsun ... heheheeeee

biz birazdan doktora gidiyoruz arkadaşlar. gidip saçımı başımı toplayayım. 3-4 saat giremem herhalde. sağlıcakla kalın.
hayrılı haberlerle gel canım
kızlar bu arada bizim kızın adı CEREN olacak galiba
güzel isim daha iyi bence
hayırlısı canım gelişimini tamamlayan bebek vakit beklemeden geliyor

maşallah didomuza Nevamıza

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…