2009 Ağustos Ayında Doğum yapacaklar buraya.

yok artık diyesim geldi :))) olur mu öyle şey hastanede yaptır mutlaka lazerle yapıyolarmış zaten. ben doğumdan 2 hafta sonra yaptıracağım kısmetse. sen ne zaman düşüyosun canım

kızlar noldu. bişiler olmuşç. kötü bişi yok dimi. geçmişi okucam hemen de anlamadım üzüntülü msjlar var nieki

valla ben musaitim, hic bi programim yok , be gelebilirimsu duygu seline..giris ucretli mi ablaa:)))

Selam kızlar doktordan geldik
Kuzucuğum gayet iyiyimiş. Önceki doktor kilosunu fazla ölçmüşlmaz:Şimdi 2600 grammış kızım. Herşeyi haftasıyla uyumlu. 1 aya kadar doğar dedi doktor. Yani muhtemelen 40. haftayı bulmayacak. Hayırlısı, iyi olsun da. Kilosunun normal olmasına sevindim yalnız. Tosuncuk olursa nasıl çıkarırım diye korkuyordum:kedi:

yok artık diyesim geldi :))) olur mu öyle şey hastanede yaptır mutlaka lazerle yapıyolarmış zaten. ben doğumdan 2 hafta sonra yaptıracağım kısmetse. sen ne zaman düşüyosun canım

bana 1. aydan sonra yaptir dediler, bebek immun sistemi kuvvetlensin diye..ben de yaptiricam 1.-6. ay arasi bi zaman belirleyip..

ay masallah benim fit gelinime, saglikla gelsin insallahopuyorumnanaktan

ben de 3. gün yaptırıcam ama süper zekalı görümcem başka işi yokmuş gibi kocamı arayıp pipisinle ilgilenio bebeğimin. daha bugüne kadar doktora gittin mi ii mi bebek die sormadı bile. fahri sünnetçiyi taktı peşimize. oğluşum pipiisiz kalcaklmaz: yani fahri sünnetçi yaaa olmass kiiiii

kızlar noldu. bişiler olmuşç. kötü bişi yok dimi. geçmişi okucam hemen de anlamadım üzüntülü msjlar var nieki

yok canım bişey hamilelik bunalımı sadece...

maşallah Buse'mize...

nurdan nurdan gelem mi yanağıydan öpem mi
neyse salifo geldi de düzeldim biraz..işe gitsem böyle olmazdım.alışmışım
burcum çıkarırsın heç bişe olmaz..sağlıklı olsun da inşallah
onun zekasına benn.çok kızıyorum böyle insanlara.yok mu onun çocuğu onla ilgilense ya.sakın lal sakın prim verme.onun ne haddine..

eşinde izin vermez bence canım merak etme. ne karışıyo ki ya ona ne bebeğin sünnetinden.. her türlü olanak varken niye gerek duyasınız ki...

çıtır buse maaşallah ona da annesine de...

Lal Guliz peki bisi sorucam; ilerde dugununu yaptirmayi dusunuyormusunuz??

canım biz herhalde yaptırmıcaz cünkü eşim hiçbir sünnet düğününe gitmez cok saçma bulur pipi kesilir niye düğün yapılır hiç anlamaz.. sanırım biz yapmayacağız o yüzden sanırım birazda hemen kestirmek istiyo çocuğu ileride aileler başıma iş açmasınlar diye :)

biz sünnet düğünü yaptırmıcaz canım. çevremizde de yaptıran kalmadı erken kesmiş herkes pipiyi ; sonradan düğün yapan da olmayınca heralde bizim nesilde kalktı die düşündüm ben.

fahri sünnetçiye de kendisi kestirsin oğlunu benden 1 ay sonra doğurucekkk.. bayılır peşimden gelsin yaptığımı yapsın kaydirigubbakcemile3

gebelik bunalımıysa sorun yok mucize hepimis de var bişiler galiba. ben de dün 3 saat kadar ağlayabildim . en son gözlerim açılmayacak kadar şişnce vazgeçtim ağlamadım ahhh hormonlar tavanda. asıl lohusayken çıldırıomuş herkes . napçazzzz kaydirigubbakcemile3 kimi duysam sinir krizi geçirio lohusalıkta. allah sabır versin aklımıza mukayet olsun

lal görümcene hayran kaldım 1 ay sonra doğuracak ha.. ben şimdi tutayım başkasının cocuğuna sünnetçi aramaya başlıyayım. nasıl hamile o ya kandırıyo olmasın sizi :)))

-tatlicadiarzu- bence de...

Gözün aydın kuzum.. cok sevındım ıyı olmanıza.. daim olsun ınsallah.

bana 1. aydan sonra yaptir dediler, bebek immun sistemi kuvvetlensin diye..ben de yaptiricam 1.-6. ay arasi bi zaman belirleyip..

Aynen.. ya enfeksıyon kaparsa.. antıbıyotık mı verecegım cocuguma daha bagısıklık sıstemı gelısmeden.. 6. aydan sonra yaptıracagım.. en ıyısı o gıbıme gelıyor.. cok arastırdım..

sinir oluyorum böle işgüzar insanlara yaa..sanki bizim aklımız yok..cahil insanlarız ya..

Şu bunalım konusunda sızden farksız oldugum ıcın su an.. hıc bulasmayayım dedım bende.. yoksa topluca ısın ıcınden cıkamazdık herhal...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…