2009 Ağustos Ayında Doğum yapacaklar buraya.

aa askol evrim oda senin bi parcan, alsaydin kollarina, iki koklasaydin sezeryan sonrasi, belki sut falannda gelirdi...

hah bak okadar kirmizi kurdela aldik, once gozleri baglariz onla sonra saclarikaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3 ne kadar kullanisliymis bu kurdela...kaydirigubbakcemile3 hem alda basmas ozaman...

Atma o kurdeleyı atma sakın.. uzun sure agda da yapılamayacak.. uzuv bölgesindeki uzayanları derler toplarsın.. ne kudeleymiş beaaa..

KIZLAR BEN GELDIM KIZIM 2950 KG OLMUS BUYU 48CM OLMUS COK IYI DEDI AYIN 1 DE YINE RANDEVUM VAR BAKALIM AMA OKADAR KORKTUMKI BU GUN KONTROLE GIDEN BNM HASTANEDEKILERIN HEPSI DOĞUMA ALINMIS 15 GUNU OLANLAR FALAN ONLARIN YUZUNE COK BEKLEDIM BIDE COK STRES OLDUM VALLA AYYYYYYYYnaniknanikdelikafadulden

Annem hasta o kapitoneye. Her yere kapitone! Evdeki tüm raflar kapitonelidir bizim. Kardeşimle çok dalga geçeriz. Kumaş kaplı çekmecelerime bile kapitone yapmaya kalktı kadın. Dur dedik :))

hah bak okadar kirmizi kurdela aldik, once gozleri baglariz onla sonra saclarikaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3 ne kadar kullanisliymis bu kurdela...kaydirigubbakcemile3 hem alda basmas ozaman...

Offff, yarım saattir gülüyorum yaa.. Allah iyiliğiniizi versin e mi?

Gözlerimi de baglatıcam ben.. bı manası.. bi ambiansı olsun di mi ama.. bence bole yaaprsan olur be hacııı.. olma mı?? olur beaa.. de sen gene de.. olma mı?? CADIARZU

delikafaduldendelikafaduldendelikafadulden:roflol::roflol::roflol::roflol::roflol::roflol: koptum ben yaaa evriş sende çatın darsa dar bir iki kez ıkınsaydın atardın miyomları dışarı sanki eskiler nası atıyodu miyomları dua etseydin be hacı normal deil acı çekmiyon heç ama belki kabul olurdu:roflol:naniknanik

Atma o kurdeleyı atma sakın.. uzun sure agda da yapılamayacak.. uzuv bölgesindeki uzayanları derler toplarsın.. ne kudeleymiş beaaa..

deli kadin, benimde gozumden yas geldi, bastim kahkahayi evde...:roflol:

pinky bu kapitone nerden aliniyo peki???

Aha! Bunu tuttum ben! Tamam, böyle dua edelim bizde kaydirigubbakcemile3

tam bayılmadan etsek hani genel anastezi meselesi çünkü ben narkozu çektirirlerken toplu dua etmiştim şöle bi hepinizi düşünüp hepsini sağasağlim kurtar bizde şu anda sana emanetiz diyerek bayıldım kızla:Saruboceq:r :lepi:

ayyy tazem burcum sana bişey sorcam hani sen doktara gittinde enfeksion çıkmıştı ya onu kan tahlilindemi yoksa idrardamı gördu doktorun.

benm kan tahlilimdeki WBC değerinde yüksek çıktıda enfeksiyon onun için bide idrar tahlili yaptırdık birasdan gidip sonucumu alıcam bakalım ondan ne çıkacak. ama işin tuhafı benm idrarda yanma şikayetim yok. inşallah kötü bişey değildir bu enfeksiyon

çatlıcam evrim nerden aklına geliyo yaaaaaaaaaaa :roflol::roflol:

kapitone bu kumaş satan yerlerde var kuzum

epiduralde kesiyi bilcez ya ama geneli hic dusunmedim, kafa kiyak olacagi icin yinede kabul olurmu bilmem ki?sen sanci zamani yirtmiissin deryam, senin sanci anlarindakiler kesin kabul olmustur...

Kukumda gördü canım kukumda kaydirigubbakcemile3 Akıntım vardı, su mudur diye endişelendi görmek istedi. Ben de göstermekte bir beis görmedim, yatıverdim çatala. Orda gördü. Bir fitil verdi.

Kızlar ben azcık çıkayım. Köfte yoğurayım, buzluğa atayım. Hem akşama da ızgara yaparım, pilav salata ile... sonra görüşürüz.

kumaş satan yerlerde olur canımm petekli kapitone. dur sana resim ekliyimde görünce tanırsın..büyük eklemeyi öğrendim ya artık görmemiş gibi herşeyin resmini çeker eklerim buraya heeeeeeeee
[/URL][/IMG]

Burko, evet evde oturup bekleyecek değilis Evrim doğurunca. Ama beni almanız lazım, dolmuşa binip Çınarlı'ya gidemem, anlıyorsun değil mi? a.s.

Tüm kopup agzından tükürüklerini fıskırta fıskırta gülen arkadaslarımın, yüzlerindeki tek ıslanmayan yer olan goslerınden operım..

kumaş satan yerlerde olur canımm petekli kapitone. dur sana resim ekliyimde görünce tanırsın..büyük eklemeyi öğrendim ya artık görmemiş gibi herşeyin resmini çeker eklerim buraya heeeeeeeee

Her şeyin büyüğü iyidir pinkym yerimseniben Büyük iyidir büyük..

Bende kactım kızlr yorum yapmdım ama sÜpersınız valla b u gun evrıŞım aŞtı topık coŞtu hehe bnm kaynanada sınır oldu nete oturmkta yasak neyse bu guzek muhabbettı kendı sorunumla bozmyayım bysss

pınar gözun aydın maşallah kızınada kilosu ve boyu gayet güzel. ayrıca niye panik oldun yafff 36.cı haftayı geçmişsin artık ne zaman isterse gelsin kızın..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…