2009 Ağustos Ayında Doğum yapacaklar buraya.

bende çıkıcam birasdan tahlil sonucumu alıcam ordan glette venüs alıcam ve ilk denememizi yapıcam

yemek olayına gelince hmmm biftek patates püresi ve çorba..:)şimdide vişne koydum azcık 2 gunluk yeter komposto olsun..ben bi yarım saat 40 dk evde yokum toto devirdim zannetmeyin..

dido hanıımm göbek şovda gördünmü bilemem ama bende devirecek toto kalmadı zaten herşey göbek çevresinde toplandı

eveeettt bu kadar gulmek yeter, sabahtan beri bekledigim buyuk an geldi, ben kendimi yolmaya gidiyorum, becerebildigim kadar, gerisini venus halledicek...:)))ustten basliyim asagilara kadar allah ne verdiyse..dua edin bana..

allah yardımcın olsun..keşke bi şerife'n olsaydı orlarda..5 dk.da şipşak..

ya bak benim oglanın sezaryanında sakinlestirici falan yaptılarımı hatırlamıyorum iyimi uyanıktım amaçok cenem falan dusmusmuydu acaba:) hatırlamıyorum

ya valla dimi birde eglenim diye gelhdim ama kastınız diyenkitle varr aman evrimcim gelip gecici onlar geçen pervinmi demisti cenenizi yormayın bugun varyarın yok olan insanlar için diye aynen oyle
ne varsa eski dostlarda var

ya hep sana diycem unutuyorum evrim bizim berke senin profil resmine bakıp geçen gun dediki evris niye boyle yapmıs resimdeki hareketi soyluyor elinin bas parmaguını alnına yapıstırıp niye poz vermissinn ay varya nası guldummm çocukta bozuldu noldu simndi diye.)))
dedim o evris degil micheal jackson evrim demke çok sevyior onun resmini koymus hem micheal da parmagını alnına yapıstırmamıs elin isoyel acıp artistik bir poz vermis ama resmini gordukce aklıma geliyorg uluyorum:))))

bir arada gpsy esra neden zenci çocukların resimlerini koyuyor diyordu çocukcagız tum gun yanımda bende sizlerle laklakta hepinizi ayrı ayrı tanıdı profil resimlerinzii tickerlarınızı falan çok iyi biliyor :)))

eveeettt bu kadar gulmek yeter, sabahtan beri bekledigim buyuk an geldi, ben kendimi yolmaya gidiyorum, becerebildigim kadar, gerisini venus halledicek...:)))ustten basliyim asagilara kadar allah ne verdiyse..dua edin bana..

Gelip elinden tutmayı cok ısterdım.. kalbim seninle :Saruboceq:

Ya uyanıktım yıne de.. olan bıten herseyın farkındaydım ama.. hanı gece yarısı tekıla dikişileri yaparsın ya arka arkaya.. ole bi kafaya sahıp oluyorsun o an.. allamm hıc susmamıstım.. onu hatırlıyorumm bakk :kedi:

Ya kıyamam, gülmeseydin cocuguma annesi yaa.. kıyamam ben onaaa.. :)) nereden bılsın.. ben onun 15 sene cıddı hayranıydım.. hangı fotosunu gorsem tanırım.. o nereden bilsin kuzuların kuzusu..

9 gün sonra 40 haftam doluyor 41. haftaya geçiyorum
istermisin dolduryaımmm 40 haftayııı
Sen haftaya pırtlatırsın bak içime doğdu, bebek kurabiyelerini yap bi an önce...

Çok güzel olmuş...ne çok örgüleri var Mehmet Akif'in.. kayınvaliden saolsun mu demeliyim?? Bu arada jenny senin odanı da görmemiştim seninki de çook güzel..

sağol canım benim

korku nedeniyle sezaryen isteyenlere hiç kızamıyorum korkudan bayılanlar bile olabiliyor
tercih meselesi

sezaryandan da ağlayarak çıkanlar olabiliyormuş

normal yap, çatır çatır doğur..

Sen şimdi kendini anne mi sanıyorsun haaaaaaaaaaaaaaa... soleseneeee,resil.. bır de utanmadan yazıyorsun sezeryan olcamm diye, püüüüüüüüüüüüüüüüüüü

bence de bence dee.. utanmazlar...

kizlarr kayinpederimi yolcu ettim az once, yarinda annecigim geliyor...sevindirikim ben cok...

Benimki de gelse, puffff..

Ben geçen bi arkadaşımla konuştum. 15 yıl önce, sancıları başlamış, doğuma gitmiş, dr. ters bu bebek hemen sezeryan demiş.. Sezeryan hazırlığı yapılırken oradaki bir ebecik, masaj yapa yapa, ite ite bebeği döndürmüş, arkadaşım normal bi doğum yapmış iyi mi....

Listeyi bütün halinde tutmak uğruna süslendirmelerden feragat etmek zorunda kaldım. Arz ederim

Nie baba, sezeryan olunca dua edılemıyor mu??? ulen ne sezeryanmışş beaa.. hayatımı kaydırdı falllaaaa :)) ne itibar kaldı, ne gelenek, ne de dua hakkım.. hay ben bole işinnnnn şakkıdı
yokkk edemez sezolar dua felan dışlıyosss bis sezocularıı hem nasıı annesinizzz siz hee
keramet sancıda sancı yoksa duada yokkk delikafadulden
Gözlerimi de baglatıcam ben.. bı manası.. bi ambiansı olsun di mi ama.. bence bole yaaprsan olur be hacııı.. olma mı?? olur beaa.. de sen gene de.. olma mı?? CADIARZU
:roflol: işte bu süperdi ama kesecek olan doktorun abdestli olması gerek :roflol:
kurban kesenler abdestli olur ya naniknanik
Her şeyin büyüğü iyidir pinkym yerimseniben Büyük iyidir büyük..
evet bencedeee sonuna kadar katılıyorum sanaaa
enin bütün cümleleerine katılıyorummmm zatiii delikafadulden

ayy furkooo gel sen istanbulaaa ziyaretimeee süperrr hemide çift pideli tantuniiiii oyyy oyyy :lepi:

dido nerde yaff yinemi toto devirdi bu gypsymesramda yok yahu ne toto devirmeye meraklı bunlar. ayhh çok tembelsiniz yaaaaaaaaaa
ayy uyumuşum pc başında yaaa başıma ağrılar girid yat kalk yat kalk sersem oldum
ay berke çok tatlı yaaa
habire bişiler soruyo esrayı çıldırtıyooo
bayılıyorum böyle meraklı cin gibi bakan çocuk tiplerineee
Gelip elinden tutmayı cok ısterdım.. kalbim seninle :Saruboceq:..
elinden tutarsan nasıl yolacak kıllarını
kaydirigubbakcemile3
bakalımmm ne zamannn pırtlatıcammm
şu çocuk döndürme olayını bende duymuştumm
çok tehlikeli geliyo bana yaa Allah korusun nasıl girilir böyle bi riske

ben geldim
idrar tahlil sonucumu aldım herşey normal. 2-3 lökosit görülmüş o nidimeeeeeeek. enfeksiyonmu oluyor bana bi diyiverin hele...

ne dimek istedin şeker..CADIARZUkafamçokkarıştı

pinky, büyük diyorum BÜYÜÜÜKKKK !! Anlasanaaaa :)

Yavru, daha önce fikir aklıma gelmişti, sizinle paylaşmıştım. Bugün uyguladım. That's all !!

Hastaneye de getireyim. Arasına da soğan maydonoz, domates koyayım. Ama soğutup da getireyim ki, osuruk gibi koksun :roflol: Tadı güzel olur ama kendi pis kokar ya soğumuş köftenin, o bakımdan...

Kızııım, sen bilmiyosun.. Hakkımda bilmediğin çok şey var Evrim :) Beni keşfetmeye hazır mısın? delikafadulden

Listeyi bütün halinde tutmak uğruna süslendirmelerden feragat etmek zorunda kaldım. Arz ederim

Harika olmuş! Ellerine sağlık, listeye bayıldım.

eline sağlık.yemişim süsü püsü 3.5 atıyor herkes bu ara
ben geldim
idrar tahlil sonucumu aldım herşey normal. 2-3 lökosit görülmüş o nidimeeeeeeek. enfeksiyonmu oluyor bana bi diyiverin hele...

maşallah ne çabuk gittin geldin.helal sen de esranın bir alt versiyonusun.gözümden kaçıyor sanma

Ben mutfağa geçiyorum yemek yapim bende - bizde bakliyat var bu akşam menüde - siz neler yaptınız ?

maşallah ne çabuk gittin geldin.helal sen de esranın bir alt versiyonusun.gözümden kaçıyor sanma
ahh yafrum aslında esrayla bende bi anane yok sis tembelsinis.. yada sizin göbekler çekim kuvvetini totoya yuklemiş hemen buldugunuz yere deviriyosunus:roflol::roflol::roflol:dimi esraaaaaaaaaaaaaaakaydirigubbakcemile3

şaka bi yana da cancagzım çok uzak değildi. ki bende deim zaten 30-40 dk yokum diye nitekim ölede oldu..

peki bu epitel hücre neydi. vajinal akıntının idrara karışmasıydı dime.. 10-15 epitel hücre ve 2-3 lökosit göruldü yazıyor. noraa yokmu dohtor hanım nirdesiiiiiiiiiiinnnnnnnn

AY adascım simdi çok soru soran cin gibi çocuk uzaktan bakınca hos geliyorda senin çocgun olup 7/24 sana soru yoneltince bir baygınlık geliyor insana yasayıp ogrenceksiniz sizde .))
sabah uyuyorum anne anne diye uyandırıp soru sormaya baslıyor yaa daha nası anlatimm
tamam eblek olmasın ama bukadar çok soranıda yoruyor insanı zaten konusmaya mecalim yok su ara bitmisim okeye donuyorum:))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…