2009 Ağustos Ayında Doğum yapacaklar buraya.

:)) Valla hiç belli olmaz lal! Benim sezo için tarih alan tüm arkadaşlarım o tarihten önce gerek su patlamasıyla, gerek kasılma ile gittiler, sezo olup çıktılar. Bence en güzeli o da..

Sakin sakin gidip sezo olmak da istemem, ben de GYPSY gibi bişiler yaşamak isterim aslında ama, normal doğuma hiç mi hiç sıcak bakmıyorum. Bu nedenle kjesilmeyi bekliycem mecbur, o günlerde bir sürpriz olur da yanında bişiler daha yaşarsam çok mutlu olurum ama :)

Bu arada ben sezodan 1 hafta sonra spora yazılmayı düşünüyorum. Hemen mekiğe başlıycam. -tatlicadiarzu- Ne de olsa normal doğurmuyoruz değil mi :)))

Ne zaman normal beklentılerın oldu ki senin :1shok:

Hem nıye bır hafta bekleyeceksın anlamadım.. al besıgını Doruk un gıt spor salonuna.. bi elinle cocugu tut emzir, bi elinle de mekık çek.. laf senınkısı de Furcu... :1closedeyes:

Nie baba, sezeryan olunca dua edılemıyor mu??? ulen ne sezeryanmışş beaa.. hayatımı kaydırdı falllaaaa :)) ne itibar kaldı, ne gelenek, ne de dua hakkım.. hay ben bole işinnnnn şakkıdı
kaydirigubbakcemile3ayy bugun herkes formunda kıkırdamakdan bi hal oldum .evrim yaaaaaaaaa tepkilerin muhteşem:roflol::roflol:

Nie baba, sezeryan olunca dua edılemıyor mu??? ulen ne sezeryanmışş beaa.. hayatımı kaydırdı falllaaaa :)) ne itibar kaldı, ne gelenek, ne de dua hakkım.. hay ben bole işinnnnn şakkıdı

tam keserlerken dua etsek kabul olmami??hani kurbalik koyun misali??olurt belki be haciii, olur dimii??laelaelaelaelae

dün eşimle dışarı ık doğumlarla ilgili konustuk falan sonra bana sordu normalde anestezi olmazmı diye yuhh dedim tv de demi görmedim yoksa kafamı yapıyorsun dedim.nasıl ıkınacak anne nasıl çıkcak dedim.ağzı açık kaldı yaaaaaaa dedi kabız olunca oncacık şeyi çıkaracam diye anam ağlıyor o bebeler nasıl çıkacak demez mi? yuh dedim ya dua et sezeryan olacağım normal doğum yapacak olsaydım zaten endişe var üstünede senden böyle sinir bozucu yorumlar duysaydım vururdum seni dedim.pes doğrusu pes......

E bu da gusel kaydirigubbakcemile3

anladım yoksa korkacak bişey yok biraz ağrı sızı var ama hepside geçiyor ağrıların sebebini kucağına alınca insan herşeye katlanıyor

Ya ben gecen sene sezeryan oldum.. korkulacak bır durum olmadııgnı basından berı dır bılıyorum zaten.. mıyomektomi olurken epıdurel sezeryanla aldılar.. bır hafta sıkıntım oldu sadece.. o da yatıp kalkmaya.. benım hıc kesik sızım bile olmamıstı..

tam keserlerken dua etsek kabul olmami??hani kurbalik koyun misali??olurt belki be haciii, olur dimii??laelaelaelaelae

Gözlerimi de baglatıcam ben.. bı manası.. bi ambiansı olsun di mi ama.. bence bole yaaprsan olur be hacııı.. olma mı?? olur beaa.. de sen gene de.. olma mı?? CADIARZU

Ya ben gecen sene sezeryan oldum.. korkulacak bır durum olmadııgnı basından berı dır bılıyorum zaten.. mıyomektomi olurken epıdurel sezeryanla aldılar.. bır hafta sıkıntım oldu sadece.. o da yatıp kalkmaya.. benım hıc kesik sızım bile olmamıstı..

evris laparoskopi mi yaptilar yanlardan iki minik kesi yoksa direk sezeryan kesisi mi?

nurdaaaaaan dolap içindeki örtüleri sen sormuştun dimeeeee

ayy onalrı kendimiz dikdik hani ben yazıyordum ya kapitone diye bi kumaş çeşidi var altı elyaflı gibi bi tip.ondan aldık rafların ölçüsüne göre dikdik sonrada uçlarına fisto dikdik.öyle yani..

Gözlerimi de baglatıcam ben.. bı manası.. bi ambiansı olsun di mi ama.. bence bole yaaprsan olur be hacııı.. olma mı?? olur beaa.. de sen gene de.. olma mı?? CADIARZU

hah bak okadar kirmizi kurdela aldik, once gozleri baglariz onla sonra saclarikaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3 ne kadar kullanisliymis bu kurdela...kaydirigubbakcemile3 hem alda basmas ozaman...

bu kadar rahat konuşma hersancı vurduğunda neyse korkutmayayım -tatlicadiarzu-

:roflol::roflol:

valla onu bunu bilmeeeeeem. biz sonlara kalanlara dua edin doguracak hatunlar...malum biz doguma gittiğimzde topiğin çogu dogum yapmış olacak..

neyhse 5 agıstosda bi kandil daha var olmadı o gece herke birbrine dua etsin ama lutfen ben istiyorum özelliklen..

nurdaaaaaan dolap içindeki örtüleri sen sormuştun dimeeeee

ayy onalrı kendimiz dikdik hani ben yazıyordum ya kapitone diye bi kumaş çeşidi var altı elyaflı gibi bi tip.ondan aldık rafların ölçüsüne göre dikdik sonrada uçlarına fisto dikdik.öyle yani..

ellerinize saglik tatlim ya cok guzel olmus..bende istiyom bendeeeee..kopyacilik yapicam iiyi oldukaydirigubbakcemile3

evris laparoskopi mi yaptilar yanlardan iki minik kesi yoksa direk sezeryan kesisi mi?

Direk kestıler baba.. hem de göslerim acık.. cıkan mıyom olduugu ıcın dua etmedım ama.. ıyı yapmısım dı mi?? aslında ben normal yoldan ıkınarak cıkarayım dedım mıyomları.. dedıler çatın dar.. mecbur yane.. yoksa mıyomları da normal dogum kıvamında cıkartasım vardı helbet.. :nazar:

Doktordan geldık;
Maşallah maşallah, haberler pek güzel. Daim olsun ABLAAA!
Canım tekrardan hayırlı uğurlu olsun bebeğin, Allah nazarlardan saklasın,hep iyi günlerini gör inşallah.

Evrimim sanada geçmiş olsun inşallah hayırlı haberlerle geliceksin dr dan.

Gelelim bana 20.07.2009 saat 11:30 da anne oldum, hala şaşkınım , bebeğim yanımda bakıyorum inanamıyorum. Şükür iyiyiz, evimizdeyiz. Gündüz gayet güzel uyuyor , gece mesaisi yapıyo bıcırık .Şimdilik bu kadar. Allah hayırlısıyla hepinize yavruları sağ salim kucaklamayı nasip etsin inşallah.
Yuh!diyorum, başka da birşey demiyorum:1shok:Ayda kaç sefer doğuruyorsun kuzum sen? Bu kadar sakin doğum haberi mi verilir?

Maşallah vallahi ikinize de. Kuzucuğun seni hiç üzmemiş. Ne güzel sakin sakin, uslu uslu gelmiş. Allah saklasın onu.

Buseeee, duydun mu kızım bak kardeşler ne güzel geliyor. Sen de öyle yapcan mı annem? Örnek alcan mı ablaları abileri? Hadi kuzum benimopuyorumnanaktan
Selam kızlar!

Kayra ve hatıra doğurmuş, analı babalı büyüsün bebişleri.

Doktordan geldim. .
Gözün aydın adaşçığım. Enfeksiyon dışında senin de haberler iyiymiş. Ona da alıştın zaten hasbel kader. İyi haberlerin devamı gelsin inşallah:Saruboceq:

kızım için yorumlarınızı bekliyorummmmm DÜNÜRÜM nerdesin bak bakalım kızımı begendinmi kararından caymadın dimi:)))))
Maşallah minik kuzuyaopuyorumnanaktan:nazar:Çook tatlı. Allah analı babalı büyütmek nasip etsin
iyi bari merak etmiştim sağol arayıp haber verdiğin için
senin doğum yaptıgını kim haber verecek bize kimi arayacaksın ?
Evrim doğuma gidecek ve Burcuyla ben öööyle ev bekleyeceğiz öyle mi? Burcuuuuuuu!Ne diyor bunlar kuzuuum!:eek:lmaz:
bebeğim hala ters ve doktorum 10 ağustosa sezeryan tarihi verdi,heyecanla bekliyorum.gelişimi hep ileri giderken bu kontrolde geri kaldığını görüp üzüldüm ama doktorum makat gelişli bebeklerde plesantanın bebeği besleme görevini tam olarak yerine getiremeyebildiğini söyledi,umarım teselli etme amaçlı beyaz bir yalan değildir.
sizden de iyi haberlerin devamını bekliyorum arkadaşlar,her konuda hakkımızda hayırlısının olması dileğiyle...
Tarihin hayırlı olsun Nevinim. Ama niye bozuyorsun ki moralini? Bin kere yazılmadı mı burada son haftalardaki ölçümler yanıltıcı olabilir diye? Ben 31. haftada gittiğimde bile doktor ölçüm +- 400 gram sapabilir dedi. Düşünsene, yarım kilo!:1shok:Sağlıklı olsun, varsın ufak tefek olsun. Sıkma canını

Dr.dan GELİYORUZ...
Herkese selam olsun..
bugun dr.a gittik kızımız ii Allaha cok şükür.48 cm.boyumuz olmuş ve 2700 gr. olmuş :nazar:
Artık haaftada 1 gormek istiyor dr.umuz.her gittigimizdede nst ye baglıycaklar.bugun de bagladılar cok şükür her şey yolunda...Ama bir turlu yuzunu goremiyoruz gostermiyor küçük bebeğim.anlaşılan surpriz yapıcak bize..
şimdi de geçmişi okumayaa çalışıcam bakalım neler var.1 gun bile girrmeyince uçup gidiyor sayfalar...
Maşallah bebişine. Seni merak ediyordum ne zamandır. Erken doğum riski yaşamıştın bir ara, şükür ki atlattın o günleri sağ salim. Sonuna kadar böyle gitsin inşallah:Saruboceq:

Direk kestıler baba.. hem de göslerim acık.. cıkan mıyom olduugu ıcın dua etmedım ama.. ıyı yapmısım dı mi?? aslında ben normal yoldan ıkınarak cıkarayım dedım mıyomları.. dedıler çatın dar.. mecbur yane.. yoksa mıyomları da normal dogum kıvamında cıkartasım vardı helbet.. :nazar:

ay evrim sus gözünü sevem karnıma kramp girdi gülmekten bebek diyodur noluyo diye gözümdne yaş geldi

hah bak okadar kirmizi kurdela aldik, once gozleri baglariz onla sonra saclarikaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3 ne kadar kullanisliymis bu kurdela...kaydirigubbakcemile3 hem alda basmas ozaman...
:roflol: ben daha ne diyim size allah iyiliğini versin ya ayhhh ben çok güldüm yaa kızlar lütfeeeeeeen yarılcam şimdi ortadan

çok güzel kaynatıyorsunuz
benim el yatar kızlar akşamdan kalmışlar gibi hala başım dönüyor
dikişleri dün soran olmuştuya vallahi çift taraflı mavi iplikten kurdelelerim var ayrın alınacaklar işlkinde alınma gibi bişey yoktu bunda niye böyle oldu bilmiyorum belki ikinci kez aynı yer açılmasıyla ilgilidir çünkü aynı yerden kesmişler sağlı solluda biraz daha uzun bir kesiciğim var

X